Mikrofiber Bez Üreticileri Denizli

mikrofiber bez üreticileri denizli, mikrofiber bez üreticisi denizli,bursa mikrofiber bez üreticileri,denizli mikrofiber bez üreticileri,Maraş mikrofiber bez üreticileri,çerkezköy mikrofiber bez üreticileri,çorlu mikrofiber bez üreticileri,

Kumaş satın alanlar sentetik mikrofiberler benzersiz özelliklere sahiptir. Kumaş alan mikrofiber, pul pul dökülmeyen, dökülmeyen ve hasara karşı dayanıklı, hafif ve yoğun bir malzeme olarak kabul edilir. Ortalama kullanım süresi 5 yıldır.

Mikrofiberin ne olduğunu anlamak için yüksek emicilik yardımcı olacaktır. Analogları %300 oranında aşıyor. Rakamlar sadece kuru doku için geçerli değildir. Islak olduğunda bile, tüm nemi iz bırakmadan tamamen emecektir.

Mikrofiber kumaş satın alan, Mikrofiber kumaş alımı yapan, Mikrofiber kumaş satın alan yerler, Mikrofiber kumaş nereye satılır,parti Mikrofiber kumaş,spot Mikrofiber kumaş,stok Mikrofiber kumaş,

Malzemede mikrolint yoktur, bu nedenle mendiller su kullanmadan tozu temizler. Sürtünme sürecinde, yüzeyin temizlenmesine yardımcı olan bir elektrostatik etki gözlenir. En kirli ürünlerde yıldız mimarili peçeteler kullanılmaktadır.

MİKROFİBER BEZ ÜRETİCİLERİ ÇERKEZKÖY

 Kirleri anında toplar ve lifler arasında tutarlar. Yumuşak madde yüzeyde hasar ve çizik bırakmaz. Kumaş yıkandıktan sonra orijinal özelliklerini korur, kolayca boyanır ve rengini uzun süre korur. Üzerine herhangi bir baskı uygulanabilir.

Mikrofiber, polyester ve moleküler bileşiklerin eklenmesiyle naylon lifler içerir. Malzeme ayrıca sentetik ve doğal liflerden oluşabilir, karışık bir bileşime sahiptir. Çeşitli mikro polar, mikropolyester üretilmektedir. 100 ile işaretlenmiş mikrofiber, sentetik elyaf ve polyester, poliamid ve polyester polimer elyaflarından oluşur. Ayrıca doğal ve yapay lifler içerebilir.

MİKROFİBER BEZ ÜRETİCİLERİ ÇORLU

Üretim hakkında bilmeniz gerekenler

Mikrofiberin ne olduğunu anlamak için üretim teknolojisi yardımcı olacaktır. Kumaşı yapmak için 0,06 mikrondan daha kalın olmayan en ince lifler kullanılır. Teknoloji, sıcak alkali etkisi altında polyester ipliklerin çözünmesini içerir. Böyle bir tedaviden sonra kütlelerinin yarısını kaybederler. Modern üretimde, iki mikrofiber elde etme yöntemi kullanılır – doğrudan ve bağlı ekstrüzyon. Doğrudan ekstrüzyon, düzgün bir iplik verir ve 0,2-0,9 ve hatta 0,1 den’lik mikro elyafları serbest bırakmak için kullanılır. Ultra ince lifler bu şekilde elde edilemez.

Mikrofiber kumaş satış yerleri, Mikrofiber kumaş firma adresleri,Mikrofiber kumaş satan, Mikrofiber kumaş satanlar, Mikrofiber kumaş satışı, Mikrofiber kumaş kilo fiyatı, Mikrofiber kumaş metre fiyatı, toptan Mikrofiber kumaş,ham Mikrofiber kumaş,

Bağlantılı ekstrüzyonla, deliklerden aynı anda iki bileşen geçirilir – poliofelin ve poliamid. Sonuç, iki elementli bir fiberdir. Bunun için bir ayırma ve çözme yöntemi kullanılabilir.

Bu yöntemi uygulamak için bir yıldız şekli kullanılır. Erimiş bileşenlerden biri yıldız şeklinde çubuktan geçer ve ikincisine bağlanır. Karışık kütle, ekstrüderin delikleri tarafından sıkılır. Sonunda, karışım ısıl işleme tabi tutulur. Kesitteki bitmiş en ince lif bir yıldız işaretine benzer.

MİKROFİBER BEZ ÜRETİCİLERİ MARAŞ

Çözünme yöntemi, iki bileşenden ultra ince lifler elde etmek için tasarlanmıştır. Ancak karışmazlar. Biri diğerinin etrafında bir kabuk oluşturarak delikten dışarı çıkmasını kolaylaştırır. Sonraki kimyasal işlemden sonra kabuk bileşeni çözülür. Çözünme yöntemi, 0.1 den’lik son derece ince liflerin üretilmesini mümkün kılar. Kimyasal olarak çözünmeyen bileşenler sıcak su ile yıkanır.

DENİZLİ MİKROFİBER BEZ ÜRETİCİLERİ

Avantajlar ve dezavantajlar

Mikrofiber kumaş firmaları,ucuz mikrofiber kumaş, mikrofiber kumaş satışı yapanlar, mikrofiber kumaş satanlar, mikrofiber kumaş satan firmalar,Zeytinburnu mikrofiber kumaş,merter mikrofiber kumaş,toptan mikrofiber kumaş,

Başka hiçbir kumaş yüzeyi temizleyemez ve mikrofiber gibi parlaklık katamaz. Cam, ayna, fayans, mobilya cilası ve plastik araba döşemesi ile baş eder. Herhangi bir temizlik için vazgeçilmezdir. Mikrofiberin antibakteriyel özellikleri, banyo ve çocuk odası için önemli olan mikropların %99’unu yok eder.

Yorum Yap