Bir Metre Polyester Kumaş

Jarse örme kumaş alan ağırlıklı olarak nerelerde kullanılır?

Jersey, modern tekstil üretiminde en popüler ve aranan kumaşlardan biridir ve herhangi bir açıklama onun çok yönlülüğünden bahseder – ondan neredeyse her şey dikilebilir. Bu tür giyim seçeneklerini uyarlamak için jarse örme kumaşlar satın almaya değer:

toptan astarlık kumaş astarlık kumaş istanbul zeytinburnu astarlık kumaş
  1. çeşitli dış giyim – ceketler, paltolar, ceketler;
  2. iş stilleri – dar takım elbise, dar etek, pantolon, ceket;
  3. günlük giyim – ceketler, kazaklar, tunikler, takımlar, elbiseler ve pantolonlar, hırkalar;
  4. şenlikli ve gece kıyafetleri;
  5. spor giyim – takım elbise, üst, pantolon, tişörtü;
  6. ev kıyafetleri – bornozlar, pijamalar, ev kıyafetleri;
  7. çocuklar için şeyler – her türlü çocuk giyimi;
  8. çoraplar, uzun çoraplar, taytlar, tozluklar;
  9. iç çamaşırı.

Modern teknolojiler, jarse kumaşı iyileştirerek ona yeni özellikler kazandırır. Kumaşlar, giysileri su geçirmez yapan çeşitli su itici ve anti-parazitik emprenyelerle işlenen özel metallerle tozlanır. İşlem görmüş jarse kumaş, nemi iten ve aynı zamanda oldukça nefes alabilen termal giysiler için uygundur.

Forma Bakım Talimatları

Jarse kumaş, bakımda pratik ve iddiasız kumaşlardan biridir, ancak bu, kumaşın dokunulmaz olduğu ve istediğiniz gibi yıkanıp ütülenebileceği anlamına gelmez. Diğer herhangi bir tekstil türü gibi, malzeme de dikkatli kullanım ve bakım önerilerine uyulmasını gerektirir. Bir jarse ürünü yıkamadan veya ütülemeden önce üreticinin tavsiyelerini okumak önemlidir. Kural olarak, etikette belirtilirler ve özel simgelerle şifrelenirler.

Jarse kumaşın artıları ve eksileri

Mahmutpaşa jarse kumaş satanlar,merter jarse kumaş satanlar,tekstilkend jarse kumaş satanlar,osmanbey jarse kumaş satanlar

Jarse kumaş alanlar. Çoğu moda tasarımcısı ve terzi, jarseye aşinadır – ne tür bir kumaş ve özellikleri nelerdir. Bugüne kadar, çok sayıda olumlu özellik nedeniyle popülerliğin zirvesinde olmuştur:

Parti kumaş alanlar. Çok yönlülük ve pratiklik. Jarse kumaş nedir – bu, kesinlikle her şeyin dikilebileceği, örneğin iç çamaşırları, zarif elbiseler, iş kesimleri, dış giyim ve her şeyin harika göründüğü kesinlikle evrensel bir konudur.

Yüksek yoğunluklu. Materyal yeterince ince, rahat ve pratiktir, ancak şeklini ve güzel kıvrımları korumak için yeterli yoğunluğa sahiptir.

İyi higroskopisite – tuval, aşırı nemi ve buharlaşmayı mükemmel şekilde emer.

Hafif. Özellikle yün bileşimine sahip kumaşlarda yüksek yoğunluğa rağmen jarse ürünler oldukça hafiftir ve bu da maksimum konfor sağlar.

Yumuşaklık. Jarse kumaş nasıl görünürse görünsün ve bileşimi ne olursa olsun her zaman çok yumuşaktır ve vücuda hoş gelir.

Kuvvet. Jarse jarse ürünleri iyi ve uzun süre giyilir, özellikle bileşiminde keten veya polyester varsa yırtılmaları oldukça zordur.

Esneklik – malzeme her şekle güzel bir şekilde uyar.

Aşınma direnci – malzeme gerilmeye, sürtünmeye, yüksek veya düşük sıcaklıklara ve diğer etkilere karşı çok dayanıklıdır.

Pratiklik – ürünler iyi saklanır, herhangi bir kırışıklık oluşturmazlar. Giyildiğinde, şeyler uzun süre orijinal çekici görünümünü korur.

Kırışmaya dayanıklı – jarse jarse pratik olarak kırışmaz ve buna göre ütülemeye ihtiyaç duymaz.

Bakımı kolaydır – malzeme size fazla sorun çıkarmaz.

Jarse kumaşın sadece artıları değil, eksileri de vardır. Malzemenin olumsuz yönleri, aşağıdaki özelliklerini içerir:

Yüksek higroskopisite nedeniyle, jarse kumaş ürünleri uzun süre kurur ve bu da bazen bazı rahatsızlıklara neden olur.

Yetersiz bakım, ürünlerin esnemesine ve deforme olmasına neden olabilir.

Avantajları ve dezavantajları tarttıktan sonra, ne tür bir jarse kumaş olduğunu objektif olarak değerlendirebilir ve dikim ürünleri için tercih edilmeye değer olup olmadığına karar verebilirsiniz. Kural olarak, kendi lehine bir seçim yapan herkes sonuçtan memnundur.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!