Parti Kot Kumaş Parti Denim Kumaş

parti denim kumaş, parti kot kumaş, parti kot kumaşı,ucuz parti kot kumaş, parti kot, parti denim,ucuz kot kumaşı,ucuz denim kumaş, parti kot alan, parti kot alan, parti denim alan,denim parçası, parti kot kumaş, parti denim kumaş alan,kot parçası alan,parça kot alan,parça denim kumaş alanlar,ucuz denim kumaş,spot iplik alan,parti iplik alan,

Kilo İle Kot Kumaş Kiloluk Kot Kumaş Parti Kot Kumaş Parti Denim Kumaş. KİLO İLE KUMAŞ FİYATLARI

Kumaş Alanlar. Denim kelimesinin etimolojisinin popüler bir anlayışı , Fransız terim serge de Nîmes’in daralması veya türevi olmasıdır. Denim geleneksel olarak mavi renkte “jean” olmak üzere mavi “jean” yapmak için çivit boyasıyla boyandı, daha sonra farklı, daha hafif bir pamuklu tekstil ifade etti; Jean’in çağdaş kullanımı ilk denim pantolonun yapıldığı Cenova, İtalya (Gênes) kelimesinden geliyor.

Parti Denim kumaş

Denim , mavi jeans ve diğer giysilerde kullanıldığı bilinen bir tür pamuklu dokumadır. Karakteristik diyagonal nervürlü sağlam bir dimi dokuma kullanır. Başlangıçta işçi kıyafetleri için kullanılan denim artık her yerde ve moda dünyasına bile girmiş durumda.

Moda bugün kot olmadan eksik. Parti Denim kumaş her formda gelir, her elbiseyle uyuşacak şekilde bakar ve yıkar. Aynı kotun aslen batı yakasında madenciler tarafından giyilen pantolonlar ve tulumlar için kıyafetlerde kullanıldığına inanmak parti kot kumaş zor olurdu. Çok sayıda teknolojik faktör, denimin bugünkü moda ikonu haline gelmesine katkıda bulundu – eğirme dokuma , terbiye vb. Büyük gelişmeler

Denim Çeşitleri

Orijinal denim% 100 pamuk serge malzemesi iken, şimdi elde edebilirsiniz. bir sana aynı harika bir görünüm vermek karışımların gibi malzemelerin çeşitliliği, bazı büyük ek özelliklere sahip% 100 pamuk denim. Denim’in eşsiz görünümü parti kot kumaş çivit mavisinden bir gölgede ya da diğerinde beyaz ipliklerle bir araya getirilmiş , insanların kotla ilişkilendirdiği “derinliği” veriyor. Bugün, bazı denekler artık çivit mavisine değil, beyaz karşıt iplikler ile diğer renklere sahiptir ve gölgelerin gökkuşağında denimler üretmektedir .

Denim çeşitleri aşağıda verilmiştir:

Kuru kot kilo kumaş fiyatları

Kenar Denim

Streç Denim

Poly Denim

Rami Koton Denim

a) Kuru Denim

Parça kot kumaş alanlar. Kuru veya kuru denim, yıkanmış denim yerine üretimi sırasında boyandıktan sonra yıkanmamış bir denim kumaştır . Çoğu parti kot kumaş daha yumuşak hale getirmek ve herhangi bir büzülmeyi ortadan kaldırmak için bir giysi eşyasına işlendikten sonra yıkanır. Sahibi yıkadıktan sonra bir öğenin sığmamasına neden olabilir. Yıkanmaya ek olarak, sıradışı stok kot kumaş bazen giyilen bir görünüm elde etmek için yapay olarak “sıkıntılı” olur. Kuru denim çekiciliğinin büyük bir kısmı, kumaşın zaman zaman fabrikanın sıkıntılı denimine benzer bir şekilde solması gerçeğine dayanıyor.

Ancak kuru denimde, bu solma, Spot kot kumaş giyen kişinin vücudundan ve günlük yaşamındaki faaliyetlerden etkilenir. Bu, pek çok meraklının, sıkıntılı denimden daha doğal, benzersiz bir görünüm olarak hissetmelerini sağlar. Doğal rahatsızlık verme sürecini kolaylaştırmak için, bazı kuru parti denim kumaş kullanıcıları solma için bir zorunluluk olmasa da, altı aydan fazla bir süre kotlarını yıkamaktan kaçınacaktır. Ağırlıklı olarak premium denim hatlarında bulunan kuru denim genel pazarda küçük bir alanı temsil ediyor.

parti denim kumaş, parti kot kumaş, parti kot kumaşı,ucuz parti kot kumaş, parti kot, parti denim,ucuz kot kumaşı,ucuz denim kumaş, parti kot alan, parti kot alan, parti denim alan,denim parçası, parti kot kumaş, parti denim kumaş alan,kot parçası alan,parça kot alan,parça denim kumaş alanlar,ucuz denim kumaş,spot iplik alan,parti iplik alan,
parti denim kumaş, parti kot kumaş, parti kot kumaşı,ucuz parti kot kumaş, parti kot, parti denim,ucuz kot kumaşı,ucuz denim kumaş, parti kot alan, parti kot alan, parti denim alan,denim parçası

Streç Denim

Parti kot kumaş. Hepimizin sevdiği sahte streç için bir miktar yaklaşık% 98 pamuk ve% 2 Spandex. Bu karışım size harika bir hareket kolaylığı sağlar ve aynı zamanda kalçaların veya uylukların etrafında çok düşkün olmadığınız bu “sorunlu noktalar” için bir miktar destek sağlar. Stretch denim jeans, spot kot üreticileri için kadın pazarının en hızlı büyüyen segmentlerinden biridir.

Poly Denim kilo kumaş fiyatları

Spot kot kumaş. Görünümünden hoşlananlara hitap eden, ancak çabuk yıkanıp kuruyan, hafif ve hafif giyinen polyester karışımlarını tercih eden karışımlardır. Bunlar genellikle biraz daha eski bir pazara hitap ediyor, ancak görünüşe göre “şık ama rahat” olması gerektiği zaman, pantolon, vb.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!