Sandy Kumaş Metre Fiyatı.

sandy kumaş metre fiyatı,sandy kumaş satın al,sandy kumaş buzi mi,sandy kumaş nerede satılır,desenli sandy kumaş,sandy kumaş yazın kullanılır mı,sandy kumaş toptan,sandy kumaş esnek mi

Sandy Kumaş Metre Fiyatı.

Mükemmel kumaşı bulmak için hiç mücadele ettin mi? Dikiş projelerinizi kendi tasarladığınız kumaşla kişiselleştirmeyi hayal ediyor musunuz? Yaptığımı biliyorum, ama kumaş tasarım dünyası göz korkutucu bir konu gibi görünebilir. Şimdiye kadar geldiğim  en  bu yılın başlarında standıma göre ısmarlama kumaş yazıcısı  tarafından yapılmış. Hem sanyd kumaş baskının hem de kumaşın kalitesinden çok etkilendim ve ile kumaş tasarımına nasıl girileceği hakkında sohbet etmeye başladım. Başlamaya başladığımın hayal ettiğim kadar zor olmadığı, bu yüzden ondan nasıl devam edeceğimiz konusunda bazı ipuçlarını bizimle paylaşmasını istedim.

Sandy Kumaş Nedir
Sandy Kumaş Nedir

Tasarımını nasıl oluşturacağınıza dair bir öğreticiyi paylaşacağım. Ama ilk olarak, burada kendi şaşırtıcı tasarımınızı oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç basit ipucu ve tamamen benzersiz tasarımlar.

Resminizi oluşturmanın birkaç farklı yolu vardır. Bazı insanlar tasarımlarını taramadan önce çizmeyi veya boyamayı tercih eder. Diğerleri çalışmalarını fotoğraflıyor. Bu yöntemlerden herhangi birini kullanmaya karar verirseniz, resminizi önce bir fotoğraf editörüne yüklemenizi tavsiye ederiz gibi siteler önce tasarımınızda gerekli değişiklikleri yapmanıza izin verir.

“Tekrar” ın farkında olun

Kendi kumaşını tasarlayan çoğu insan tekrar edilebilir bir desen oluşturmak ister, bu yüzden www.kumas.org sitemizden seçebileceğiniz beş farklı tekrarlama seçeneğine sahibiz. Resminizdeki istenmeyen beyaz çizgiler veya kenarlıklar gibi küçük kusurları gözden kaçırmak kolaydır, ancak ilk önce bunları kaldırmazsanız bunlar da tekrarlanacaktır. Bu nedenle tasarım yazılımınızdaki yakınlaştırma aracını kullanarak bunu kontrol etmeniz önemlidir. Kumaş Parçası ayrıntılı olarak incelemek için kullanabileceğiniz tasarım önizlemesinde sitemizde bir yakınlaştırma işlevi de var.

Bir test örneğini sipariş edin

Bir bilgisayar ekranındaki renklerin görünümü ile kumaşa basıldığında gerçekte nasıl göründükleri arasında her zaman bir değişiklik olacaktır. Bu nedenle, kumaşın bir test örneğini sipariş etmek iyi bir fikirdir, böylece son sırayı tamamlamadan önce baskı ve renklerin resminizde nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Sandy Kumaş

Ayrıca renkli grafiklerimizden birini satın almayı da faydalı bulabilirsiniz. Kullandığınız tasarım yazılımına girilebilen grafiklerde onaltılık kodlar renkleri için referans kodları) görüntülenir. Bu şekilde, kumaşınızı almadan önce renklerin nasıl görüneceğini zaten bileceksiniz.

Kumaş üzerine baskı

Kumaş üzerine dijital baskı yapmak istiyorsanız doğru kumaş baskı şirketini buldunuz. Tasarımlarınız emin ellerde, teknisyenlerimiz her parçanın en iyi kalitede olmasını sağlayan dijital kumaş baskısı konusunda derin deneyime sahiptir. 107 kumaş seçeneği ile hiçbir zaman fikirlerden mahrum kalmazsınız. Bizim kumaş yazıcıları tüm hafta boyunca basar, böylece asgari sipariş olmadan kendi kumaşınızı hızlı bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Zor işleri yapalım, böylece tamamen tasarıma odaklanabilirsiniz. Her şeyi sizin için mümkün olduğunca pürüzsüz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın