Kot Stok Kumaş Alan

kot stok kumaş alan,Kot Stok Kumaş Alanlar,denim stok kumaş alan,denim stok kumaş alanlar,

⇒ Kot Stok Kumaş Alan

Kot pantolonlar özel bir giysidir. Başlıca özelliği uzun servis ömrüne sahip olması ve servis ömrünün artması ile ürünün değerinin artmasıdır. Yani eski kotlar daha değerli ama aynı zamanda daha güzel olmalı. Ne kadar çok yıkarsanız, o kadar güzel, yaşlı ve sıradan kıyafetlerden kot pantolonların ayırt edici özellikleri o kadar lezzetli olur.

Bunu başarmak için kumaşın dokusu şüphesiz kritiktir. Zayıf kumaşlı kotlar sadece kısa ömürlü, giyilmesi rahatsız edici olmakla kalmaz, aynı zamanda değiştirilmesi ve solması kolaydır ve aşınma ile eski ve daha değerli etkiler elde edilemez. Aynı zamanda kotların katma değeri yıkama suyuna da yansır ve yıkama suyunun kalitesi ve etkisi tamamen kumaşın dokusuna bağlıdır. İyi kumaşlar olmadan çok kaliteli bir yıkama efekti elde etmek imkansızdır. Bir kot çiftinin sınıfının büyük ölçüde kumaşın markasına göre belirlendiğini söyleyebiliriz. Tüketiciler, çok olgunlaşmamış bir ölçü olan kot satın alırken kumaş faktörünü dikkate almazlar.

kot kumaş alıcısı, istanbul kot alıcıları,kot kumaş alıcıları,parça kot kumaş alıcısı,parti kot alıcıları

⇒ Kot Stok Kumaş Alan

Gerçek kotlar% 100 pamuktan yapılır ve hatta dikişler pamuktan yapılır; Pamuk yerine polyester kumaş alan da kullanabilirsiniz ancak bu pek popüler değil. En yaygın kullanılan boya sentetik indigodur. Geleneksel perçinler bakırdan, fermuarlar ve düğmeler ise demirden yapılmıştır. Parti kot alan. Tasarımcının tabelaları kumaş alanlar deri veya plastikten yapılmıştır ve bazıları pamuk ipliklerle kot alan üzerine de işlenmiştir.

Pamuk İpliği ve Dimi Dokuma

Parti Denim, eğrilmiş ve her türlü pislikten arındırılmış pamuktan yapılır. Kumaş, boyalı ve doğal ipliklerin, yüzeyinde çapraz bir etki yaratan belirli bir desende birlikte eğrildiği dimi adı verilen bir dokuma kullanılarak yapılır.

Mavi renk

Denim’in ayırt edici özelliği mavi rengidir. Bunu başarmak için, bazı iplikler indigo’ya boyanır ve sonunda doğal renkli çapraz ipliklerle iç içe geçirilir. Renk, kumaşın üzerine oturur ve yıkandıkça solma potansiyeline yol açar. Solmayı önlemek için ürünün ters çevrilmesi önerilir.

⇒ Kot Stok Kumaş Alan

Dayanıklılık

Stok Denim çok güçlüdür ve kolayca takılıp yırtılmaz. Ayrıca nefes alabilir, yüksek sıcaklıkta ütülenebilir ve kolayca kırışır. Uzun süreli kullanım için uygundur, yeniyken oldukça serttir, ancak sürekli yıkama ve yıpranma ile yumuşar.

Denim Kumaşın Son Kullanım Alanları

kot stok kumaş alan,Kot Stok Kumaş Alanlar,denim stok kumaş alan,denim stok kumaş alanlar,

Modern dünyada, denimden yapılan giysiler giyimler arasında çok popüler hale geldi. Denim ürünler artık hemen hemen her tür insan tarafından kullanılıyor. Denim kumaş alan giyim, moda sınırlarını aşıyor. Aşağıdaki gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir –

A.      Bebek giyim, erkek pantolon, gömlek, bayan giyim de denim kumaştan üretilmekte ve tüketiciler nezdinde kabul edilebilirliği gün geçtikçe artmaktadır.

B.      Geçmişte işçiler tarafından güvenlik giysisi olarak kullanılıyordu. Şimdi dekoratif başlık, bayan el çantası, okul ve kolej çantası ve seyahat çantası yapımında kullanılıyor.

C.       Denim; ceket, pantolon, gömlek, kot şarap poşetleri, kot kalem kutusu, kot önlük, kot yastıklar, kot yorgan vb.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın