Saten Kumaş Kiloyla Parti Kumaş

Kiloyla saten kuımaş alan,metre ile saten kumaş alan,kilo ile saten kumaş,metreyle kumaş alan,saten kumaş satan,

Saten Kumaş Kiloyla.

Pek çok insan saten kumaşın pürüzsüz parlak yüzeye sahip bir kumaş olduğunu bilir. Akşam saten elbiseleri, perdeleri ve hatta ev tekstili dikişlerinde popülerdir. Günümüzde saten kumaşın herhangi bir kumaş mağazasından satın alınması kolaydır. Maliyet kadar bileşimi de farklıdır. Bu yazıda ne tür kumaş atlası yazdığımız hakkında daha ayrıntılı olarak.

Saten kumaş çeşitleri

Saten kumaşlar, kumaşın yoğunluğuna ve dokusuna göre ve uygulanan desen türüne göre iki gruba ayrılabilir.

Düşes , ipliklerin birbiriyle sıkıca iç içe geçtiği çok yoğun bir satendir.

Krep saten çift ​​taraflı sert bir malzemedir, çok yumuşak ve parlaktır.

Crash , ince ve hafif, parlak, kırışık bir kumaştır.

Streç saten şekle daha iyi oturmasını ve gerilmesini sağlayan likra veya elastan ilaveli bir malzemedir.

Saten saten – pamuk ve ipek ipliklerden yapılmıştır, ipliklerin dokuması saten dokumadan biraz farklıdır ve yüzeyi o kadar pürüzsüz değildir.

Pamuk saten,pamuk saten kumaş,spot pamuk saten,parti pamuk saten,stok pamuk saten,pamuk saten kumaşa alan,pamuk saten kumaş alanlar,likralı saten kumaş,kırmızı saten kumaş,parça saten kumaş, saten kumaş satış yerleri,ucuz saten kumaş,saten,likralı pamuk saten kumaş,spot pamuklu kumaş,

Atlas Dupont – Diğer türlere göre çok yoğun ve çok parlak bir saten.

Tafta – Sıkıca bükülmüş ipek, pamuk veya diğer sentetik liflerden yapılmıştır. Aynı zamanda yoğun ve çok hafif malzeme.

Atlas bir başka ipek kumaştır. Bir bazında yapılır saten örgü. Malzeme, çok çeşitli ev tekstili (perdeler, perdeler, masa örtüleri, dekorasyon odaları için) ve giyim (kadınlar, erkekler ve çocuklar) üretiminde büyük uygulama alanı bulmaktadır.

Kumaş tanımı ve bakımı

Saten kumaş alan ipekten yapılmış doğal bir malzemedir . Bu, saten şeyleri diğerlerinden ayıran karakteristik bir parlaklığa sahip oldukça kalın ve dayanıklı bir kumaştır.

Doğal liflerden yapıldığı için alerjiye neden olmaz. Nemi iyi emer ve çabuk kurur. Elektriklenmez veya tozlanmaz.

Parti kumaş alan. Özel deterjanlar ile 30 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta sıkmadan özel bakım, nazik, çok temiz el yıkama gerektirirken, ürün önce kısa bir süre suya batırılmalıdır. Satene özen gösterirseniz, mükemmel görünümünü, elastikiyetini uzun yıllar korur, pratik olarak kırışmaz veya küçülmez.

Kiloyla saten kuımaş alan,metre ile saten kumaş alan,kilo ile saten kumaş,metreyle kumaş alan,saten kumaş satan,

Yıkarken, ürünün etiketini incelediğinizden emin olun, yani – öğenin başka bir malzeme içerip içermediğine dikkat edin. Dayanıklılığı arttırmak ve elastikiyeti arttırmak için satene sıklıkla pamuk ve hatta suni elyaflar ( viskon , polyester , naylon vb.) İlave edilir . Tipik olarak etiket,  stok kumaş alan yıkama ve ütüleme yöntemini iyi tanımlayacaktır. Örneğin, saten bir ürüne asetat eklenirse yıkayamazsınız, sadece kuru temizleme kullanabilirsiniz.

Uygulama

Parti kumaş alan. Yukarıda açıklanan özelliklerden dolayı, atlas özel, pahalı ev tekstillerinin üretimi için ideal bir malzemedir: yatak örtüleri, perdeler, perdeler, döşemelik kumaşlar ve oda dekorasyonu. Ancak uygulama alanı sadece evle sınırlı değildir, ondan çok çeşitli kıyafetler, erkekler, kadınlar ve çocuklar da dikerler: pantolonlar, elbiseler, bluzlar, gecelikler (kadınlar için çok güzel gecelikler), etekler, şortlar vb. Saten kumaş üzerine, örneğin çocuk fiyonkları gibi çeşitli süslemeler de yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın