Likralı Gabardin Kumaş Alan KUMAŞ ALINIR

Likralı gabardin,parti likralı gabardin kumaş alan,likralı gabardin alımı yapanlar,likralı gabardin kumaş satın alan,likralı ham gabardin,ihraç fazlası gabardin kumaş,UCUZ GABARDİN KUMAŞ, LİKRALI GABARDİN KUMAŞ
Likralı gabardin,parti likralı gabardin kumaş alan,likralı gabardin alımı yapanlar,likralı gabardin kumaş satın alan,likralı ham gabardin,ihraç fazlası gabardin kumaş,UCUZ GABARDİN KUMAŞ, LİKRALI GABARDİN KUMAŞ
GABARDİN KUMAŞ ALINIR LİKRALI GABARDİN ALINIR PARÇA KUMAŞ ALINIR
Materyal ilk olarak merinos koyunlarının yününden yapılmıştır. Bu cins, uzun kıvrımlı lifleri, ince taranmış işlemeden sonra hafif kabarık ince bir ipliğe dönüşen kaliteli yünüyle bilinir.

Sonraki yıllarda gabardin pamuk viskon tekstüre polyester ve kombine ipliklerden de yapılmıştır.

  • Gabardin üretimi için hammaddeler, suyu iten özel maddelerle emprenye edilir. Şimdi piyasada su geçirmez emprenye olmayan gabardinler var. Bu bilgiler, beraberindeki belgelerde üreticiler tarafından sağlanır.
gabardin

Koruyucu özellikler, ipliklerin, liflerin iç içe geçme yöntemi ile geliştirilmiştir. Kullanılan örgü tipine genellikle dimi denir. Kabartılmış İngilizce dimi denir. Bu tür kumaşlara bazen dimi denmesinin nedeni budur.

Parti gabardin kumaş alan. Açıkçası, dokuma basit bir dimi değil, birleşik, kabartmalı diyagonal bir türdür. Kumaşın karakteristik bir özelliği, soldan sağa farklı açılarda (30 ° ila 70 °) yönlendirilmiş ince desenli bir yara izidir. Kenarın eğimli olduğu açı, tabanın kalınlığına, yoğunluğuna ve tekrardaki kayma miktarına bağlıdır. Çoğu zaman, yaranın eğim açısı 60 ° -70 ° olan dokular vardır. Kumaşın uyumu ne kadar büyükse ön tarafındaki yara izi o kadar büyük ve belirgindir. Kumaşın yanlış tarafı pürüzsüz. Malzemenin yoğunluğu genellikle 290-440 g / m.

Gabardin özellikleri

Spot Kumaş, giysi dikimi, ev tekstili ve mobilya endüstrisinde kullanım için vazgeçilmez kılan bir dizi özelliğe sahiptir.

Sıkı dokunan özel dokuma, benzersiz dayanıklılık sağlar. Ürün çoktan modası geçmiş olabilir ve kumaş pratik olarak orijinal durumunda kalacaktır.

Malzeme esnemez, yıkandıktan sonra deforme olmaz ve şeklini iyi koruyabilir.

Kumaş güzelce örtülür. Orta Çağ örtüsünün filmlerini hatırlayın. Her zaman organik olarak bir insanın tüm vücudunu kaplayan büyük kıvrımlara düştüler.

Parça gabardin,gabardin parçası,gabardin parçası satan,parça gaabrdin satan,gabardin kumaş satan,ham gaabrdin satışı,parti gabardin kumaş satışı,parça gabardin kumaş satışı,parça gabardin kumaş satış yerleri,

Spot Kumaş buruşmaz, mekanik etkiye dayanıklıdır. Gabardin pürüzlü yüzeylerden herhangi bir tutuş oluşturmaz. Malzemenin yırtılma direnci yüksektir. Gezginlerin giysilerindeki gabardin, ordu ağır yüklere zarar vermeden dayanabilir.

Doğal ve karışık kumaşlar nefes alabilir.

Kıvrılma, işleme, ipliklerin dokunma şekli nem geçirmezlik sağlar.

Kumaş alımı yapanlar.

Ürünlerin bakımı kolaydır. Birçok kirletici, normal bir fırça ile temizlenir.

Terziler, dikiş ustaları her şeyden önce kumaşın eksiklikleriyle yüzleşir.

Kesiklerde malzeme rahatlıkla akar. Deneyimli profesyoneller kaliteli bir gabardin ürünü dikebilir.

  • Gabardinden ne yapılır? KUMAŞ ALAN

Kumaşın kullanımı, bileşimine bağlıdır. PARÇA KUMAŞ ALINIR

ucuz gabardin kumaş ucuz gabardin kumaş alan ucuz gaabrdin kumaş satanlar kiloyla gabardin satanlar ucuz parça gabardin

Saf yünden ve yarı yünden yapılan gabardinler, kadın ve erkek dış giyimlerinin dikilmesinde kullanılır. Güzel paltolar , kısa paltolar, sıkı kıyafetler görüntüye saygınlık katar. Birçok kumaş türünde özel emprenye maddelerinin varlığı onu su geçirmez hale getirir.

Sentetik gabardin kumaşlardan okul çocukları için üniforma, yetişkinler ve gençler için tulum dikerler.

Melanj gabardin gece elbiselerinde harika görünüyor.

İHRAÇAT FAZLASI KUMAŞLAR

Mobilya yaparken kanepeler ve koltuklar gabardin ile kaplanır . Dekoratif ev tekstili ondan dikilir .

Kumaşın rahatlığı nedeniyle boyalar ve dekoratif detaylar üzerine iyi sabitlenmiştir. Bu nedenle gabardin, reklamcılık sektöründe afiş üretimi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Tiyatrolarda bu malzeme sahnede zemin perdelerinin yapımında kullanılır.

Yüzyıllar boyunca, üniformalar gabardinden farklı ülkelerin ordusuna dikildi. Bu uluslararası görüş birliği, kumaşın kalitesini teyit etmektedir.

Gabardin bakımı nasıl yapılır? KUMAŞ ALIMI YAPILIR.
gabardin kilo ile alan,kiloluk gabardin alan,kiloyla gabardin alan,kilo ile gabardin alan

Bakım yöntemleri kumaşın bileşimine göre belirlenir. Kabul edilebilir koşullar için etiketlere bakın.

Saf yünden üretilen ürünler temizlenmelidir.

Yarı yünlü kumaş alan çamaşırları evde, hassas bir döngüde veya elde yıkayabilirsiniz.

Sentetik ürünler özel bir sentetik modda yıkanır.

Kumaş alanlar. Kumaş alınır.

Malzemeyi minimum düzeyde sıkıştırmak gerekir.

Düzleştirilmiş olarak kurutulması tavsiye edilir.

Kumaşı ters taraftan gazlı bezle veya çok ısıtılmamış bir ütüyle ince bir bezle ütüleyebilirsiniz.

İHRAÇAT KUMAŞ

Parti Gabardinler, tüm durumlar için geniş bir doku grubudur. Uygun fiyatlar, dayanıklılık, kullanım alanları, estetik özellikler, bu malzemeyi birçok alıcının gözdesi yapıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın