Metre Üstü Kot Kumaş Alanlar

Metre üstü kot kumaş,metre üstü kot kumaş alanlar,metre üstü parça kot kumaş,metre üstü denim,metre üstü kumaş alan,metre üstü parça kumaş alan, metre üstü parça kumaş alanlar, metre üstü satın alan,metre üstü kot alan, metre üstü kot kumaş satın alanlar,metre üstü denim kumaş parçası alanlar,metraj kot kumaş, metre üstü kot,

Metre üstü kot kumaş,metre üstü kot kumaş alanlar,metre üstü parça kot kumaş,metre üstü denim,metre üstü kumaş alan,metre üstü parça kumaş alan, metre üstü parça kumaş alanlar, metre üstü satın alan,metre üstü kot alan, metre üstü kot kumaş satın alanlar,metre üstü denim kumaş parçası alanlar,metraj kot kumaş, metre üstü kot.

Dünyadaki moda evlerinin çoğu kot pantolon ve kot pantolon modelleri sergiliyor ve çok yakın görünseler de, ikimiz de kullanılan kumaş türü ve ona nasıl bakılacağı konusunda büyük farklılıklar gösteriyor.

Kot ve kot arasındaki fark

 Denim, kotların tüm şekil ve tiplerde yapıldığı ana hammaddedir ve sadece tek bir doğal renkte, Indigo Blue’da mevcuttur.

Stok kot kumaş alanlar,stok kot kumaş alan,stok kot kumaş alan kişiler,stok kot kumaş alan yerler,İstanbul stok kot kumaş alan,çorlu stok kot kumaş alanlar,stok kot kumaş satın alanlar,stok kot,spot kot kumaş alanlar,spot kot kumaş alan,spot kot kumaş alanlar,spot kot kumaş satın alanlar,kot kumaş satın alan,kot kumaş kim alır,kumaş kim alır,parça kumaş kim alır
Stok Kot Kumaş

Aynı zamanda özellikleri bir kot daha hızlı karşılaştırıldığında oldukça hassas malzeme ve olmak üzere daha uzun doku ve şeklini korur nihai ürün kot, denim.

enim, mavi renkten elde edilen, iki veya üç pamuk ipliğinden elde edilen orijinal Fransızca kelimeden yapılmıştır. Kot üretiminde kullanılan indigo denim ve kot pantolon için kullanılan ıslak denim , en yaygın ve yaygın denim türlerinden biridir.

Ayrıca, önceki tiplere kıyasla son derece pratik olmasıyla karakterize edilen kaba kot yapımına giren kuru denim de vardır ancak dokusunu ve mukavemetini korumak için periyodik olarak yıkamanız ve kuru temizlemeye başvurmanız önerilmez.

Kot

Kot pantolon, hem erkeklerin hem de kadınların pratik kullanımı için boyanmış ve pantolon, ceket veya hatta çantalara dönüştürülmüş denim veya pis kumaştan yapılmış, dünyada en yaygın olarak kullanılan kottur.

Stok denim kumaş alanlar,parti denim kumaş alanlar,spot denim kumaş alanlar,stok denim kumaş,parti denim kumaş,spot denim kumaş,imalat fazlası kumaş alan,imalat fazlası kumaş alanlar,imalat fazlası kot kumaş,parça denim kumaş alanlar,mamul kumaş alanlar,yarı mamul kumaş,ham denim kumaş,ham kumaş alan
parça kot alan

Kot veya kot, hangisini seçmeli?

Bir zarafet hayranıysanız ve işiniz fazla çaba gerektirmiyorsa, kot pantolon ve ceket giymeniz gerekebilir , ancak en pratik insanlardan biriyseniz ve görevler, aktivite ve hareketlerle dolu bir zamanınız varsa, kot pantolonlara başvurmanız gerekebilir.

Sonunda, kuru yıkamadan ve aşırı kıyafet bakımından nefret eden biriyseniz, çok fazla bakım ve çok bakım gerektiren hassas bir kumaş olduğu için kotun elde edilmesinden tamamen uzaklaşmanız gerekebilir.

Denim eğirme halkası

Yüksek hızlı eğirme halkası, büyük demet, iki, yeni düğümsüz işlem ekipmanı, iplik uzunluğu kısa, düşük üretim verimliliği, knot geliştirme ve uygulama ile birçok eksiklik çözüldü. Denim ipliğin hava iplikleriyle değiştirildiği durum hızla değişir ve eğirme halkası geri döner. Denim eğirme ipliği, duygu, örtü, yırtılma mukavemeti ve benzeri gibi jet ipliğinden daha iyi olduğu için,

Denim şantuk

Farklı iplikçikler, farklı tasarıma sahip kaba salsa (bambu kabuklarının temel iplikçikleri ve iplikçikleri), uzunluk tek çözgü veya tek atkı ve sargı ve atkı kullanılarak iki yönlü iplik ipliği, aynı sayıda veya farklı orantılılığa sahip düz iplik ve uygun düzenleme, Bambu çeşitli denim üretmek için, giysi yıkamak için çeşitli kot örgü deseni net veya bulanık oluşturmak için, kişiselleştirilmiş gruplar için tüketici talebi ile bekliyoruz. Neredeyse denim şantuk eğirme membran halkasından yapılmış her şeydi

Elastik kumaş atkı

Spandex iplikler, çeşitli kovboy çeşitliliği yeni bir alana dönüştü, kotları hem yakın hem de rahat, bambu veya farklı renklerle yapabilir, ürünleri kovboy modasına, kişiselleştirilmiş tüketici talebine daha uyumlu hale getirebilir ve bu nedenle geliştirme için büyük bir potansiyele sahibiz.

Denim özel renk

İşlemden sonra yıkanarak yapılan derin indigo veya indigo boyalı denim kıyafetler nedeniyle, tüketiciler tarafından memnuniyetle karşılanan parlak parlak renklerin özel bir etkisi elde edilebilir.

“Süper boyama denim boyama” iki ana avantajı vardır: boyama derinliği ve yıkama ve özellikle derin derin stabilitesi özellikle iyidir. Birincisi, boyanmış çivit mavisi boyasının birim birim kütlesini, özellikle% 1’den% 3’e kadar konvansiyonel çivit bezinin boyama derinliği gibi (genellikle iplik boyasının kuru ağırlığının% ‘sini, boya derinliğini bir yüzde olarak gösterilir) temsil eder. Boya derinliği “çivit mavisi”% 4’ten fazla ulaşmalıdır, çivit mavisi veya çivit mavisi denilebilir. İkincisi, 3 saat veya daha fazla sık yıkamaya ihtiyaç duyulan “süper indigo” pigment kotlara atıfta bulunur, renk, geleneksel boya boyama Nongyan daha parlak olandan daha fazla renk ve zemin rengi derinliği olmadan geleneksel denim boyamaya ulaşabilir veya aşabilir.

Süper indigo boyama derinliği” boyama denim boyama ürünleri geleneksel kotun% 60’ından fazla arttığından, indigo boya konsantrasyonu 3 ~ 4G / L’ye ulaşana kadar iki katına çıkacak, derin renk elde etmek mümkündür. Bu sıvı viskozitesi artar, zayıf likidite ve löko boyaların penetrasyon kabiliyeti, son giysi derinliğine olan talebi değil, denim giysi üretiminin yıkamasının renk haslığını azaltır.

Metre üstü kot kumaş,metre üstü kot kumaş alanlar,metre üstü parça kot kumaş,metre üstü denim,metre üstü kumaş alan,metre üstü parça kumaş alan, metre üstü parça kumaş alanlar, metre üstü satın alan,metre üstü kot alan, metre üstü kot kumaş satın alanlar,metre üstü denim kumaş parçası alanlar,metraj kot kumaş, metre üstü kot,

Kot Pantolon Ve Kot Arasında Bir Fark Var Mı?

Kot pantolon ve kot pantolon çoğu insan tarafından sıkça kullanılır ve yanlış yerde kullanılabilir. Bazı insanlar iki tür pantolonun kot pantolon ve kot pantolon olduğunu düşünebilir, ancak daha sonra öğreneceğimiz gibi karışıklık var.

Ana fark

İki terim arasındaki temel fark, kotun tüm işlemler tamamlandıktan sonra elde edilen birincil ürün olması ve insanların bunları giyebilmesidir. Denim, kot yapmak için kullanılan hammadde olmakla birlikte, çeşitli şekillerde mevcuttur. Aslında, kullanılan kot tipi üretilen kotun kalitesini etkiler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın