Metre Üstü Kumaş

Metre üstü kumaş,metre üstü kumaş satın alan, metre üstü şifon, metre üstü kot, metre üstü kot kumaş alan, metre üstü denim, metre üstü kadife, metre üstü kumaş alan, metre üstü kumaş alanlar, metre üstü kumaş satın alanlar, metre üstü penye, metre üstü penye alan, metre üstü süprem, metre üstü polar, metre üstü polar alan, metre üstü kot kumaş satın alanlar, metre üstü üçiplik, metre üstü ikiiplik, metre üstü viskon, metre üstü viskon alan,

Metre üstü kumaş,metre üstü kumaş satın alan, metre üstü şifon, metre üstü kot, metre üstü kot kumaş alan, metre üstü denim, metre üstü kadife, metre üstü kumaş alan, metre üstü kumaş alanlar, metre üstü kumaş satın alanlar, metre üstü penye, metre üstü penye alan, metre üstü süprem, metre üstü polar, metre üstü polar alan, metre üstü kot kumaş satın alanlar, metre üstü üçiplik, metre üstü ikiiplik, metre üstü viskon, metre üstü viskon alan.

Kumaşlar Farklı kumaş türlerini bilmek, yıkama ve temizleme sorunlarını çözer, çünkü her kumaş türünün lekeleri çıkarmada ve nasıl temizleneceğinde farklı özellikleri vardır ve bu makalede, giysi etiketlerini, yaz, kış için uygun kumaşları ve gelinlik için uygun kumaşları okumayı kolaylaştıran kumaş türleri belirtilecektir.

Kumaş çeşitleri

Aşağıdakiler dahil olmak üzere birçok kumaş türü vardır: Asetat: pamuk ipliğinden odun hamurundan ve asetik asitten yapılmış lifler . Bambu: Bambu odun hamurundan veya bambu olarak bilinen doğal bir elyaftır ve hafif ve güçlüdür ve yaz aylarında soğuk ve kışın ısı yalıtımı nedeniyle kokuları azaltan anti-bakteriyel özelliklere sahiptir. Karışım : Pamuk ve polyester karışımından yapılmış giysiler gibi birden fazla tipte karışık iplikten oluşur. Haşlanmış Yün: Yünlü kumaşı sıcak suda işlemek ve yoğun bir ürün oluşturmak için sinterlemek suretiyle kat, ceket ve terliklerde kullanılır. Hafif ipek veya ipliğe benzer kumaştan yapılmıştır.

 Şönil: Elyaf veya pamuk karışımından yapılabilen yumuşak bir bulanık kumaş. Şifon: İpek, polyester, suni ipek veya diğer kumaşlardan yapılmış hafif, yumuşak bir kumaştır. Genellikle çiçek desenleri ile parlak renklerde basılmış pamuklu bir kumaştır. Pamuklu Kumaş (Kadife): Kırışıklıkları önlemek için genellikle pamuktan veya polyesterle harmanlanmış pamuktan yapılır. Pamuk: Pamuk bitkisinden doğal bir bezdir ve pamuğu ve en kaliteli Mısır çeşitleri olarak kabul edilir.

polyester kumaş üreticileri,teknik kumaş üreticileri,kanvas kumaş üreticileri,tencel kumaş üreticileri,dokuma kumaş üreticileri,scuba kumaş üreticileri,viskon kumaş üreticileri,poplin kumaş üreticileri,şifon kumaş üreticisi,şifon kumaş üreticileri,şifon kumaş imalatı,örme denim kumaş,kot kumaş metresi ne kadar,kot kumaş satanlar,kot kumaş al,beyaz denim kumaş,uşak kumaş fabrikalari,yıkanmış kot kumaşı

 Jakar, çiçek desenleri veya mühendislik tasarımları ile dokuma kumaş tipini ifade eder. Bu bez pamuk, keten, polyester veya bir kumaş karışımından yapılabilir. Faille: Pamuk, ipek veya kumaşlardan yapılmış parlak, yumuşak, ipek benzeri kumaş. İtalyan naylon: Germek için likra içeren, iyi geri dönen, korozyona dayanıklı ve antibakteriyel özelliklere sahip yüksek kaliteli bir örme kumaştır.

Jersey: Başlangıçta yünden yapılmış ve şu anda farklı elyaf türlerinden dokunmuş bir kumaştır. Lateks: Kauçuktan yapılmıştır ve bazı kumaşlarda yüksek esneklik sağlamak için kullanılır. Keten: Keten bitkisinin sapının içinden yapılan bir kumaştır. En eski dokuma kumaşlardan biri olarak kabul edilir ve pamuktan daha güçlüdür ve çok soğuktur ve nemi emer, ancak üretilen kumaşlarla karıştırılmadığı sürece kolayca kırışır.

 Likra: Kauçuktan daha güçlü olan ve mayo, sütyen ve diğerlerinde kullanılan hafif ve yumuşak bir kumaştır. Merinos Yünü: İnce, ince ve lüks bir kumaşla sonuçlanan uzun ve narin yünü ile belirli bir koyundan gelir. Naylon: Çok esnek bir sentetik kumaştır. Polyester. Bu kumaş, iplikten yapılmış, ve yüksek mukavemet, esneklik, aşınma direnci ve vardır emme arasında nem böylece bu çabuk kurur.

Metre üstü kumaş,metre üstü kumaş satın alan, metre üstü şifon, metre üstü kot, metre üstü kot kumaş alan, metre üstü denim, metre üstü kadife, metre üstü kumaş alan, metre üstü kumaş alanlar, metre üstü kumaş satın alanlar, metre üstü penye, metre üstü penye alan, metre üstü süprem, metre üstü polar, metre üstü polar alan, metre üstü kot kumaş satın alanlar, metre üstü üçiplik, metre üstü ikiiplik, metre üstü viskon, metre üstü viskon alan,

 Rayon: Odun hamurundan veya bitkisel malzemelerden yapılmış ipek benzeri bir kumaş. Zayıf ama cilt üzerinde rahat ve nemi emer. Saten: Bir tarafta parlak olan ve diğer tarafta soluk olan çoklu liflerin kalitesinden yapılabilir.

Örme: Yumuşak ve naylon, yün, suni ipek, ipek, pamuk veya diğer elyaflardan yapılmış uzunlamasına ve enine yönde örme bir kumaştır. Kadife: İpek, naylon, asetat veya suni ipek dokunmuş bir kumaştır ve ince, yoğun hayvan kılıdır. Kadife buna benzer ancak pamuktan yapılmıştır. Yün: Koyun , keçi ve lama yününden üretilen doğal bir liftir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın