Likralı Denim Alanlar

Parti likralı denim kumaş,stok likralı denim kumaş,parti likralı denim kumaş,zeytinburnu likralı denim kumaş,spot likralı kumaş,ihraç fazlası kot kumaş,ihraç fazlası denim kumaş,ihraç fazlası kumaşlar,

Denim Çeşitleri Kot Çeşitleri Kot Türleri Denim Türleri spot denim satın alan tekleme denim satın alanlar karışık denim alan yerler parça denim satın alan toptan denim kumaş alan yerler. 8 ons denim alanlar 9 ons denim alan 10 ons denim alanlar 11 ons likralı denim alan 12 ons denim alan yerler.

Kumaş alanlar. Modern kot pantolonlar her zaman moda ve alakalı kıyafetlerdir. Ancak ürünün şekle tam oturması, rahat, konforlu olması ve sahibini bir yıldan fazla memnun edebilmesi için satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle, denimin farklı tiplerde geldiğini not ediyoruz. Denim’in inceliklerine ve nüanslarına bir göz atalım.

Çoğu parti denim kumaş, likra veya elastan içerebilen ağır hizmet tipi boyalı pamuktan yapılır. Kumaş, kotlara mavi renk özelliği kazandıran indigo boya ile boyanmıştır. Bununla birlikte, bugün denim kumaşlar çok çeşitli renklerde sunulmaktadır. Aralarında en popüler olanları: kum, beyaz, kırmızı, bej ve siyah.

parça denim,denim parçası,ucuz denim kumaş,denim kumaş alanlar,parça denim kumaş alan,parça demim kumaş alanlar,ucuz denim kumaş,denim kumaş satan,likralı denim kumaş,polyester denim kumaş,pamuklu denim kumaş,parça denim

Denim çevrimiçi mağazasından kolayca satın alabileceğiniz bu tür bir kumaştan dikilir. En ünlüsü ve çoğu için aşina olanlar kanvas kumaş alan spandeks, pamuk, polyester, elastan, fitilli kadife, denim ve streç gibi denim kumaşlardır. Listelenen kumaşlara bir göz atalım ve kot seçimine karar verelim.

Spandex Kot alan

Kot Parçası Alan. Bu malzeme sentetik bir polimerdir. Ondan yapılan kotlar büyük talep görüyor. Kumaşta poliüretan bulunması nedeniyle (yaklaşık% 85), spandeks ürünleri olağanüstü bir esnekliğe sahiptir ve sonuç olarak tüm uzunluklarının% 50’sine kadar gerilebilirler. Spandeks sadece elastik bir kumaş değil, aynı zamanda birçok modacı ve modacının dikkatini çekecek kadar dayanıklıdır.

Denim parçası alanlar. Bu kotun ana avantajı ve avantajı, tekrar tekrar gerilmesi ve aynı zamanda ürünün orijinal şekline ve boyutuna geri dönmesidir. Spandex kumaş nereye satılır? oldukça yumuşak, hafif ve pürüzsüz bir kumaştır, uzun süre solmaz. Bu malzemeden yapılan kotlar vücuda çok hoş geliyor. Bu kumaşın tek küçük dezavantajı nemi iyi emmemesidir.  

Pamuklu kot satın alanlar

Pamuk, yüksek kaliteli ve mükemmel özelliklere sahip, seçilmiş pamuktan yapılan en popüler denim kumaşıdır. Hijyeniktir, rahattır, toz geçirmezdir, bu kumaştan yapılan giysilerin uzun süre temiz kalmasını ve çok sayıda yıkamadan sonra orijinal görünümünü korumasını sağlar.

11 ons likralı denim kumaş 11 ons mavi denim kumaş 11 ons siyah kot kumaş 11 ons likralı siyah denim kumaş toptan 11 ons denim kumaş fiyatı 11 on denim kumaş üreticileri. 11 ons denim kumaş firmaları parça denim kumaş uygun denim kumaş fiyatı tekleme denim kumaş alanlar karşık denim kumaş alan yerler.

Türkiye Avrupa kalite standartlarına göre üretilen pamuk, hem yazlık hem de kışlık giysiler için tavsiye edilir. Malzemenin higroskopiklik ve hava geçirgenliği göstergeleri standart oranın iki katıdır. Pamuklu kotun büyük bir artısı, tekrar tekrar yıkamalardan sonra bile ürünün boyutunun küçülmemesidir. Pamuklu kumaş hipoalerjeniktir, çevre dostudur, elektriklenmez ve cildi tahriş etmez.

Bu özel kumaştan parça kot alan pantolon seçtiyseniz, ona bakmanın özelliklerini tanımanız gerekir. Yıkama sıcaklığı 60 C’yi geçmemelidir ve bir pamuklu ürünün çamaşır makinesinde kurutulması ürünün çekmesini etkileyebilir. Bu kurallara uyarak, pamuklu kot pantolonlar sizi bir yıldan fazla memnun edecek.

Polyester kot POLYESTER DENİM KUMAŞ

Spot Polyester kot alan çok çeşitli renklerde bulunan polyester sentetik bir elyaftır. Bu kumaştan yapılan kotlar çok dayanıklı ve aşınmaya dayanıklıdır, oldukça yüksek sıcaklıklarda yıkanabilirler. Kumaşın düşük ağırlığı, giysilerin özellikle hafif olmasını sağlar. Polyester çabuk kurur ve yıkama sırasında şeklini mükemmel bir şekilde korur, temizlenmesi çok kolaydır, ısıya ve ışığa dayanıklıdır (sararmaz).

Polyester kot pantolon farklı dokularda olabilir: normal, parlak veya mat. Bu malzemenin büyük bir avantajı kırışmaması veya küçülmemesidir. Birçok alıcı bu malzemeden yapılmış kotlara dikkat ediyor.

Elastan kot LİKRALI KOT

Elastan parti kumaş suni liflerden yapılmıştır. Benzersizliği, esnetme ve neredeyse hemen orijinal durumuna dönme kabiliyetinde yatmaktadır. Kumaş çok dayanıklıdır ve modifikasyonları klorlu suya, güneş ışığına ve her türlü kire (yağlar, yağlar, ter, kozmetikler) oldukça dayanıklıdır.

Elastan likralı kot kumaş alan olmasına (nemi iyi emmemesine) ve zaman zaman ışığın etkisi altında sarıya dönmesine rağmen, er ya da geç herhangi bir ürün kullanılamaz hale gelmesine rağmen, her zaman popülerdir, bu yüzden bu, onun küçük bir dezavantajıdır ve değildir. Moda kot hayranlarını korkutmak …

Kadife kot pantolon

Stok Kadife ince iplikten üretilen pamuk hav ile kaplı yoğun bir kumaştır. Esas olarak düz renk kadife olarak üretilir, ancak aynı zamanda şeritler, hücreler ve diğerleri şeklinde baskılı bir desenle de bulunur. Kadife kot pantolonlar, kışın olduğu kadar soğuk havalarda da çok sıcak, rahat ve rahattır. Ve bu kumaşın çarpıcı deseni, sahibine daha fazla ifade ve zarafet verir.

Parti denim kumaş alanlar. Bu hassas kumaştan kot parçası seçerken, gelecekte onlara özel bir özen gösterilmesi gerekir: kadife minimum sıcaklıkta yıkanır ve gazlı bez veya buharlı ütü kullanılarak ütülenir. Bu kumaşı mahvetmek çok kolaydır, bu yüzden onu dikkatli ve dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekir. Kadife kot pantolonlar, özenli bir özenle sizi uzun süre memnun edecek.

KOT PANTALON

Metre olarak kot alan,metre olarak kumaş alanlar,metre ile kot alan,metre ile kumaş alanlar,metre ile nereye kumaş satılır,kumaş nerede bozdurulur,kumaş bozanlar,metre işi kumaş alan,metre bazında kot alan,

Parça Denim kumaş alanlar oldukça pahalı ve kaliteli bir kumaştır. Bildiğiniz gibi boyalı çözgü iplikleri ile beyaz boyasız ipliğin iç içe geçmesiyle yapılır. Denim kotlar sadece “çıldırır” ve neredeyse tüm parça kot severleri kayıtsız bırakmayın. Finansman size izin veriyorsa ve bu özel kumaştan kot pantolonu seçtiyseniz, gelecekte bunlara uygun şekilde bakmanız gerekir. Asit veya ağartıcıya maruz bırakılmamalıdır. Gerçek kot uzmanları, bu ürünün satın alınmasından kesinlikle memnun kalacaktır.

Streç kot

Parça denim satın alanlar. Streç, kumaşta daha fazla elastikiyet için bulunan elastan ilaveli sentetik bir denim malzemedir. Bu kumaş alan esas olarak kadın kotlarının dikilmesinde kullanılır. Bu tür pantolonların sahibi her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapacak ve bacakları daha da ince görünecek ve başkalarının dikkatini çekecek. Kumaşın çekmesini önlemek için, en iyisi elle yıkamaktır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!