Denim Kumaş Alanlar

denim stok kumaş alan parti denim kumaş alanlar parça denim alan parça denim satın alan denim kumaş satanlar
denim stok kumaş alan parti denim kumaş alanlar parça denim alan parça denim satın alan denim kumaş satanlar

Denim Kumaş Alanlar.

PARTİ DENİM KUMAŞ STOK DENİM KUMAŞ SPOT DENİM KUMAŞ ALINIR.
Kot satın almak başlı başına bir bilimdir. Her kadın bunu bilir ve mükemmel kot pantolon arayışında sayısız tuzakla mücadele eder. İster büyük ister düz dip, elma veya armut şekli, güçlü uyluklar, midede küçük yastıklar veya daha androjen bir yapı – figür tipleri kadar farklı, kot kesim ve pantolon çeşitleri de aynı derecede çeşitlidir. Öyleyse şu soru ortaya çıkıyor: hangi kot pantolon benim ve figürüm için uygun?

Kotlar kılavuzu, hangi kotların kıvrımları çağrıştırdığını ve kot pantolonunuzu seçerek optik olarak nasıl birkaç kilo verebileceğinizi gösterir.

Eminiz: Her kadın için mükemmel bir kot kesimi vardır!

Dar kesim

Parti denim kumaş alan. Yüksek oranda esneme özelliğine sahip ve çok sıkı oturan jean pantolonlar, ikinci bir cilt hissi verir ve bacakları pohpohlayarak sarılır. Kotun yüksek belli kesimi sadece bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok daha uzun da görünmesini sağlar. Pantolon yüksek bel mide bölgesinde aşırı pound da gizleyebilir ve modaya uygun bir mahsul üst ile oldukça seksi görünüyorsun.

Dar kesim kot

Kiloluk kot kumaş alanlar,kiloluk denim kumaş alan,kiloluk denim kumaş alanlar,kiloluk parça kot kumaş,kilo ile parça kot kumaş,kiloyla parça kot kumaş,kot kumaş kiloyla,

Bu tip kot pantolonlar alt kısımlara sıkıca oturur ve kalçaları alt kısımda biraz genişler. Cilde dokunmadan vücudu saran bir kesime sahiptir. Günlük ama yine de seksi seviyorsan, kesinlikle dar kesim pantolonları denemelisin. Kesim, modaya uygun anne kot pantolonunu çok andırıyor: yüksek bel ve bol kesim. Sonuçta, dar kesim belinizi vurgular ve kıvrımlı ama yine de ince görünmenizi sağlar.

Düz bacak kesimi

Stok denim kumaş alan. Adından da anlaşılacağı gibi, düz bacak kesimi uyluktan ayak bileğine kadar düz kesilir. Bu kot kesimleri yıllardır modası geçmedi. Bu arada dar pantolon ya da kilo ile denim kumaş  pantolon moda olsa da aramızda hala pek çok düz bacak sever var. Kotların uçlarını hafifçe kıvırırsanız görünümünüz gevşer ve daha modern görünür.

Kaçak kesim

Spot Kumaş Satın Alanlar. Dizden aşağı, kotlar aşağı yukarı genişler. Pantolon olarak da bilinirler. Toplu halde giydiğimiz şey bugün yine modern. Günlük mokasen veya havalı topuklu ayakkabılarla birleştiğinde bacaklarınız sonsuz uzunlukta ve seksi görünür.

Kot kesimleri: farklı yükseklikler

Kot kumaşçılar denim kumaşçı parça kot kumaşçılar parça denim kumaşçılar stok kot kumaşçı parti kot kumaşçı spot kot kumaşçı parti denim kumaşçı stok denim kumaşçı

Artık genel kilo ile kot pantolonlara aşina olduğumuza göre, bir sonraki konu devreye giriyor: Kot pantolonun yüksekliği de değişir. Pantolonların kalçalarda yeterince aşağıya oturmadığı zamanlar oldu ve ardından çok yüksek kesimli yüksek bel kot pantolon trendi geri geldi.

Düşük Bel: Artış çok düşük. Buna göre, kotlar kalçalarda aşağıya giyilir. Özellikle daha büyük kadınlar bu kot kesimini giyer çünkü onları esnetmez. Sorunlu bölgeleri kalçaları çevreleyen – kıvrımlı kalçalar veya kalça altını – bu bel yüksekliğinden kaçınmalıdır. Düşük bel ve ince şekle sahip kot kesimleri geniş kazaklarla giyilebilir.

Parti kumaş satın alan. Normal / Orta Artış: Normal / Orta Artış, normalde yüksek kesim olan – yani özellikle düşük veya yüksek olmayan bir kot türü anlamına gelir. Bu kot kesimi göbeğin biraz altına rahatça oturur ve normalden dar kalçaya sahip kadınlar için idealdir. Bu yükselme ile hemen hemen her tepeyi birleştirebilirsiniz.

Figür türünüz için yapılması ve yapılmaması gerekenler

1. Düz taban – çatlak taban için mükemmel kot pantolon.

denim stok kumaş alan parti denim kumaş alanlar parça denim alan parça denim satın alan denim kumaş satanlar
denim stok kumaş alan parti denim kumaş alanlar parça denim alan parça denim satın alan denim kumaş satanlar

Arka cepli, fermuarlı, işlemeli ve uygulamalı kot pantolonlar biraz ekstra hacim sağlar. Ek olarak, düşük bir yükselme efekti destekler ve kalçayı sahnede mükemmel bir şekilde ayarlar. Son fakat en az değil, düz kalçalı kadınlar bir şeyi uygularken açık renklere yönelmelidir – bu tam olarak istenen etkidir!

Kumaş Alanlar. Yapılmaması gerekenler: Arka cepler, geniş kesim erkek kot pantolonlar veya denim pantolonlar olmadan pantolonlardan uzak durun. Burada maalesef alt kısım tamamen aşağıya iniyor ve daha da düz görünüyor.

Yapılmaması gerekenler:  Göze çarpan yıkamalı açık renkli kot pantolonlar hacimlidir ve daha fazla istenmeyen ağırlık ekler. Yan cepler aynı etkiye sahiptir, bu yüzden kaçınılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın