Pamuklu Likralı Kumaş Kakkında Bilgiler

Likralı gabardin,likralı kot,likralı denim,likralı keten,likralı saten,likralı kadife,likralı süprem,likralı keten,likralı kanvas,parti kumaş alan,stok kumaş alan,spot kedife,spot gabardin,spot keten
likralı kumaş

Pamuklu Likralı kumaştan pamuklu likralı kumaş hakkında bilgiler.

Pamuklu Likralı kumaş üreticilerine göre Lycra kumaşı , iki malzeme, pamuk ve Likra karışımıdır. Bilinen doğal elyafı pamuk haline getiren Lycra, elastikiyetini arttıran ve ‘Spandex’ adı altında ünlü son derece esnek, sentetik bir elyaftır.

Elbiselik kumaş,parça elbiselik kumaş,stok elbiselik kumaş,parti elbiselik kumaş,elbiselik şifon,elbiselik sandy,elbiselik krep,elbiselik kumaş alan,parti elbiselik kumaş,stok elbiselik kumaş,elbiselik kumaş çeşitleri,moda elbiselik kumaş,elbiselik kumaş modası,parti kumaş alan
elbiselik kumaş

Bunlar genellikle rahatlık sağlamak için günlük giyim ve spor kıyafetlerinin yapımında kullanılır. Bu kumaşlar genellikle pamuk liflerini birkaç küçük sentetik filamentlerden oluşan bir grup olan spandeks filamanlarına sarmak suretiyle üretilir parça kapitone alan.

Pamuklu Likralı kumaşların avantajları:

Likra genellikle% 82 polyester ve% 18 oranında spandekstir. İşte likralı kumaşların pamukla birlikte sağladığı avantajlardan bazıları.

 • Konfor: Pamuklu Likralı kumaş alan üreticilerine göre. Bu kumaş kullanılarak yapılan kıyafetler, bir pamuklu giysininkine benzer bir konfor ve nefes alabilirliğe sahip olacaktır. Bunun nedeni, bu kumaşın üretiminde pamuk mevcudiyetinin artmasıdır.
 • Kolay bakım: Bu parti kumaş spandeks bulunması nedeniyle, kolay bakım gerektirmeyecek şekilde kırışmaz veya gerilmez.
 • Artan Ömrü: Kumaşın ömrü görünümüne bağlıdır ve boncuklanma bu bağlamda en büyük dezavantaj olabilir.
  Likralı gabardin,likralı kot,likralı denim,likralı keten,likralı saten,likralı kadife,likralı süprem,likralı keten,likralı kanvas,parti kumaş alan,stok kumaş alan,spot kedife,spot gabardin,spot keten
  likralı kumaş

  Bir pamuklu likra kumaş alanlar karışık lifli gözenekli topların görüldüğü, nispeten pilling içermez. Bu, kumaşta daha az elastan ve daha fazla pamuk varlığına bağlanabilir, böylece daha iyi bir yaşam süresi sunar. Ayrıca stok kumaş mükemmel bir yaşlanma sağlar ve günlük kullanım giysilerinde kullanılır ucuz kumaş ve ayrıca güneş ışığına ve küf oluşumuna da dayanıklıdır.

Kumaşın bakımı: Kumaşın

ömrünü uzatmak için bir kişi, üreticilerinin parça kumaş alanlar takip etmelidir. Pamuklu Likralı kumaş üreticileri bu nedenle, kumaşın yıkanması ve bakımı için teknik özellikler sağlayacaktır. İçerirler stok ip alanlar:

 • Kumaş sıcak suyla yıkamamaya maruz bırakılmamalıdır. Bunun nedeni, kumaşta mevcut olan elastanın ısıya karşı hassas olması ve giysi şekline düzensiz yuvarlanma ve bozulmaya neden olmasıdır.
 • Genel olarak kuru temizleme, el yıkama ve daha fazla bakım talimatı gibi harman halindeki birincil lif için uygun yıkama araçlarını seçin.
 • Lycra ile bir kumaş parçası alanlar üzerine asla klorlu çamaşır suyu kullanmayın. Dikkat çekici bir talimat olarak alınabilir.
 • Giysilerdeki spandeks sıcak ütüleri desteklemez. Bu yüzden onları önlemek için genellikle tavsiye edilir. Ayrıca, bu kumaşlar düzgün bir şekilde kurutulduğunda kırışıksız kalarak, kolay ve az bakım gerektirmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın