Bir Kilo File Kumaş Zeytinburnu

file kumaş kilo fiyatı astarlık file kumaş

Kumaş alan. File özel dokuma kumaş grubudur. Dikey çözgü ve yatay atkı, geniş bir açık alan bırakarak düğümlenir veya bükülür.

Parti kumaş satın alanlar. Ağ, giysi, kostüm, dekor oluşturmak için bağımsız bir malzeme olarak ve ayrıca nakış veya dantel için bir tuval olarak kullanılır.

astarlık file kumaş file astarlık kumaş kumaş file astar
  1. Polyester – termoplastik (yani sıcaklığın etkisi altında plastik ve esnek hale gelen) polimerlerden kimyasal olarak elde edilen sentetik polyester iplikler. Malzeme güvenilir, dayanıklı, güvenlidir, şeklini iyi korur ve bakımı kolaydır.
  2. Poliamid – sentetik iplikler, yüksek moleküler ağırlıklı amid bileşikleri. Bunlar güçlü, su itici liflerdir. Poliamid iplikler elastiktir ve aşınmadan korkmazlar.
  3. Elastan (likra) sentetik bir poliüretan elyaftır. Nefes alabilen ince, elastik, esnek malzeme. Likradan veya ilavesiyle yapılan giysiler şekle uyar.
  4. Viskon  – iplikler, odun hamuru işlenerek yapılır. Hammaddeler ezilir, düzelerden (özel formlar) geçirilen bir çözelti oluşturulur. Viskon ipeksi bir parlaklığa sahiptir, kolay boyanır, nemi emer ve elektriklenmez.

FİLE KUMAŞ SATIN ALAN KİŞİLER

Bu malzemeler, ağın şeklini ve ağ konfigürasyonunu korumasına yetecek kadar sert ve yoğun, elastik ve dekorasyonu kolay. Ağlar tek sesli ve tek renkli olup, kumaş işleme, payet, simli, renkli baskı (baskı desen) ile dekore edilmiştir.

Ağın sertliği, üretim teknolojisine bağlı olarak farklı olabilir. Bitkiler için teknik çerçeveler, sabitleme oluşturmak için yoğun malzeme (100 g / m²’den fazla) kullanılır.

file kumaş parça file kumaş parti file kumaş spot file kumaş parti file kumaş file kumaş metre fiyatı

Kumaş, yumuşak bir jel kullanılarak ılık suda yıkanır. Elde yıkama tercih edilir. Suyun süzülmesine izin verilir, ardından ürün çalkalanır, düzleştirilir ve kurutulur. Tül, nemlendirici veya buhar kullanılarak ütülenir.

Çoğu durumda, örgü kumaş üreticileri, polyester veya naylon liflerini kumaşa örmeden önce boyarlar. Tekstil üreticileri daha sonra çeşitli 0536 336 43 43 örgü formları oluşturmak için bu lifleri birkaç farklı şekilde dokuyabilirler. Örneğin, birçok ağ türü, binlerce yıl boyunca etkili olduğunu kanıtlamış temel bir kare deseni takip eder. Bununla birlikte, Tül gibi daha çağdaş ağ formları, altıgen bir yapı ile dokunmuş olabilir.

Balık tutmayı seviyorsanız, ağdan yapılmış bir balık ağı kullanmış olabilirsiniz ve bu kumaş aynı zamanda ağ torbaları ve çeşitli diğer ağ ürünleri yapmak için de kullanılır. Bir örgü kumaş inç başına kaç delik olursa olsun bir ağa benzerken, örgü kumaş ne kadar yoğun olursa, o kadar az şeffaf olur, bu da onu çeşitli giyim türleri için daha uygun hale getirir.                                                 

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!