Kot Kumaş Alan Şirketler Tencel Denim Nedir?

kot kumaş alan şirket denim kumaş alan şirketler kot alan firmalar denim alan firmalar tencel kmaş alan firmalar kot üreticiler denim kumaş üreticileri tencel kumaş alan firmalar

Kumaş alanlar çeşitli niteliklere sahip büyük bir pazardır ve bu nedenle çok alt bölümlere ayrılmıştır. Kot kumaş alan şirket denim kumaş alan şirketler kot alan firmalar denim alan firmalar tencel kmaş alan firmalar kot üreticiler denim kumaş üreticileri tencel kumaş alan firmalar. İki tip dokuma kumaş olarak, denim benzer görünüme, yakın akrabalık geçmişine ve önemli ölçüde farklı özelliklere sahiptir. Spot kot alan firmalar. Denim arasındaki fark nedir? Temel olarak ikisinin kısa tanımlarını yakalayıp karşılaştırarak İnternet’teki makaleleri inceledik ve az çok eksiklikler veya yanlış anlamalar olduğunu gördük.

kumaş alan şirketler astar alan şirketler denye kumaş alan şirketler pamuklu kumaş alan şirketler polyester astar alan şirketler

Ne de olsa giyim üreticisi veya ticaret şirketlerinden arkadaşlar tekstil üretiminin ön saflarında yer almıyorlar ve internette dolaşan sözler onların şüphelerini tam olarak cevaplamak için yeterli değil. Bu nedenle, müşterilerimizin uygun kumaşları verimli bir şekilde satın alabilmeleri için, ikisi arasındaki iç farklılıkları ortaya çıkarmak için basit bir tarama yapmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz.

DENİM KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Önce geleneksel anlamda ikisinin tanımlarına bakalım:

Denim’in resmi bilimsel adı Denim kumaştır. Bu beyaz iplikten sonra daha kalın ipliği boyalı çözgülü dimi pamuklu kumaştır. İndigo denim olarak da bilinir. Çözgü ipliği, tek adımlı boyama işlemi ile birlikte haşıl boyamasını benimser ve çözgü ve atkı sayıları nispeten yüksektir. Genellikle 3/1 dokumayı benimser ve doku sıkı ve kalındır. Erkek ve kadın kot pantolonları için uygundur. Kot üstler, kot yelekler, kot etekler vb.

Kumaşı ağırlıklı olarak düz dokuma, monokromatik çözgü iplikleri ve ağartılmış atkı iplikleri veya ağartılmış çözgü iplikleri ve monokromatik atkı iplikleri ile dokunmuş pamuklu bir kumaştır. Kullanımda ise daha çok gündelik giyim için kullanılmaktadır.

Renk çoğunlukla orta renktedir, daha koyu çözgü ipliği (veya atkı ipliği) ve beyaz atkı ipliği (veya çözgü ipliği) iç içe geçse bile, kumaş yüzeyindeki renk hala orta açık renktedir. Kumaş yüzeyi çift renk etkisine sahiptir, kumaşın rengi uyumludur, dokusu hafif ve ince, pürüzsüz ve yumuşaktır, gençlerin giyimine uygun olduğu için bu ismi almıştır ve genellikle gömlek, ayakkabı olarak kullanılır.  Şapka  iç giyim, ev tekstili ve nevresim.

denim kumaş alan şirketler ham denim kumaş alan şirket kot kumaş alan şirket denim kumaş satın alan şirketler ham denim kumaş alan şirketler kot kumaş alan şirket telefonları

Pantolonlar için denim kalın, gömlekler için tencel incedir.

Düzeltme: Bu algı başlangıçta muhtemelen doğruydu, ancak günümüzde kot daha ince ve daha kalın olabiliyor, bu nedenle artık ceket mi pantolon mu yapsın sorusu çok açık değil. Resimde görüldüğü gibi -pamuk karışımlı yoğun kalın. Tencel kot Bu iki modele gelince ilki pantolon yapımına daha uygun iken ikincisi daha uygun. Gömlek yapmak için.

Denimin boyalı ipliği orijinal olarak beyazdır ve boyalı ipliği ağartılmıştır.

DENİM KUMAŞ ALAN ŞİRKETLER

Düzeltme: İplik renklerini değiştirmek yine de çocuk oyuncağı olmalı, tencel renkli iplikler başlangıçta ağartılmıştı, ancak günümüzde doğal beyazlar ve hatta renkli eğrilmiş iplikler var. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi dikkatli bakarsanız mavi şalın beyaz ipi koyu gri şalınkinden daha beyazdır. İkincisi orijinal beyaz ipi kullanır hafif sarımtırak olup sade ve sade bir tarz ortaya koyar.

PARTİ KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

Parça kot alanlar. Parça denim alanlar İstanbul. Kot kumaş alan firmalar. Denim kumaş alan firmalar. İstanbul kot üretici firmalar. Kot üreten firmalar. Denim üreten firmalar

Daha önce de belirtildiği gibi, kumaş dünyası çok bölünmüş çeşitlere sahip büyük bir pazardır, bu nedenle söz ve eylemlerde dikkatli olmak çok fazla değildir. İplik boyamadan giysi yapımına kadar, tencel denim arasında kapsamlı bir karşılaştırma yapmayı düşünmüyoruz, ancak günlük üretim ve işleme deneyimini özetlemek açısından, ikisi arasındaki temel fark, yıkanıp soldurulabilmeleridir .

Denim yıkandıktan veya kumla yıkandıktan sonra belirli bir solma etkisi yaratabilir. Şampanya, düzenli yıkamada solmayan, saf iplikle boyanmış bir kumaştır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!