Polyester Astar Alan Firmalar

Ceketler, pantolonlar, etekler, paltolar, elbiseler

Parça kumaş alanlar. Toptan 190 tel polyester astar alan firmalar. Toptan 170 tel polyester astar alanlar. Denye astar satın alanlar. Ham denye kumaş alan. Jarse kumaş satın alanlar. Çorlu polyester astar alan. İstanbul Toptan 190 tel astar. Astar, dikiş konusunda korkak olanlar için değildir. Ama bir kez bir giysiyi astarlarsan ömür boyu satılırsın. Giysinin görünümündeki ve dökümlülüğündeki değişiklik, yapar. Ceketler, pantolonlar, etekler, paltolar, elbiseler – diktiğiniz her şeyi astarlamak isteyebilirsiniz.

Kumaş alanlar. İlgili gönderiAstar ve önemi hakkında daha fazla bilgiyi “ Dikişte astar nedir? “.

Peki kıyafetleriniz için en iyi astar kumaşı nasıl seçilir ve ne seçilir?

Astar için seçeceğiniz kumaşı belirleyen 3 faktör şu şekildedir:

Dış kumaşın rengi

Genellikle, dış kumaşın rengiyle tam olarak eşleşen bir kumaşa ihtiyacınız vardır; aksi halde tüm giysinin rengi bozulabilir. Bu mümkün değilse koyu bir renk seçin (daha açık renk öne çıkacaktır). Bazen özel bir efekt için zıt bir renk seçilir.

İSTANBUL POLYESTER ASTAR ALANLAR

Astar kumaşı için alışverişe çıkarken, dış kumaşı yanınıza alın ve her iki kumaşı da iyi güneş ışığı veya beyaz ışık altında karşılaştırın.

Giysinin amacı

Bu önemlidir, çünkü bir kişi kış aylarında yalıtım ve sıcaklık için sıcak bir kumaş isteyebilirken, bir başkası yaz aylarında ince, nefes alabilen bir kumaşa ihtiyaç duyabilir. Bazıları giysinin iç kısmına ilgi katacak renkli veya baskılı kumaşlar arıyor, bazıları giysiye yapı katmak istiyor ve daha kalın bir kumaş arıyor olabilir.

PARÇA ASTARLIK KUMAŞ ALANLAR

Sık giyeceğiniz kıyafetlerin astarı için dayanıklı, bakımı kolay bir kumaşa ihtiyacınız olacak, ancak yalnızca özel durumlar için (bu, kuru temizleme yapıp sonra saklamayı kastediyorsunuz), benzer yüksek bakım gerektiren bir astar malzemesi seçebilirsiniz

Malzeme çok elektrikli olmamalıdır.

Astar hafif, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı olmalı, yıkama sırasında çok az çekme sağlamalı, ayrıca uygun bir fiyat ve malzemenin kalıcı rengi olmalıdır.

POLYESTER ASTAR ÜRETİCİLERİ

Polyester kumaş bakımı Polyester kumaşı diğer kumaşlardan ayıran özelliklerin uyması için özel bir özen gösterilmesi gerekmektedir ve bu kumaşı korumanın en önemli yolları şunlardır: Polyester çamaşır makinelerinde yıkanıp kurutulabilir, yıkama sırasında yumuşatıcı eklenebilir ve giysilerin korunması için düşük ısıda kurutulmalıdır. Polyester kumaşın ütülenmesi gerekmez, ancak gerektiğinde ütü kullanılarak ütülenmesi gerekir.

Polyester kumaş, herhangi bir güçlük çekmeden kuru temizleme yapılabilir. Polyester kumaş nasıl yapılır. Polyester kumaş çeşitli şekillerde üretilir ve üretim yöntemi polyesterin alacağı nihai forma göre seçilir ve dört temel form vardır. İplikler tiftik ve dolgu.

JARSE ASTAR ÜRETİCİLERİ

gömlek kumaşı bluz kumaşı alanlar gömlek kumaş satın alanlar

Birinci formda polyester elyaflardan oluşan her bir halat boydan boya çivilenir ve bu nedenle düzgün bir kumaş yüzeyi üretilirken, ikinci formda iplikler belirli boylarda kesilir ve bu formda polyesterin diğer kumaşlarla daha kolay kaynaşması sağlanır, üçüncü formda polyester iplikler gevşek bir şekilde bir arada imal edilirken son form çok büyük olup yorgan, yastık ve dış giyim imalatında kullanılır ve en çok üretilen ve kullanılan form birinci ve ikinci formdur, yani iplikler ve zımbalar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!