Şapka Kumaşı Alanlar

Kumaş alanlar. Şapka alışverişi yaparken ya da kendi şapkanızı dikerken sadece şapkanın tasarımına ve rengine odaklanmak yeterli değildir. Kumaş alan. Şapka yapımında kullanılan malzemeleri bilmelisiniz. Bu sadece amacınıza en uygun şapkayı seçmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda şapkanıza etkili bir şekilde bakmanıza ve uzun süre kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Özelleştirilebilir ve modaya uygun şapkalar mı arıyorsunuz? Kişiye özel şapkalar, kalabalığın arasından sıyrılmak ve özgün bir görünüme sahip olmak isteyenler için harika bir seçimdir.

E-ticaret sitesi Kumas.org spor , beysbol , hasır , vizör veya balıkçı modelleri  dahil olmak üzere çok çeşitli kişiselleştirilmiş şapkalar bulabilirsiniz .

Çevrimiçi mağazamızı ziyaret edin, modeli ve rengi seçin, çevrimiçi olarak özelleştirin ve orijinal bir görünüm için mükemmel seçimi yapın

Yazılı, Logolu ve Görselli Kişiye Özel Kapaklar

Şapkanızı istediğiniz yazı, logo veya görsellerle kişiselleştirebilirsiniz. Özel ve benzersiz bir şapka yaratmak için farklı yazı tipleri ve renkler arasından seçim yapma olanağına sahipsiniz. Ek olarak, daha hassas özelleştirme için logonuzu veya resminizi doğrudan siteye yükleyebilirsiniz.

Modeller

Spor modelleri:

Bir sporcuysanız, en sevdiğiniz aktivite için kişiselleştirilmiş bir şapkaya sahip olmayı ihmal edemezsiniz. Kumas.org web  sitesinde  golf, tenis, beyzbol, basketbol ve diğer birçok spor için kişiselleştirilmiş şapkalar bulabilirsiniz. En sevdiğiniz modeli seçin ve adınız veya takım logonuzla özelleştirin.

Beyzbol Şapkaları:

Özel beyzbol şapkaları, bu sporu takip eden herkesin sahip olması gereken bir şeydir. Sitede, farklı renk ve stillerde çok çeşitli özel beyzbol şapkaları bulabilirsiniz. Eşsiz ve orijinal bir görünüm için şapkanızı takım logonuz veya adınızla özelleştirin.

Hasır Şapkalar:

Kişiye özel hasır şapkalar yaz sezonu için mükemmeldir. Sitede, şık ve orijinal bir görünüm için çok çeşitli kişiselleştirilmiş hasır şapkalar bulabilirsiniz. En sevdiğiniz modeli seçin ve benzersiz ve modaya uygun bir şapkaya sahip olmak için yazı veya logo ile özelleştirin.

Balıkçı şapkaları:

Balık tutmayı seviyorsanız, kişiye özel balıkçı şapkasını kaçırmazsınız. Kumas.org web  sitesinde farklı renk ve stillerde çok çeşitli kişiselleştirilmiş balıkçı şapkaları bulabilirsiniz. Orijinal ve benzersiz bir görünüm için şapkanızı adınızla veya balık tutma temalı bir görselle kişiselleştirin.

Örme ve tığ işi şapkalar

Örgü ve tığ işi malzemeler harika kış şapkaları yapar – esnek yapıları nedeniyle yalıtkandırlar ve aynı zamanda kafaları sararlar. Örgü için en iyi iplik yazısını kontrol edin.

Pamuk Doğal bir elyaf olan pamuk yumuşaktır ve nefes alabilir. Pamuk en rahat kumaşlardan biridir ve dikmesi ve işlemesi kolaydır. Pamuklu berelerde genellikle işlemeli logolar ve tasarımlar bulabilirsiniz. Kumaş nemi emme ve kontrol etme özelliğine sahiptir. Kova şapkaları genellikle pamuklu kanvastan yapılır

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!