Kumaş Nasıl Alınır?

Kumaş deseni,online kumaş,online kumaş mağazaları,kumaş mağazaları,parça kumaş mağazaları,parça kumaş dükkanları,kumaş dükkanları,kumaş dükkanı,online kumaş satış,online kumaş satışı,online parça kumaş,parça kumaş satış dükkanları,parça kumaş dükkanı,parça kumaş dünkanı

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

Kumaş alanlar ilk önce hangi dikiş desenini veya kumaşı almalısınız? Önce dikiş deseninizi almanın en kolay olduğunu düşünüyorum, sonra kumaş için alışveriş yapın. Deseninizi aldıktan sonra, ne tür kumaşlar aradığınızı ve ne kadar parti kumaş alacağınızı bilirsiniz. Aynı zamanda eşleştirmek için herhangi bir iş parçacığı, fermuar, düğme veya diğer kavramları da satın alabilirsiniz.

Her zaman böyle olmuyor. Karşı koyamayacağınız fantastik bir kumaş bulursanız, bir şeyleri dikmeye hazır olduğunuzda seçeneklerinizi açık tutmak için 3m satın alın.

Kumaş deseni,online kumaş,online kumaş mağazaları,kumaş mağazaları,parça kumaş mağazaları,parça kumaş dükkanları,kumaş dükkanları,kumaş dükkanı,online kumaş satış,online kumaş satışı,online parça kumaş,parça kumaş satış dükkanları,parça kumaş dükkanı,parça kumaş dünkanıBir mağazada kumaşa baktığınız zaman:

Kumaşın dikiş deseniniz için önerilenlerden biri olduğunu kontrol edin.

Kumaş parçası alan biraz kumaşın nasıl asılı kaldığına bir göz atın (örtü denir). Bunun hissini beğendiniz mi? Yumuşak mı yoksa sert mi? Bu, yapmayı planladığınız şeye uyuyor mu? Kumaş cimri mi?

Etikete bakınız – fiber kumaş alan içeriği ve bakım talimatları hakkında bazı bilgiler olmalıdır. Makineyi yıkayabilir misin yoksa kuru temiz mi? Çok fazla bakım gerektiriyorsa, devam edin.

Kumaşta oluşturulan planladığınız projeyi görselleştirin. Doğru görünüyor mu? Sevdin mi? Kumaş sana uygun bir renk mi?

Kumaşın genişliğini kontrol edin. Kumaşlar farklı genişliklerdedir: başlıca 150cm (60 ”) ve 115cm (45”). Ne uzunlukta parça kumaş satın almanız gerektiğini öğrenmek için deseninize bakın. Her durumda yıkamada% 10 oranında büzülme sağlamak için yeterli kumaş aldığınızdan emin olun.

Zaman ayırın – kumaşı rulodan çıkardığınızda genellikle iade edemezsiniz, bu yüzden satın almaya acele etmeyin.

Farklı kumaş türleri hakkında daha fazla yardım almak ve parça kumaş dükkanlarında yolunuzu bulmak için , Dikmeyi Öğrenin veya Her Şey Dikiş Atölyesi’ni tavsiye ederim .

Kumaş mağazaları ve online mağazalar

Kumaş deseni,online kumaş,online kumaş mağazaları,kumaş mağazaları,parça kumaş mağazaları,parça kumaş dükkanları,kumaş dükkanları,kumaş dükkanı,online kumaş satış,online kumaş satışı,online parça kumaş,parça kumaş satış dükkanları,parça kumaş dükkanı,parça kumaş dünkanı

Mümkünse, farklı kumaş türleri için bir şeyler hissetmek için bazı kumaş dükkanlarını ziyaret etmek iyi bir fikirdir. Eğer online alışveriş yapmayı tercih ederseniz, pamuk gibi güvenilir kumaşlara sadık kalarak çok fazla yanlış olmazsınız.

Kumaş Satın Alanlar. Bazı dükkanların metre cinsinden kumaş fiyatları, bazılarının 0,5 metre ve bazılarının da 0,25 metrelik bir fiyat teklifi verdiğine dikkat edin. Birçok online kumaş mağazası, size küçük bir maliyetle kumaş numuneleri (örnek olarak da adlandırılır) gönderecekleri bir hizmet sunar.

Kumaş hazırlanması ve kesilmesi

Kumaşınla eve geldiğinde, bir kerede doğruca kesmeye karşı koymaya çalış. Yorgun fakat gerekli bir adım önce kumaşınızı yıkamak ve ütülemektir. Giysiyi yıkayacağınız gibi stok kumaş  yıkayın – kumaşın hiç küçülmesi durumunda, bunu bir şeye dikmek için çok zaman harcadıktan sonra yapmak artık daha iyi olacaktır. Kumaş alanlar kuruduğunda, tekrar pürüzsüz hale getirmeniz gerekir.

Kim Kumaş Alır? Dikiş deseniniz, kumaşınızın genişliğine bağlı olarak farklı kesme düzenleri için talimatlara sahip olacaktır. Yaptığınız stil ve sahip olduğunuz kumaş için doğru kesim düzenini bulun – düzende gösterildiği gibi kumaşı katlamanız gerekebilir.

Şifon Kumaş baskılı şifon düz şifon ucuz şifon parça şifon şifon parçası ham şifon şifon metre fiyatı şifon kumaş satanlar şifon satan kumaş satanlar toptan Şifon kumaş nasıl bir kumaş? Şifon kumaş içeriği nedir? Şifon kumaş çeşitleri nelerdir? Saten şifon kumaş nedir? Fransız şifon kumaş Fransız şifon kumaş fiyatları Krep şifon kumaş nasıldır Kendinden pileli şifon kumaş Şifon Kumaş Fiyatları Şifon kumaş terletir mi İç göstermeyen şifon kumaş Polyester Şifon kumaş

Şifon kumaş nasıl bir kumaş? Şifon kumaş içeriği nedir? Şifon kumaş çeşitleri nelerdir? Saten şifon kumaş nedir?

KUMAŞ ALAN KİM?

Kumaş satın alanlar. Desen parçalarını kabaca kesin ve ütüleyin (yumuşak ısı ve buharsız). Kesim düzenini takiben kumaş üzerindeki parçaları yerleştirin. Kesmeye başlamadan önce tüm parçaları yerleştirmek iyi bir fikirdir, böylece her şeyin uyuşacağından emin olabilirsiniz. Desen parçalarını kumaşa sabitleyin, gidin ve mola verin, sonra geri dönün ve işinizi kontrol edin.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!