İhraç Fazlası Kumaş Alan

İHRAÇ FAZLASI KUMAŞ İHRAC FAZLASI KOT KUMAŞ İHRAC FAZLASI KUMAŞ ALAN İHRAÇAT FAZLASI KUMAŞ İHRAÇ FAZLASI DENİM KUMAŞ İHRAÇAT FAZLASI KUMAŞ ALANLAR İHRAC FAZLASI İPLİK
İHRAÇ FAZLASI KUMAŞ İHRAC FAZLASI KOT KUMAŞ İHRAC FAZLASI KUMAŞ ALAN İHRAÇAT FAZLASI KUMAŞ İHRAÇ FAZLASI DENİM KUMAŞ İHRAÇAT FAZLASI KUMAŞ ALANLAR İHRAC FAZLASI İPLİK
  • İHRAÇ FAZLASI KUMAŞ İHRAÇAT FAZLASI KUMAŞ İHRAÇ FAZLASI ALANLAR İHRAÇ FAZLASI ALINIR.
Sık sık, stil tavsiyesi alan müşteriler bana iyi kalitelerin ve kumaşların otomatik olarak pahalı olduğunu söylüyor. Ama olmak zorunda değil. Daha ucuz sağlayıcılarda bulunabilecek yüksek fiyatlı segmentte kesinlikle nitelikler vardır. Ama çoğu zaman tam tersi de oluyor. Ancak herkes yüksek kaliteli markalı ürünleri karşılayamaz. Uzun yıllar tekstil bilimi okuduğum için size akrilik, polyester ve diğer malzemeler hakkında bazı temel ipuçları vermek istiyorum, çünkü:

“KALİTE GÜVEN YARATIR, GÜVEN COŞKU YARATIR, COŞKU DÜNYAYI FETHEDER.

Ünlü moda zincirlerinde kaliteli kıyafetleri bu şekilde tanıyabilirsiniz.

İstanbul şifon kumaşçılar,zeytinburnu şifon kumaşçılar,İstanbul şifon kumaş satanlar,toptan şifon kumaş,kiloyla şifon kumaş satan yerler,

Parti kumaş alınır. Yeni satın aldığınız giysiler, kısa bir süre sonra yıpranma belirtileri gösteriyorsa, alışverişin hayal kırıklığı hızla ortaya çıkabilir. Bu, tanınmış ucuz moda zincirlerinde akrilik veya polyester giysiler satın aldıysanız, çoğu zaman geçerlidir.

malzemeler

Yüksek kaliteli kumaşlar, pamuk için yün, ipek, keten ve yüksek kaliteli pamuk gibi en az bir oranda yüksek kaliteli doğal liflere sahip olmalıdır. (Pima pamuğu ve merserize, çeneli veya ince patiska kumaşlar en iyi kalitelerdir.)

Pamuk: Elastanlı veya elastansız tişörtleri tercih edip etmediğiniz bir zevk meselesidir.

Bununla birlikte,% 100 pamuk alırken dikkat etmeniz gereken şey damarlıdır, yani ince ağın düz olup olmadığıdır.

Spot kumaş alınır. Bunu yapmazsanız ve hafif çaprazlama yaparsanız, bir süre yıkayıp öne doğru çektikten sonra yan dikişleriniz çarpık olacaktır.

Özellikle tişörtün göğsünde baskı veya uygulama varsa hızlı bir şekilde bükülecektir. Öte yandan elastanlı tişörtler daha esnektir ve şeklini daha uzun süre korur. Ancak saf pamuk kadar sıcak, maksimum 30 derece hassas yıkama yapmamalısınız.

% 5 elastan içeriğine sahip siyah kumaşlarda elastan içeriğinin hızla solma riski her zaman vardır – çünkü elastan iyi boyanamaz. Bunu en çok siyah kot pantolonla görürsünüz. Bu nedenle, bu malzeme kombinasyonundan yapılan giysiler gerçekten sadece 30 derecede hassas olarak yıkanmalıdır. Aksi takdirde, birkaç yıkamadan sonra bu, tipik soluk gri pus ile sonuçlanacaktır.

Polyester kumaş alan ve akrilik gibi sentetik lifler, doğal liflerin olumsuz özelliklerini destekler.

Doğal liflerin dezavantajları da vardır, örneğin oldukça kolay pamuk kırışıklıkları. Kombinasyondaki bir polyester bileşen, pamuk, yün ve viskonun dayanıklılığını artırır. Malzeme daha sonra genel olarak kötü bir şekilde sarkmaz veya kırılmaz. Bu nedenle, temelde farklı malzemelerden oluşan karışımları seçmekte sorun yoktur. Pamuk veya parti viskon alan/ polyester karışımları iyidir, örneğin pamuğa tutunurlar ve renk o kadar kolay solmaz.

Akrilik: iplik alınır

Parti yazlık kumaş,yazlık parti kumaş,yazlık spot kumaş,spot yazlık kumaş,yazlık kumaş alan,yazlık kumaş çeşitleri,parti yazlık şifon kumaş,stok viskon yazlık kumaş,spot yazlık kumaş keten,keten yazlık kumaş alan,

Giysiler veya eşarplar genellikle polyester gibi kimyasal olarak üretilen poliakrilonitril içerir. Elyaf yünlüdür, sıcaktır, dokunulduğunda yumuşaktır ve kolay kırışmaz. Özellikle başlangıçta ve bir tane satın aldığınızda şöyle düşünürsünüz: “Vay be, bu güzel, yumuşak ve sevimli”. Ancak akrilik sizi iyi ısıtmaz ve nem depolamaz, bu yüzden içinde kokusu çok kolaydır.

Polyester gibi saf sentetik elyaf KUMAŞ ALINIR

Kırışmaz yırtılmaz, hava koşullarına dayanıklıdır ve çok az su emer – bu nedenle özellikle fonksiyonel spor giyim için uygundur. Ve başlangıçta bunun için geliştirildi. Ama bu aynı zamanda tüm gün giydiğinizde neden rahat hissetmediğinizi de açıklıyor: Lifler günlük vücut sıvısını ememez! Ter dışarıya yönlendirilir, cilde yapışır ve bu nedenle kokusu kolaydır ve çoğu insan kendini rahatsız hisseder.

Ankara viskon kumaş,Ankara kilo ile viskon kumaş,Ankara parça viskon kumaş,Ankara kumaşçılar nerede,viskon alan Ankara,viskon kumaş alanlar,anakara,

Birkaç yıldır piyasada çok fazla polyester var çünkü üretimi çok ucuz.

Polyester (PES), petrolden plastik torba gibi yapılır ve ayrışmadığı ve bozulmadığı için sürdürülebilir değildir.

KOT PARÇASI ALANLAR.

Farklı kaliteler var ve 70’lerin polyesterleri artık bugünün polyesterleri ile karşılaştırılamaz, ancak bu temel dezavantaj her zaman kalır. Halihazırda hiç problem yaşamayan müşterilerim oldu, çünkü onlar daha çok donmuş tipteler ve çok az terliyorlar – o zaman işe yarayabilir. Alternatif olarak, her zaman altına bir tişört giyerek sorunu çözebilirsiniz – işe yarıyor. Ancak her satın alma işleminde, çevreyi korumak için, giysiyi uzun süre giyip giymeyeceğinizi düşünün!

Viskon Kumaş Alanlar.

Ağaç veya pamuk dahil olmak üzere bitki liflerinden elde edilen selülozdan yapılır. Bu daha sonra viskon yapmak için kimyasallarla işlenir. Bluzlar ve elbiseler için viskon tavsiye etmeyi seviyorum, çünkü iki iyi özelliği var: akıcı, pürüzsüz bir örtü, parlak bir yüzeyle basılabilir ve ipek kadar pahalı değildir.

Viskon kumaş alan harikadır, yıkanması kolaydır, ancak kolayca kırışır ve% 3-5 oranında küçülür.

Kadın pantolonlarında bir katkı olarak genellikle polyester ve viskon karışımı kumaşlar bulabilirsiniz, sorun değil.

Parti Viskon ürünler alırken daima malzemenin içine uzanın ve yumruğunuzla sıkın.

Daha sonra aşağı yukarı sorunsuz bir şekilde geri atlarsa, kalite normaldir. Buruşuk bir gazete gibi buruşuk kalırsa, ondan uzak durmalısınız.

İşleme ve ayrıntılara dikkat edin.  

VİSKON PARÇASI ALINIR.

Ucuz moda, mutlaka kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Satın alırken, işlemeye özellikle dikkat edin. Dikişlerin ve astarın düzgün şekilde dikildiğini ve pürüzsüz olduğunu kontrol edin. Bu, kumaşı dikiş yerlerinden biraz ayırırsanız en iyi sonucu verir. Kumaşta anında ince çatlaklar oluşuyor mu veya tutuyor mu? Bir dikiş çekilirse veya büzülürse, çok yüksek bir iplik gerginliği ile dikilmiştir ve bu nedenle her zaman tedirgin görünecektir. Ek olarak, ütülemek daha zordur. Bunu erkek gömlekleri veya bayan bluzları üzerindeki düğme şeritlerinde daha sık görebilirsiniz.

Düğmeli giysiler söz konusu olduğunda, bir yedek düğmenin bulunabileceği bir kalite işaretidir. Ayrıca fermuarı pantolon ve ceketlerde test edin. Sorunsuz açılıp kapanabiliyorsa iş düzgün yapılmıştır. Bu arada, iki yönlü fermuarların kırılma olasılığı daha yüksektir.

Takım elbise kumaşları /

PARTİ KUMAŞ ALINIR.

Biraz pratikle, iyi malzemeyi daha az iyi malzemeden ayırt etmek özellikle zor değildir.

Bir takım elbise kolunun kumaşını baş parmağınız ve işaret parmağınız arasında alın ve önce hafifçe sonra daha sıkı sıkın:

Materyal çok esnek olmamalı ve keskin kenarlar veya kırışıklıklar göstermemelidir. Basıncı bırakırsanız, kumaş herhangi bir görünür iz bırakmadan zahmetsizce orijinal konumuna geri atlayacak kadar elastik olmalıdır. İyi kumaş oldukça kuru hisseder ve hafif bir direnç gösterir, hatta bir tür çatırtı duyabilirsiniz. Kötü şeyler cansızdır. Sonuçta, ofiste geçen tam bir güne kıyasla, kullanıcının vücudunda bir miktar sıkma, sürtme ve koparma nedir?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın