Sandy Kumaş Satışı. Sendi Kumaş Satış

Sandy Kumaş Satışı Sendi Kumaş

Kumaş alanlar. Örme, iğnelerle ipliklerin birbirine kenetlenmesiyle oluşturulan elastik, gözenekli bir kumaşın yapılışıdır. Örme kumaşlar, dokuma kumaşlardan çok daha hızlı ve kolay bir şekilde nispeten daha düşük maliyetle yapılabilir.

Örme kumaşlar genellikle hafiftir, seyahat sırasında bile rahat giyilir, ancak düzgün görünümlerini korumak için çok az özen gerektirir. Örgülerin kırışmaya direnç gösterme eğilimleri, popülerliklerini artıran diğer bir faktördür.

Örme kumaşlar, spor kıyafetleri gibi aktif kıyafetlerin tasarımında kullanılır. Elastik yapıları, bol fiziksel aktiviteye izin verir. Örme kumaşlar iki genel yöntemle üretilmektedir. Çözgü örme ve atkı örme. Son kullanıma bağlı olarak düz veya boru şeklinde kumaşlar olarak üretilirler. Borulu kumaşların yanlarında herhangi bir dikiş bulunmayabilirken, yassı kumaşlar da dokuma kumaşlar gibi muamele edilir.

Dantelli Kumaş. Sandy Kumaş Satış.

Sandy Kumaş Satışı.

Dantel, karmaşık tasarımlar halinde oluşturulmuş bir iplik veya iplik ağından oluşan bir açık kumaştır. Danteller güzellik ve süsleme için geliştirilmiştir. Çok narin görünen dantel, diğer inşaat yöntemlerinden daha karmaşık bir şekilde ilmeklenmiş veya bükülmüş güçlü ipliklerden yapılmıştır. Böylece onlar da pahalıdır. Birçok genişlikte, şekilde ve sınırsız çeşitte desenlerde üretilirler.

El yapımı bağcıklar makine yapımı bağcıklardan daha pahalıdır. Pahalı mallar sadece birkaç kişi tarafından tercih edildiğinden, makine bağları tüketiciler arasında daha popülerdir. Bağcıklar ya bir kumaş biçiminde ya da belirli son kullanıma uygun bir biçimde üretilir. Giysilerde ve ev eşyalarında çoğunlukla süs eşyaları olarak kullanılırlar.

Dokunmamış kumaşlar

Dokumasız kumaşlar iki ana yolla yapılır: ya keçeleşir ya da yapıştırılır. Kumaşlar iplikler yerine lifler kullanır; bunlar web benzeri katmanlar oluşturmak için rasgele veya tek biçimli bir şekilde döşenmiştir. Keçeleşme veya yapıştırma işlemi ile bir arada tutulurlar.

Karışımlı kumaşlar

Karışımlı kumaşlar. Zımba ipliği üretiminin, bir ya da daha fazla elyaf çeşidinin elyafının farklı aşamalarda harmanlanması için birleştirilebileceği bir sandy kumaş satışı elyaf çeşidinin bileşimiyle sınırlı olmadığını gözlemlemek önemlidir. Farklı tipte lifler harmanlandığında, bu liflerin özellikleri de karma ipliklerde birleştirilir.

Akıllı Kumaşlar

İnsan müdahalesi olmadan dış etkenlere cevap verebilen bir kumaş akıllı bir kumaş olarak kabul edilir.

Akıllı bir kumaş belli koşulları hissedebilir. Sendi kumaş satışı.

Akıllı bir kumaş belirli koşullara tepki verebilir

Akıllı bir kumaş belirli koşullara uyum sağlayabilir

Akıllı Kumaşlar Tetik Noktaları

sanyd kumaş satışı sendi kumaş satış

Sıcaklık

Kumaşların yüzeyine kaplanan veya yüzeye basılan termokromik renk ısıya tepki verir ve renk değiştirir.

Nem

Çözünme kromizmi temel olarak, örneğin bebek bezleri ıslandığında bir kumaşın renk değiştirdiği, tek kullanımlık dokuma olmayan tekstiller için geliştirilmiştir.

Işık. Sandy kumaş

Fotokromik kumaşlar, ışık koşullarına cevap vermek ve renk değiştirmek için boyanmaktadır. Bunlar, özellikle kamuflaj ağı ihtiyacını veya üniforma değişimini azaltmak için askeri kullanım için iyidir.

Diğer durumlar

Kumaş güç veya zamanla aktif hale getirilebilir ve gelecekte bu alanlarda daha birçok gelişme olabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!