Mikrofiber Bez Üreticileri İstanbul

Mikrofiber bez üreticileri çorlu, Mikrofiber bez üreticileri İstanbul, Mikrofiber bez üreticileri denizli, Mikrofiber bez üreticileri İzmir, Mikrofiber bez üreticileriçerkezköy, Mikrofiber bez üreticileri Ankara, Mikrofiber bez üreticileri bursa,

Geleneksel kumaş satın alanlar mikrofiber terimi, en yaygın olarak sırasıyla 80:20 oranında polyester ve poliamid ile üretilen bir kumaşı tanımlar, ancak istenen kumaş alanlar izlerini elde etmek için farklı sentetikler değişen oranlarda eklenebilir. Polyester liyofiliktir; kir ve yağları çeker. Poliamid hidrofiliktir, yani suyu emer.

MİKROFİBER BEZ ÜRETİCİLERİ ÇERKEZKÖY

Mikrofiber kumaş satış yerleri, Mikrofiber kumaş firma adresleri,Mikrofiber kumaş satan, Mikrofiber kumaş satanlar, Mikrofiber kumaş satışı, Mikrofiber kumaş kilo fiyatı, Mikrofiber kumaş metre fiyatı, toptan Mikrofiber kumaş,ham Mikrofiber kumaş,

Mikrofiber kumaşların üretim süreci, polyester ve poliamid peletlerin ayrı teknelerde eritilmesiyle başlar. Bu aşamada, sıvı polyester ve poliamid tekneler, yetmiş iki pasta şekilli parça içeren jet kalıplar aracılığıyla aynı anda itilir veya ekstrüde edilir. Her pasta şekli, karışmamaları için iki polimeri ayıran eser miktarda yağ içeren sekiz parça polyester ve sekiz parça poliamid içerir.

Mikrofiber kumaş ne için kullanılır?

Mikrofiber kumaş, yumuşak, emici ve çeşitli uygulamalar gibi arzu edilen özellikleri için kullanılır. Mikrofiberden yapılmış kumaş, giyimden kumaş temizlemeye, mobilyadan spor malzemelerine kadar mükemmeldir. Mikrofiber ıslakta kendi ağırlığının 7 katına kadar dayanabilir. Islak emici kalite, mikrofiberin spor giyim imalat endüstrisinde popüler bir seçim olmasını sağlar. Mikrofiber kumaşın yaygın olarak kullanıldığı uygulamaların çoğu temizlik ürünleri üretmektir; özellikle temizlik bezi ve paspaslar.

MİKROFİBER KUMAŞ ÜRETİCİLERİ İSTANBUL

Mikrofiber kumaş firmaları,ucuz mikrofiber kumaş, mikrofiber kumaş satışı yapanlar, mikrofiber kumaş satanlar, mikrofiber kumaş satan firmalar,Zeytinburnu mikrofiber kumaş,merter mikrofiber kumaş,toptan mikrofiber kumaş,

Mikrofiberin en güçlü uygulaması kirli yüzeylerden bakteri toplamasıdır. Sonuç olarak, mikrofiber kumaş genellikle tıbbi tekstil amaçlı kullanılır. Kirli yüzeylerden bakteri ve virüsleri çekebilir ve ovalayabilir. Bu şekilde mikrofiber kumaş bakterileri etkili bir şekilde yakalayabilir ve yok edebilir. Mikrofiber kumaşın mutfakta ve hastanede kullanılması, mikrop ve hastalıkların yayılma riskini azaltır. Minik mikrofiberler aşındırıcı değildir, sert temizleme solüsyonları ile kullanıldığında bile herhangi bir yüzeye zarar vermeden kullanılabilir.

MİKROFİBER BEZ ÜRETİCİLERİ ÇORLU

Mikrofiber, normal giysi ve mobilya imalatında kullanıldığında, elyaflar ayrılmazdı. Çünkü emici olması gerekmez. Sadece yumuşak ve rahattır. Takım elbise, ceket, etek ve benzeri giysiler için sert ama yumuşak malzemeler oluşturmak için kullanılabilir. Ayrıca, deri dövme yeteneği, onu moda endüstrisi için popüler bir seçim haline getiriyor.

Mikrofiber kumaş Avantajları

Mikrofiberlerin olağanüstü avantajlarından bazıları şunlardır:

 1. En narin ipek veya süet gibi ultra ince kumaş.
 2. Güçlü, Dayanıklı ve Uygun Maliyetli
 3. Dokunmak için yumuşak
 4. Hafif ve Yüksek Islak Emme özelliklerine sahip
 5. Büzülme ve Esneme Direnci
 6. Antibakteriyel kimyasallarla kolayca tedavi edilebilir
 7. Kırışıklık ve Tüy Bırakmaz
 8. Herhangi bir yüzeye sürtüldüğünde toz partikülü bırakmaz
 9. Neredeyse 500 defaya kadar süper yıkanmış kumaş.
 10. Yalıtım ve nefes alabilirlik ile son derece rahattır.
 11. Renkte Solmaz
 12. Uzun ömürlü kumaş
 13. Bakım kolaylığı vb.
 14. MİKROFİBER BEZ ÜRETİCİLERİ MARAŞ
Toptan Mikrofiber bez,toptan Mikrofiber bez satışı,toptan Mikrofiber bez yapanlar,ucuz Mikrofiber bez, Mikrofiber bez satan yerler nerede, Mikrofiber bez fabrikaları,

Çoğu yapay kumaş, doğal kumaşlar kadar çevre dostu görünmeyebilir. Ama çok sürdürülebilir olarak adlandırılabilir. Üretimi sırasında bu kadar su ve kimyasala ihtiyaç duymaz. Kesinlikle hiçbir zirai ilaç kullanılmaz ve boyama yöntemleri asla çok fazla su gerektirmez. Ancak, karşılaştırmalı olarak, dünyadaki en popüler elyaf olan pamuk, büyük miktarda su gerektirir ve büyümenin yanı sıra boyama işleminde ve diğer elyafta da gereklidir. Sonuç olarak, mikrofiberin önümüzdeki on yıllarda kazanacağı çok açık.

Yorum Yap