130 cm Kot Kumaş

Kumaş alan. Yüksek kaliteli pamuk süper dayanıklıdır, bu da kazara yırtılma veya yırtılma eğilimini azaltır. Ancak pamuk, polyester veya pamuk/polyester karışımları kadar dayanıklı değildir.

Kumaş alanlar. Çoğu doğal malzeme gibi, yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında büzülebilir. Bu nedenle, pamuklu bir gömleği yıkarken soğuk su kullanın ve çok fazla deterjan eklemekten kaçının çünkü bu, malzemenin aşınmasını ve yıpranmasını etkileyebilir. Renk solmasını önlemek için çamaşır makinenizde hassas bir program ayarı seçin.

pamuk polyester kot pamuk polyester denim kumaş

Farklı üretim teknikleri nedeniyle, ürünlerin tamamı %100 pamuk olsa bile cildinizde farklı bir his uyandırabileceğini unutmayın.

MAVİ KOT KUMAŞ

Polyester hafiftir ve pamuğa göre biraz daha ipeksi bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda spor için mükemmeldir. Polyesterden yapılan giysiler teri cilde hapseder. Bu, polyester gömleklerin sıcak havalarda biraz nemli, ancak soğuk havalarda sıcak hissedebileceği anlamına gelir.

Polyester gömlekler genellikle hafif ve incedir ve cilde biraz yapışabilirler. Aşırı hassas cilde sahip olanlar için, polyester küçük bir tahrişe neden olabilir, ancak polyester diğer kumaşlarla karıştırıldığında bu kadar yaygın değildir.

Polyester esnek midir? %100 polyester, bu elyafta esneklik olmaması nedeniyle hiç esnek değildir. Polyester, elastan gibi diğer esnek liflerle karıştırılarak daha esnek hale getirilebilir.  

GİRİ KOT KUMAŞ

Polyester çeker mi? Polyester doğal olarak çekmez ve %100 polyester çok fazla aşınma ve yıpranmadan sonra bile şeklini kaybetmez. Oldukça hızlı bir şekilde şekle geri dönecek.

Pamuk denim kumaş nedir,Denim kumaş kot mudur,Denim hangi kumaş,Denim kumaş sert mi,

Pamuk

Pamuk, gezegende en çok üretilen doğal elyaftır. Bir kumaş olarak rahatlığı ve dayanıklılığı ile bilinir, bu da onu giyimde kullanılan en popüler kumaşlardan biri yapar 0536 336 43 43.

Hisset ve giy

Pamuk, kot, flanel, jarse ve daha fazlası gibi birçok farklı kumaşa dokunabilen veya örülebilen çok yönlü bir elyaftır. Elbette her birinin biraz farklı bir hissi ve aşınması var. Tüm pamuklu kumaşlar yumuşak ve nefes alabilir, bu da onları sıcak iklimler ve sıcak havalar ile hassas cilde sahip kişiler için mükemmel kılar.

Son olarak, pamuk yapışkan değildir. Bu nedenle, mağazanızda vücuda oturan giysiler satmak istemiyor ve daha gevşek bir kesim tercih ediyorsanız, 0536 336 43 43  pamuğu tercih edin. Ancak %100 pamuğun yavaş kuruduğunu ve bu nedenle muhtemelen spor giyim için ideal olmadığını unutmayın.

STOK LİKRALI DENİM KUMAŞ

Alışveriş yapanlar, birkaç hafta yerine yıllarca dayanacak bir kot pantolon bulmanın ne 0536 336 43 43 kadar zor olduğunu çok iyi anlıyorlar. Kaliteli giysi yapımının önemi burada devreye giriyor. Bazen, parça gibi görünen ve hissedilen kotlara sahip olmak istiyorsanız, gerçek denim perakendecilerinin “kutsal kâsesini” bulmanız gerekir.

Kot parçası satın alanlar olarak, bunları perakende pazarında satmayı düşünmeden önce, kendimizi en iyi kalitede denim ürünleri tedarik etmeye %100 adadık. 0536 336 43 43 Burada stokladığımız her bir kot pantolon, rahatlığı, kalıbı, stili ve hepsinden önemlisi yüksek kaliteli karışımı açısından denenmiş, test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ucuz kot kumaşı,Likralı Kot kumaşı,Pantolonluk Kot Kumaş,Parça kot kumaş satanlar,En iyi kot kumaşı,Yıkanmış kot kumaşı,Döşemelik Kot Kumaşı,Kot kumaşı toptan,

En büyük önceliğimiz, size bir ömür boyu dayanacak klasik ve modern denimi sunmaktır. Marka değerlerimize ulaşmak için, en son denim üretim yöntemlerini kullanmak söz konusu olduğunda sürekli olarak daha da ileriye gitmeye çalışıyoruz. 0536 336 43 43 Bazı denim ürünlerimizin küçük bir yüzdede polyester elyaf içerdiğini fark edeceksiniz ve bu elyaf içeriği daha iyi uyum, dayanıklılık ve bitiş sağlamak için gereklidir.

Örneğin, tasarımcı kot pantolonumuz %75 pamuk, %24 polyester ve %1 spandeksten oluşan benzersiz bir karışım sunar. Lütfen toplam 2 erkek ‘Kovboy’ tasarımımız olduğunu unutmayın, böylece tercihinize bağlı olarak açık yıkama ve koyu yıkama arasından seçim yapabilirsiniz. Bu 3 ayrı elyafı dahil ederek sonuç, rahat kesim, kolay giyilen bir gardırobun vazgeçilmezidir. Kotumuzun tadını çıkarabilmenizi ve kotunuzdan olabildiğince fazla yıpranmanızı istiyoruz. 0536 336 43 43 Tüm farkı yaratan bu küçük polyester yüzdesidir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!