Penye Kumaş İstanbul

istanbul penye kumaş,zeytinburnu penye kumaş,penye kumaş zeytinburnu,süprem kumaş zeytinburnu,süprem kumaş istanbul,penye kumaş satın alan,kumaş nereye satarım,

Penye kumaş alan. Zeytinburnu kumaş pazarı Zeytinburnu kilo ile kumaş Zeytinburnu kumaş toptancıları Zeytinburnu kumaş pazarı nerede Zeytinburnu kumaş fiyatları Zeytinburnu kumaşçılar çarşısı nasıl gidilir Zeytinburnu dokuma kumaşçıları Kumaşcılar Çarşısı. Penye Kumaş İstanbul. Yünlü kumaşlar ve parça ürünler. Kamgarn (penye) kumaşlar

TOPTAN PENYE KUMAŞ SATIN ALIYORUM.

İplik eğirme yöntemine ve uygulanan yünün kalınlığına bağlı olarak, yünlü kumaşlar üç gruba ayrılır: kamgarn (taranmış), ince yünlü ve kaba dokuma. Her grup saf yün ve yarı yünlü kumaşlar içerir.

KARIŞIK PENYE KUMAŞ SATIN ALAN YERLER

Zeytinburnu kumaş pazarı Zeytinburnu kilo ile kumaş Zeytinburnu kumaş toptancıları Zeytinburnu kumaş pazarı nerede Zeytinburnu kumaş fiyatları Zeytinburnu kumaşçılar çarşısı nasıl gidilir Zeytinburnu dokuma kumaşçıları Kumaşcılar Çarşısı.

Saf yünlü kumaşlar arasında, ağırlığı azaltmak, dokuyu küçültmek ve dış etkiler yaratmak için kullanılan% 100 yün içeren veya% 10’a kadar kimyasal elyaf içeren kumaşlar bulunur.

Yünlü kumaşlar yünün içeriğine, ilave olarak eklenen liflerin sayısı ve tipine ve bunların sokulma yöntemine göre ayrılır. Harmanlanmış kumaşlardaki yün içeriği% 20 ila 90 arasında değişebilir. Doğal elyaflar (pamuk), suni (viskoz, asetat), sentetik (naylon, lavsan, nitron) sentetik elyaflar yarı yünlü kumaşlara dahil edilebilir.

Kamgarn (penye) kumaşlar

Kamgarn kumaşlar, tek iplikli taranmış iplikten üretilir: bükülmüş veya şekillendirilmiş. Kamgarn kumaş grubu, elbise alt grupları, kostüm tek renkli, çok renkli kostüm ve şekilli ceket kumaşları içerir.

Elbise kumaşları. Elbise kamgarn kumaşların alt grubu, kadın ve çocuk elbiseleri ve elbise elbiseleri için kumaşları içerir. Genişlikleri 90-142 cm, bileşimleriyle yünlü ve yarı yünlü olarak ayrılırlar.

Çeşitli isimlere sahip krep ve elbise kumaşları (“Martı”, “Yutmak” vb.) Yünlüdür. Ağırlıklı olarak ince örme örgü ile üretilirler.

spot penye kumaş,stok penye kumaş,parti penye kumaş, spot penye kumaş alanlar, spot penye kumaş alan,stok penye kumaş alanlar,stok penye kumaş alan,parti penye kumaş alan,parti penye kumaş alanlar,parti penye kumaş,
spot penye kumaş,stok penye kumaş,parti penye kumaş, spot penye kumaş alanlar, spot penye kumaş alan,stok penye kumaş

Yün elbise kumaşları aşağıdakileri içerir.

Penye Kumaş İstanbul “Bebek” düz örgü. Yüne (% 65) ek olarak, kumaş viskon kesikli elyaf içerir, düşük yoğunluğa sahiptir ve çocuk ve kadın elbiselerini dikmek için kullanılan en hafif yarım yünlü elbise kumaşıdır.

KARIŞIK KUMAŞ ALANLAR

Kaşmir “Denizci” bükülmüş iplik, dimi örgü tek renkli tarafından üretilmektedir. Yüne (% 34) ek olarak, kapron (% 10) ve viskon elyaf kumaş içerir, yumuşaktır, çocuk ve kadın elbiseleri, takım elbise dikmek için kullanılır.

Tek boyalı tek iplikten üretilen “birinci sınıflayıcı” dimi dokuma kumaş,% 65 iplik ve% 35 kesik elyaf içerir.

Okul kumaşı dimi dokuma ile üretilir. Yüne (% 37) ek olarak, kapron (% 10) viskon kesikli elyaf içerir. Okul kıyafetlerini dikmek için kullanılan tek renkli kumaş.

Boyuna çizgiler biçiminde çok renkli, ince örme dokuma Comet kumaşı, filament  viskon ipek ile bükülmüş karışımlı iplikten üretilir.

Tek renkli, yumuşak, kabartmalı dalgalı diyagonal çizgili, ince örgülü bir örgü ile % 54 yün ve% 46 nitron içerir.

Örme Kumaş
Örme Kumaş

Takım elbise kumaşları. Kostümlü kamgarn kumaşlar esas olarak elbise ile aynı kalınlıkta iplikten yapılır, ancak yoğunlukları çok daha yüksektir. Kostüm kumaşlarının genişliği 136142 cm’dir.

Tek renkli kumaşlara uyun. Bu kumaşlar tuvalde tek renkte boyanır. Saf yünlü ve yarı yünlü olarak ayrılırlar.

Bükülmüş iplikten yapılan Boston dimi örgü, siyah, lacivert ve diğer renklerde boyanır.

PENYE VİSKON ALAN

Krep 64, siyah boyalı ince tığ işi örgü ile bükülmüş iplikten üretilir. Krep 45, çapraz örgü, boyalı siyah ve diğer koyu renklerle bükülmüş iplikten yapılmıştır. Akşam ve hafta sonu kostümleri için kullanın.

Yarım yünlü kamgarn, tek renkli kostüm kumaşları Chevy, mayoları, krepleri içerir.

Mayolar, yün iplikten (% 64), viskoz ipek ile bükülmüş dimi dokuma ile yapılır.

Penye Kumaş İstanbul. Krep,% 70 yün ve% 30 viskon kesik elyaf içeren, siyah renkli, krep efektli, krep efektli bükülmüş iplikten üretilir.

Tayt (krep) kostümü “Marion” ayrıca% 50 yün ve% 50 viskon kesik elyaf, çapraz örgü, krep efektli bükülmüş iplikten yapılmıştır. Renk çoğunlukla siyahtır.

Kostüm çok renkli ve şekilli kumaşlar. Bu alt grup, boyalı elyaftan yapılan kumaşları içerir. Bu alt gruptaki ana kumaş türü bir tek parça streç giysi. Çok renkli ve şekilli tüm kumaşların genişliği 142 cm’dir, bileşimlerine göre saf yün ve yarı yün olarak ayrılırlar.

Kostüm kumaşı “Ziyaret”,% 92 yün içeren filaman naylonlu bir büküm haline bükülmüş iplikten ince tığ işi krep dokuma ile üretilir. Kumaş, soluk bir hücre şeklinde bir desenle bir melanj etkisi ile karakterize edilir. Kumaşa Kalite İşareti atanır.

Göze çarpan boyuna çizgili ince dokuma dokuma tek parça streç giysi “Drummer” bükülmüş saf yün iplikten üretilir.

PENYE KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Top jarse kumaş alan top penye alan toptan iplik alanlar top kadife alan toptan süprem alanlar toptan penye kumaş satın alanlar penye kumaş satın alanlar toptan stok penye alanlar toptan parti kumaş alanlar

Yün çok renkli ve şekilli kamgarn kostüm kumaşları, hem hafta sonu hem de günlük kostümlerin üretimi için tasarlanmıştır. Yünlü kumaşlar viskon lifi, lavsan, nitron ve naylon ile mevcuttur.

Kostüm kumaşı “Palug” yün (% 64) yanında viskon kesikli elyaf içerir. Bu kumaş, uzunlamasına ve daha az keskin enine şeritler tarafından oluşturulan bir damalı deseni ile benekli-çok renkli. Kumaş Kalite İşareti ile verilir.

PARTİ KUMAŞ ALANLAR

Bir melanj etkisi ile üretilen triko kostüm düz örgü; yüne ek olarak (% 23) dacron ve viskoz kesikli elyaf içerir.

Havana kostümü tek parça streç giysi, ince tığ işi bir krep örgüsüne sahiptir. İplik% 40 yün ve% 60 lavsan içerir. Bu tek parça streç giysi, kesiksiz bir kafeste bir desen ile benekli-çok renkli.

Kostüm kumaşı “Severyanka”% 60 yün ve% 40 polyester elyaf terylen veya dacron içerir. Örgü düz. Bu, orta büyüklükteki keskin olmayan bir hücrede desenli, benekli çok renkli bir kumaştır.

Kostüm kıyafeti “Şafak Vakti”% 50 yün ve% 50 nitron içerir; boyuna bir şeritte ince tığ işi dokuma ile üretilir ve yumuşaktır.

Ceket kumaşları . Ceket kamgarn kumaşlar gabardin ve buklet içerir.

Gabardin, dar bir sık ​​kenarı olan çapraz bir örgü ile bükülmüş iplikten üretilir. Yazlık ceketlerin dikilmesinde kullanılan düz boyalı kumaş.

Buklet kumaş ince örgü örgüye sahiptir. Kadın kışlık mont yapmak için kullanılır.

% 100 Penye Ring Bükümlü

Örme kumaş nasıl bir kumaştır? Örme kumaş hangi mevsimde giyilir? Örme kumaş yazlık mi? Örgü kumaşlar nelerdir? Örme kumaş satın alan örme kumaş nereye satılır? Parti örme kumaş kim alır? Penye kumaş kimler alır? Toplu örme kumaş alan yerler. İhraç fazlası örme kumaş alanlar. Kesimden kalmış kumaş alanlar.

Kumaş alan. Kullandığımız tek pamuk% 100 penye ve ring ipliğidir. Bu, ham pamukun safsızlıkları gidermek için tam anlamıyla taranması ve daha sonra uzun, güzel bir iplik ipliği oluşturmak için halka bükülmesi anlamına gelir. Bu iplik, süper sıkı bir örgü, pürüzsüz kıvamda ve üzerine baskı yapmak için ideal bir yüzey oluşturan kumaşımıza dönüştürülür! Rakiplerimizin çoğu taraklanmış açık uçlu kumaş kullanıyor ve bu da gerçekten cızırtılı ve ağır bir tişörtle sonuçlanıyor. Sizden emin değiliz, ancak giymek istediğimiz bir şey gibi gelmiyor… Sektörümüzde, tek sayımlar genellikle 18 ila 40 arasında değişiyor. Bu cızırtılı taraklı açık uçlu tişörtler 18-20 aralığında. % 100 pamukumuz 30 bekar, yani çok daha yumuşak bir ele sahip.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!