Polyester Astar Üreticileri Astar Üretimi

Denye astar üreten firmalar,70 denye astar üretimi yapan firmalar,170 tel polyester astar üretimi yapan firmalar,170 tel polyester astar üretimi yapan firmalar,Jarse astar üretimi yapan firmalar,70 denye jarse üreticileri,

Kumaş alan firmalar. Denye astar üreten firmalar. 70 denye astar üretimi yapan firmalar. 170 tel polyester astar üretimi yapan firmalar. 170 tel polyester astar üretimi yapan firmalar. Jarse astar üretimi yapan firmalar. 70 denye jarse üreticileri. Kumaş alanlar. 170 tel polyester astar üreticileri. 190 tel polyester astar üreticileri. Elbise astarı kumaşları, herhangi bir giysinin önemli bir parçasıdır ve dış kumaşın dayanması için pürüzsüz bir yüzey sağlar ve kullanıcıyı rahatsız edici dikişlerden korur. Hem ucuz hem de çok yönlü oldukları için polyester ve naylon astarlar genellikle bu amaç için kullanılır.

Özellikle polyester kumaşlar lekelenmeye ve esnemeye karşı dirençlidir, bu da onları kıyafetlerinin uzun ömürlü olmasını isteyenler için mükemmel bir seçim haline getirir. İster bir yağmurluğun astarını yapmak ister sadece bir şapkayı yalıtmak isteyin, bu elbise astarı kumaşları işinizi görecektir.

DENYE ASTAR ÜRETİCİLERİ

Astarlık kumaş, birçok giysi türünün dikilmesi için vazgeçilmez bir bileşendir. Çoğu insan buna hiç dikkat etmez. Bununla birlikte, astar bir giyside önemli bir rol oynar. Yardımı ile bazı kumaşlar bölümlerde parçalanmaz, her şey şeklini iyi “korur” ve ayrıca gerekli mikro iklimi korur. Şu anda, astar kumaşları için çok çeşitli farklı seçenekler var. Geniş malzeme yelpazesi sayesinde ihtiyacınız olan seçeneği seçmek çok kolaydır.

Astar kumaş, şeyleri yanlış taraftan süslemek için gereklidir. Bu, giysiyi güvende tutmak ve hızlı yıpranmayı veya kirlenmeyi önlemek içindir. Tüm astar kumaşları, aşınma sırasında şiddetli sürünmeye maruz kalır.

Astarın ana nitelikleri:

  • sık yıkama ile malzeme düzgün bir görünüm korumalıdır;
  • Tuval üzerindeki boyanın, özellikle sürtünme ve diğer maruz kalma türleri ile yüksek kaliteli ve dayanıklı olması gerekir;
  • astarın işlenmesi kolay olmalıdır;
  • malzeme hipoalerjenik olmalıdır;
  • Kumaşın iyi hijyenik özelliklere sahip olması esastır;

Malzeme çok elektrikli olmamalıdır.

toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı

Astar hafif, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı olmalı, yıkama sırasında çok az çekme sağlamalı, ayrıca uygun bir fiyat ve malzemenin kalıcı rengi olmalıdır.

POLYESTER ASTAR ÜRETİCİLERİ

Polyester kumaş bakımı Polyester kumaşı diğer kumaşlardan ayıran özelliklerin uyması için özel bir özen gösterilmesi gerekmektedir ve bu kumaşı korumanın en önemli yolları şunlardır: Polyester çamaşır makinelerinde yıkanıp kurutulabilir, yıkama sırasında yumuşatıcı eklenebilir ve giysilerin korunması için düşük ısıda kurutulmalıdır. Polyester kumaşın ütülenmesi gerekmez, ancak gerektiğinde ütü kullanılarak ütülenmesi gerekir.

Polyester kumaş, herhangi bir güçlük çekmeden kuru temizleme yapılabilir. Polyester kumaş nasıl yapılır. Polyester kumaş çeşitli şekillerde üretilir ve üretim yöntemi polyesterin alacağı nihai forma göre seçilir ve dört temel form vardır. İplikler tiftik ve dolgu.

JARSE ASTAR ÜRETİCİLERİ

bir metre astar fiyatı astarlık kumaş fiyatı deney astar kilo fiyatı kiloluk astar satan yerler
bir metre astar fiyatı astarlık kumaş fiyatı deney astar kilo fiyatı kiloluk astar satan yerler

Birinci formda polyester elyaflardan oluşan her bir halat boydan boya çivilenir ve bu nedenle düzgün bir kumaş yüzeyi üretilirken, ikinci formda iplikler belirli boylarda kesilir ve bu formda polyesterin diğer kumaşlarla daha kolay kaynaşması sağlanır, üçüncü formda polyester iplikler gevşek bir şekilde bir arada imal edilirken son form çok büyük olup yorgan, yastık ve dış giyim imalatında kullanılır ve en çok üretilen ve kullanılan form birinci ve ikinci formdur, yani iplikler ve zımbalar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!