Polyester Gabardin Satın Alan Firmalar

Spot gabardin alanlar. Toptan gabardin ucuz gabardin ham gabardin ince gabardin likralı gabardin pamuk gabardin polyester gabardin. Gabardin kumaşlar, belirli özellikleri paylaşan ve çoğunlukla takım elbise ve uzun palto yapımında kullanılan kamgarn, ipek, pamuk ve karışımlı kumaşlar dahil olmak üzere çeşitli sıkı dokunmuş tekstillerdir.

Gabardin kumaş alan moda endüstrisinde en çok aranan kumaşlardan biridir. Tekstil parçasının detaylı bir şekilde üretilmiş bir giysiye dönüştürüldüğü nihai işleme seviyesi, kendine özgü güzelliği ile öne çıkan bir kumaştır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR

toptan gabardin istanbul gabardin kumaş üreticisi gabardin kumaş firmaları ucuz gabardin

Başlangıçta kamgarn yünden veya pamuk ve en iyi yün kumaşlar kullanılarak yapılmıştır ancak bugün polyesterden yapılmıştır. Kamgarn yün, bir tarafı kaygan bir his ve görünüme sahipken diğer tarafı dokulu bir görünüme sahip olacak şekilde dokunmuştur.

TOPTAN GABARDİN KUMAŞ ALINIR.

Gabardin Kumaşın Özellikleri

Biyolojik olarak parçalanabilir.

İpeksi bir his var

Kumaş yapımında kullanılan sıkı dokuma, suya dayanıklı olmasını sağlar. Sizi uzun süre kuru tutabilir,

Güçlü, dayanıklı bir kumaştır.

Gabardin Kumaş Nasıl Yapılır?

Kamgarn yün, eskiden pamukla birlikte kullanılıyordu ve dokumadan önce su geçirmez olması için lanolin eklendi. Dokumaya bağlı olarak, pamuk, polyester veya ikisinin bir kombinasyonundan yapılabilir.

Ön yüzünde göze çarpan bir diyagonal şerit ve arka yüzünde düz bir yüzey bulunan Gabardin dimi, çözgünün çözgü tarafında keskin veya düzenlidir. Gabardinde her zaman atkıdan daha fazla çözgü vardır.

Ne Zaman Giymeli?

Parti gabardin alanlar. Likralı gabardin. 16 / 12 Pamuk Gabardin Alan. 7/7 Gabardin satın alan firma

Gabardin kumaşın yapımında kullanılan iplikler sayesinde, giysi aynı anda dört mevsime uygun olabilir.

Çoğu insan, hava ve sıcaklığın öngörülemez olduğu o günlerin moda ihtiyaçlarını karşılayabildiğinden, bu kumaşın yılın ortası için en uygun olduğu konusunda hemfikirdir. Bu kumaş, yumuşaklığı, dökümlülüğü ve havalandırma özellikleri ve nemliyken buruşmaya karşı direnci nedeniyle rahatsız edici olmadan yüksek nem koşullarına dayanabilir.

Gabardin Kumaşın Yaygın Kullanım Alanları

Gabardin kumaş, geniş bir giysi ve aksesuar yelpazesi için kullanılmaktadır. Kumaş onlarca yıldır kullanılmaktadır ve bu nedenle birçok kullanım alanı vardır. Ev dekorasyonundan dikiş aksesuarlarına ve giysilere kadar çeşitlilik gösterirler.

Günlük Giyim

Dünyanın her yerinden tasarımcılar bu muhteşem kumaşı şimdiden takım elbiselerine ve günlük takımlarına dahil etmeye başladılar. Gabardin, diğer şeylerin yanı sıra şort gibi gündelik yazlık kıyafetlerin üretiminde de kullanılmaktadır.

Sonuç olarak, tasarımcılar bu kumaşı diğer şeylerin yanı sıra çiçekli elbiseler ve kareli etekler yaratmak için kullandılar.

Spor ve askeri giyim

Özellikle kayak takımları ve kumaş ayakkabılarda popüler olan bu kumaştan palto ve takım elbiselerin yanı sıra askeri üniformalar ve atletik giysiler de üretiliyor. Uzun ömürlü olması nedeniyle dört mevsim ceketlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Daha kalın gabardin elbiseler ve spor giyim için daha uygundur, hafif gabardin ise günlük giyim ve aksesuarlar için en uygun olanıdır.

Gabardin Kumaş ile Dikim

Gabardin kumaş alan.  1612 Gabardin. 77 Gabardin. 201 Gabardin. 401 Gabardin. 301 Gabardin. Zeytinburnu gabardin kumaş alanlar.
Gabardin kumaş alan.  1612 Gabardin. 77 Gabardin. 201 Gabardin. 401 Gabardin. 301 Gabardin. Zeytinburnu gabardin kumaş alanlar.

Gabardin dikimi kolay bir kumaştır. Kumaş, gerekirse bir kumaş makası veya döner kesici kullanılarak kolayca kesilebilir. Kullanılan el dikişi iğnesi, orta büyüklükte bir üniversal iğne olabilir. Güçlü dikişler ve dikişler oluşturmak için dikiş ipliği polyester olmalıdır.

STOK KUMAŞ ALAN YERLER KUMAŞ ALINIR.

Gabardinin kenarlarını sıcak ütüyle bastırmak, giysiye şık bir görünüm kazandırır. Ham kenarı bağlayın veya ham kenarı bitirmek için bir kumaş satın alanlar.

Kumaşta dikiş yerleri açık olmalı ve kenarları çıta ile bitirilmelidir. Kumaş, ağır dikiş desenlerini ve tasarımlarını kolayca destekleyebilir ve birden fazla desen ve tasarımın dikilmesinde engel olmaz.

Sonuç olarak, doğru dikiş esaslarını ve doğru dikiş kavramlarını ve malzemelerini kullanarak istediğiniz özel gabardin kumaşlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!