140 cm Keten Kumaş

spot gabardin alanlar stok gabardin kumaş satın alanlar parça keten kumaş alanlar

KETEN ÖZELLİKLERİ

Keten kumaş alanlar sağlam, dayanıklı, çok dayanıklı bir kumaş ve doğal bir kumaştır. Keten alan lifleri doğal olarak ekstra ince ve uzundur, bu nedenle onlardan yapılan kumaşlar son derece pürüzsüzdür ve hava cepleri için çok az yer sunar. 0536 336 43 43. Kumaş hoş, doğal bir parlaklığa sahiptir: karakteristik ışıltısı sadece keten lifinin pürüzsüz yüzeyinden değil, aynı zamanda doğal balmumu kaplamasından da kaynaklanmaktadır. Yüksek kaliteli keten sert aşınma, tüy bırakmayan ve kir tutmayan bir üründür.

KETEN KUMAŞ

Keten Kumaş elbiselik,Keten Kumaş fiyat,Ham Keten Kumaş,Keten Kumaş toptan,Keten kumaş özellikleri,Keten gömlek kumaşı,Keten koltuk kumaşı,Pantolonluk Keten Kumaş, 1 metre keten kumaş,1 ton keten kumaş,1 ton ham keten kumaş

Ek olarak, yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır, ıslakken daha da fazladır. Tekstillerin sık sık yıkanması gerekiyorsa bu özel bir avantajdır. Bakterisidal ve antistatik özellikleri nedeniyle, keten alerjisi olanlar için idealdir ve en çevre dostu tekstil liflerinden biridir. Bunun nedeni, keten lifinin biyolojik olarak parçalanabilir olmasıdır.

Bununla birlikte, keten en iyi hava geçirgenliğinden kaynaklanan nefes alabilir ve soğutma etkileri ile bilinir. Yaz aylarında giyilmesi rahattır çünkü keten suyu iyi bağlar: Kumaş yüzde 35’e kadar nemi emer ve bu nemi ortam havasıyla çok hızlı bir şekilde değiştirir.

Keten, keten lifi olarak da adlandırılan keten bitkisinin saplarından elde edilen bir elyaftır. Keten veya keten hem lif hem de ondan elde edilen kumaş için bir isimdir, bu nedenle bazen eş anlamlı olarak kullanılırlar.

. Parça gabardin kumaş satın alan yerler,ham gabardin satın alanlar,toptan gabardin kimler alıyor,likralı gabardin satın alan firmalar,şardonlu gabardin nereye satılır,ucuz gabardin kumaş.

Hasattan sonra keten lifleri kavrulur. İlk önce bitki ahşaptan ayrılır ve taranır, daha sonra lifler iplik haline getirilebilir. Son adım, 0536 336 43 43  liflerin keten kumaşa eğirilmesi veya dokunmasıdır. Daha sonra tekstiller nihayet keten kumaştan yapılabilir.

PARÇA KETEN KUMAŞ

Saf keten% 100 ketenden oluşan bir malzemedir. Net bir ayırt edici özellik, uzunlamasına ve enine iplikler üzerindeki karakteristik iplik kalınlaşmalarıdır. Tipik olarak, 0536 336 43 43 kumaş çok serin bir dokunuşa sahiptir. Bu, güneş ışığına ve sıcağa karşı koruyan bir yaz kumaşı olarak mükemmel hale getirir.

Yarım keten kumaşlar en az yüzde 40 oranında keten veya ketenden oluşur. Pamukla karıştırılırlar, bu da bu tür ketenlere özellikle yumuşak bir düşüş sağlar. Pamuklu ketenden de 0536 336 43 43 bahsedilebilir. Ek olarak, malzeme dokunuşa saf ketenden daha “sıcak” hissettirir, bu nedenle düşük sıcaklıklarda doğru seçim olması daha olasıdır.

KETEN BAKIMI

Keten doğal bir malzemedir ve bu nedenle temizlenmesi genellikle çok kolaydır. Tabii ki, her zaman bakım etiketindeki tüm talimatlara uymalısınız. Lif karışımına bağlı olarak (vg. Saf keten vs yarım keten veya pamuklu keten) kumaşın farklı bir bakımı veya yıkanması önerilebilir.

Malzeme bileşimine bağlı olarak, ketenler çamaşır makinesinde 0536 336 43 43  30 °C – 95 °C’de yıkanabilir. Temizlerken her zaman bakım etiketine çok dikkat etmelisiniz. Keten kumaşlar sürtünmeyi çok iyi tolere etmez – bu nedenle uygun bakım için keten tekstillerinizi hassas bir döngüde daha iyi yıkamalısınız. Sıkma döngüsü için sadece hafif eğirme önerilir. Yıkama-aktif maddeler sorun değildir.

keten kumaş üretenler ucuz keten kumaş ham keten kumaş alanlar keten kumaş üreten firma adresleri

Saf keten kuru ısıya karşı hassastır ve bu nedenle kurutucu için oldukça uygun değildir. Banyodaki gibi nemin arttığı bir yerde kuruması için çarşafları asmak en iyisidir. Orada, kırışıklıklar nazikçe takılabilir. Bir ipucu: Alternatif olarak, keten kumaşlar havlu havluya da sarılabilir.

Keten, özellikle ince ketenler, 0536 336 43 43 sadece orta derecede sıcak ve buhar altında ütülenmelidir. Bu, aksi takdirde çıkarılması zor olan çizgileri ve kırışıklıkları önler.

Keten ilk yıkama sırasında her zaman biraz küçülür – genellikle yaklaşık yüzde beş. Ancak, bu boyut koşularımızda dikkate aldığımız bir faktördür. Her zamanki bedeninizi satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!