Polyester Astar Satış Yerleri

denye astar satış yerleri,polyester astar satış yerleri,190 tel astar satış yerleri,170 tel astar satış yerleri,ithal astar satış yerleri,jarse astar satış yerleri,50 denye jarse satış yerleri,70 denye jarse astar satış yerleri,

İthal astar alanlar. Polyester kumaşlar genellikle kolayca lekelenmezler ve esnemeye veya çekmeye karşı dirençlidirler. 190 tel polyester astar satış yapan yerler. Polyester astarlar genellikle astar ve yalıtım mantoları ve şapkalar için kullanılır, ancak diğer herhangi bir astar işi için kullanılabilir. Bu astar polyesteri hoş bir parlaklık ile donatılmıştır ve kısmen şeffaf olduğunu gösterir.

 Neden kullanılır?

Astar kumaş fikri giysinizi daha giyilebilir, uzun ömürlü ve rahat hale getirmektir . Genellikle hafiftirler ve yumuşak veya ipeksi bir dokuya sahiptirler. Yine de tüm öğelerin astarlanması gerekmez.

Polyester astar satan firmalar,190 tel Polyester astar satan yerler,170 tel Polyester astar satan kişiler,çanta astarı satan firmalar,çanta astar fabrikaları,

İşte bazı nedenler

 1. Giysinin hafif görünmesini sağlamak için
 2. Sıcaklık ve dayanıklılık eklemek için
 3. Giysinin iç kısmının yumuşak ve hoş bir dokunuşa sahip olması için
 4. Bir giysiye zengin bir hava katmak için
 5. Bir giysinin yapısını iyileştirmek için
 6. Giysi kaymasını kolayca iyileştirmek için
 7. Dikişleri, dolguyu, arabirimi vb. kaplamak için.

Projeniz için uygun bir astar seçerken, giysi esnek değilse, esnemeyen astar kumaşının iyi olduğunu akılda tutmak gerekir. Ancak ürün jarse, tül veya streç saten gibi elastik malzemelerden yapılmışsa, kişinin seçeceği astar da esnek olmalıdır.

Polyesterin  Avantajları ve Dezavantajları

AVANTAJLAR:

 1. Lifler dayanıklı ve hafiftir
 2. Kırışmaya karşı çok dayanıklıdır
 3. Çok hızlı kurur ve dış giyim için idealdir.
 4. Polyester elyaf lekeleri (renkleri) kolayca alır
 5. Şeklini iyi koruyor
 6. Leke tutmaz, temizlemesi çok kolaydır
 7. Naylon gibi diğer sentetik elyaflara kıyasla çok uygun fiyat

DEZAVANTAJLARI:

 1. Değişmeyen birikmeye eğilimli
 2. Normal liflere kıyasla kokuları tutma eğilimindedir
 3. Naylon ile karşılaştırıldığında halı/kilimler için tüy tutuşu zayıftır
 4. Polyester, pamuk gibi doğal elyaftan daha az nefes alır
190 tel polyester astar fabrikası. 170 tel astar kumaş firmaları. 70 denye astar fabrikası nerede? 50 denye jarse astar satış yerleri, astar kumaş satan yerler. Astar satan firma adresleri. Ceket astarı satan kişiler. Jarse astar satan kişiler. Viskon astar kumaşlar

Astar kumaş çeşitleri

 • Viskon/Reyon/Kupro.
 • Pamuk.
 • İpek.
 • Polyester veya polyester karışımları.
 • Asetat.
 • Streç Astar.
 • Kalın İzolasyon astar kumaşları.
 • Tela kumaş seçenekleri.

Astarlık Kumaş Nasıl Seçilir

Astar, herhangi bir giyside doğrudan fark edilmese de çok önemlidir. Astar, kumaşınızı koruyacak ve kusurlu ve çirkin dikişleri kapatacaktır. Aynı zamanda giysinizin gövdesini verir ve blazer ve kabanlarda, giysiyi diğer giysilerin üzerinden geçirmenize yardımcı olur. Astar ile bir dikiş projesinde de üretken olabilirsiniz.

En Popüler Astarlık Kumaşlar

 • İpek Astar
 • suni ipek astar
 • Hafif Pamuklu
 • Streç Astar

Saten Astar.

İpek Astar – İpek tılsım özellikle hoş bir lükstür ve giysinize tasarımcı bir hava katar. Poly China ipek Pamuklu Astar, hafif giysiler için doğru olan hafif, düz bir tasarımdır. İpek, saf ipek, ham ipek, rayon İpek, Çin İpeği , tılsım ve birçok polyester kumaşın hepsi farklı astar türleridir.

Rayon Astar – Bu hafif ve kaygan kumaş, her türden giysiyi astarlamak için mükemmeldir. Suni ipek astarlar, polyester veya asetat astarlardan daha fazla nefes alır ve statik yapışmazlar.

Polyester astar alan,polyester astar kumaş alan yerler,190 tel astar alan,170 tel polyester astar satın alan yerler,jarse astar parçası alanlar,ham astar kumaş alanlar,denye astar satın alan firmalar,polyester astar nereye satılır,

Hafif Pamuk – Hafif Pamuklu Kumaşlar, kolayca drape edilip dikilebildikleri için bluzlar, giysiler ve üstler için harikadır. Pamuk, rahat, yumuşak tutuş ve hidrofilik özellikleriyle uzun zamandır bilinmektedir. Dostane nefes alma özelliği ile hafif kumaş, yüksek renk ve baskı bakımına sahiptir.

Streç Astar – Streç astar, herhangi bir giysiye şık bir görünüm sağlamak için kullanılan kumaşın iç katmanına yol açar . Bu kumaş aynı zamanda bir giysinin tam olarak oturmasına ve hareket etmesine izin vererek ömrünü uzatmada hayati önem taşır.

Saten Astar – Saten, ipek kumaşlara göre daha ekonomiktir. Streç saten genellikle parti kıyafetleri için astar olarak kullanılır. Saten, ipek için harika bir seçenektir.

Yorum Yap

 • error: Content is protected !!