Likralı Kot Kumaş Alan Kumaş Alınır

Likralı kot kumaş satın alan,likralı denim kumaş alanlar,likra kot alan,likra kot kumaş,likralı parça kot kumaş,likralı parça denim kumaş,likra denim kumaş satan,likralı kumaş kumaş alan yerler,

Likralı Kot Kumaş Alan. Kumaş Alınır. LİKRA KOT LİKRALI DENİM LİKRALI KOT KUMAŞ FİYATI LİKRALI PARTİ KOT LİKRALI DENİM KUMAŞ.

Çoğu insan kotların ne kadar farklı olabileceğinin farkında bile değil. Bu yazıda, bugün bu çok popüler kumaşın çeşitli sınıflandırmalarını ayrıntılı olarak açıklayacağız. Öncelikle denim bileşimi ve yoğunluğu için seçenekleri ele alacağız, ardından denim terimlerinin kenarları ve sınıflandırmalarının üretim yöntemi ile analizine geçeceğiz ve son bölümde işlenerek bir denim sınıflandırması vereceğiz. Makalemizin doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Kompozisyona göre

kot satan,kot satanlar,kot kumaş satışı,kot kumaş satan yerler,kot kumaşı nerede satılır,ucuz kot kumaş satan,denim kumaş satışı,denim satışı,kot kumaşi fiyatı,

Geleneksel parti denim% 100 pamuktan yapılır. Çok uzun zaman önce, bu seçenek en yaygın olanıydı, ancak son yıllarda, sentetik elyafların eklenmesiyle pamuklu denim gittikçe daha fazla popülerlik kazanıyor – esas olarak bazen likra ve spandeks olarak adlandırılan elastan. Bu terimlerin üçü de aynı malzemeye atıfta bulunur, sadece “elastan” kelimesi Avrupa’da daha yaygın olarak kullanılır ve “spandeks” kelimesi  türkiye’de  kullanılır; Lycra, spandeks / elastan markalarından biridir.

Likralı Kot Kumaş Satın Alan.

Tipik olarak kumaştaki elastan oranı yüzde 1 ila 5’tir. Bu sentetik malzeme, kotu daha elastik, esnek, esnek ve rahat hale getirmek için kullanılır. Bazı insanlar elastanlı kotları sever, bazıları ise havalı ve hatta onlar hakkında olumsuzdur. Doğru seçimi yapmak için hem elastan versiyonu hem de elastan olmayan versiyonu denemeniz gerektiğini düşünüyoruz. İlk aşamada, genellikle olabildiğince çok farklı model denemeye değer … ama aynı zamanda, denemenin henüz bir giyme deneyimi olmadığını da unutmamalıyız
kot kot kumaşlar denim denim kumaşlar kot parçası parça kot kumaş ucuz kot

Likra Kot Kumaş Alımı Yapanlar bazen elastana ek olarak kullanılır (yine küçük miktarlarda – genellikle yüzde 5-10 civarında). Elastan ve elastomultiester hem elastan hem de daha çok dar ve özellikle dar kotlarda bulunur, ancak bunlar oldukça klasik kesimden yapılmış kotların düz bacaklı denimlere de eklenebilir (dahası, elastan bazen rahat kotlarda da bulunur.

Bazı likralı kotların bileşiminde başka bir sentetik malzeme – polyester olduğu eklenmelidir. Bize göre, onsuz yapmak oldukça mümkün ve polyester genellikle düşük fiyatı nedeniyle kullanılıyor. Önemli oranda polyester içeren kot pantolon satın almanızı tavsiye etmiyoruz (bazen bu malzemenin payı% 40-45’tir).

Likralı Denim yumuşaklığını artırmak için modal ve mikromodal denilen daha gelişmiş bir versiyon eklenebilir. Modal, kayın hamurundan elde edilir ve bileşimdeki küçük bir kısmının zararlı olması muhtemel değildir, ancak klasik yüksek seviyeli kotlarda modal olmadığı unutulmamalıdır. Çoğu zaman, bu tür modeller yalnızca pamuk içerir, ancak yukarıda belirttiğimiz gibi, yüzde birkaç elastan olabilir.

Bütünlük adına, bazen keten kumaş alan kaşmir yün ve hatta şeker kamışı lifi içeren kotlar olduğu söylenmelidir. Bu tür modeller çok yüksek kalitede olabilir. Kaşmir veya yün ilavesi kotu daha sıcak hale getirir ve keten, mükemmel nefes alabilirliği ve higroskopikliği ile ünlüdür, bu nedenle yaz modellerinin üretimi için harikadır.

Ayrıca keten, şeker kamışı, yün ve kaşmir kumaşın dokusunu / dokusunu etkileyebilir. Bu malzemelerden korkmamalısınız; asıl önemli olan, kotu varlığıyla ne kadar sevdiğinizi, gereksinimlerinizi ve isteklerinizi ne kadar karşıladığını anlamaktır.

Yoğunluğa göre

zeytinburnu parti kot kumaş istanbul parti kot kumaş parti kot kumaşlar zeytinburnu kot kumaş alanlar zeytinburnu kot kumaş satın alan
zeytinburnu parti kot kumaş istanbul parti kot kumaş parti kot kumaşlar zeytinburnu kot kumaş alanlar zeytinburnu kot kumaş satın alan

Stok kumaş alan. Yüksek kaliteli kot üreticileri genellikle kullandıkları kumaşların yoğunluğunu / ağırlığını belirtir (İngilizce – ağırlık). Ancak yoğunluğu belirtme gerçeği yüksek kalite anlamına gelmez.

Kural olarak, parti kot, yoğunluk veya ağırlığa göre üç gruba ayrılır:

Hafif – 7 ila 11 ons (oz)

Orta ağırlıkta – 12 ila 15 ons.

Stok Denim ağırlığa göre nasıl sınıflandırılacağına dair başka bakış açıları da var. Örneğin Levi’s, 10,5 onsa kadar yoğunluğa sahip hafif kot, 10,5 ila 12,5 ons yoğunluğa sahip orta ağırlıklı kot ve 13 ons yoğunluğa sahip ağır kot olarak adlandırıyor. Bununla birlikte, kaliteli kot pantolon uzmanları genellikle yukarıda bir liste şeklinde verdiğimiz sınıflandırmaya uyarlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!