Kullanılmayan Kumaşları Satın Alanlar

Kullanılmayan parça kumaş satın alanlar kullanılmayan penye kumaşları alanlar kullanılmayan kot kumaşları alanlar kullanılmayan süprem kumaş satın alanlar kullanılmayan interlok kumaşları lanlar fazla gelmiş sandy kumaş satın alanlar kullanılmayan gabardin kumaş alanlar kullanılmayan saten kumaş lanlar kullanılmayan krep kumaşları alanlar kullanılmayan viskon kumaş alanlar.

Kumaş satın alanlar. Kullanılmayan parça kumaş satın alanlar kullanılmayan penye kumaşları alanlar kullanılmayan kot kumaşları alanlar kullanılmayan süprem kumaş satın alanlar kullanılmayan interlok kumaşları lanlar fazla gelmiş sandy kumaş satın alanlar kullanılmayan gabardin kumaş alanlar kullanılmayan saten kumaş lanlar kullanılmayan krep kumaşları alanlar kullanılmayan viskon kumaş alanlar.

Havaların ısınmasıyla yazlık elbise modelleri için en iyi kumaşı seçtik.

Kumaş alan. Terzilik yaparken kumaştan yazlık elbise modelleri için iyi kumaşın nasıl seçileceğine dair uzman ipuçlarını izleyin 

Serin. Yüzen. Rüya gibi. Yumuşak bir yaz esintisinde teni kucaklayan bir elbise. Hayal ettiğimiz şey bu. Aynı durum elbiseler için de geçerlidir.

Basit elbiseler göründüklerinden çok daha karmaşıktır. Son trendlere göre değişen sadece elbisenin tasarımı değil. Her şey sıcak havalarda dikiş desenleri için en iyi kumaşla ilgilidir. Bu nedenle  maake  , uzman ekibimizin de yardımıyla, sıcak havalar için iyi yazlık elbise kumaşı malzemesine yönelik kesin bir rehber hazırladı.

Elbette moda, frak kumaş seçiminde rol oynuyor. Ancak işlevi unutmayalım. Kumaşın çalışması, düzgün bir şekilde örtülmesi, aşırı giyinmiş ve aşırı ısınmış hissetmenize neden olmadan cildinizin üzerinden kayması gerekir.

Bu nedenle, ister sabah uyandığınızda üzerinize giydiğiniz günlük bir giysiyi, ister özel olarak tasarladığınız kırmızı halı kıyafetlerini yapmak isteyin, sıcak havalarda terzilik için dikiş desenlerine karar verdiğinizde doğru kumaşı seçmenize yönelik kapsamlı bir kılavuz var. çok önemli bir olay için.

Yazlık elbiselerin vücudunuzun üzerinde yumuşak bir şekilde süzülmesi cildinizin üzerinde kayması gerekir , böylece kendinizi sıcak ve terli değil, özgür hissedersiniz. Sıcaktan solmadan, gün boyunca kendinizi serin hissetmenizi sağlamalıdırlar. Hafif, havadar, nefes alabilen serin kumaşlar olmalı, neredeyse hiçbir şey giymiyormuşsunuz gibi hissettiren öğeler olmalıdır.

Pek çok insanın pamuk yün ve keten gibi yüksek kaliteli doğal elyaflardan yapılmış kumaşları seçmesinin nedeni budur. Doğal ve sentetik elyafların bazı karışımları da iyi sonuç verir. Bunları daha sonra tartışacağız.

Ancak konu doğal lifler olduğunda, sıcak havalarda en çok tercih edilen kumaş hangisidir? Yün son derece sıcak olduğundan ve kış için ideal olduğundan iyi bir seçim değildir, ancak sıcak havalar için seçebileceğiniz bazı mükemmel doğal kumaşlar vardır. Elbette ipek gibi bir kumaş diğer doğal malzemelerin çoğundan daha sıcaktır, ancak sıcak aylarda yün gibi sıcak olmaktan ziyade serindir.

Sıcak havalarda doğal dikiş desenleri için en iyi kumaş söz konusu olduğunda üç tane vardır:  pamuk , keten ve ipek . Doğal lifler daha serindir çünkü yumuşaktır, doğaldır ve hafiftir (metrekare başına 100 gramdan fazla olmamalıdır ) ve nemi emer. Yün harika bir seçimdir, ancak yalnızca kışlık giysiler için.

Biraz daha ilham almak için, en iyi seçeneklerimizi sunan Yazın En Harika Malzemesi hakkındaki bilgilendirici başvuru kılavuzumuza göz atın.

Elbise kumaşınızı seçerken bu noktaları göz önünde bulundurun

Ancak bu kumaşı dokuma şekliniz nefes alma şeklini değiştirecektir. Eğer sıkı dokunmuşsa, gevşek dokunmuş bir ipek kadar iyi nefes almayacaktır. Sıcak havalarda giyeceğiniz giysiler için ipek seçmeden önce bunu göz önünde bulundurun.

Ayrıca doğal bir karışım da uygulayabilirsiniz:  Üreticiler Rayon’u  selüloz elyafları ve sentetik elyafların karışımından üretirler. Ancak dokunuşu serin ve nefes alabilir. Aynı şekilde fabrikalar  kimyasal olarak işlenmiş odun hamurundan viskon  üretmektedir. Bu kumaş aynı zamanda serindir, giyilmesi rahattır ve nefes alabilir.

Pazen kumaş üreten firmalar Pazen kumaş firma adresleri İstanbul Pazen kumaş satış yeri Pazen kumaş imalathaneleri Pazen kumaş nereye satılır

Kumaşın nasıl dokunduğuna ve iplik tipine bakın: Gevşek örgülere ve ince liflere bakın, çünkü bunlar yaz için en nefes alan kumaşları sunar, bunlar sizi sıcakta serin tutacaklardır.

Renkleri dikkatli seçin: Soğuk, yumuşak renkler sizi sıcak olanlardan daha serin tutacaktır. Görüyorsunuz, açık renkler ısıyı ve ışığı yansıtırken, koyu renkler yansıtmaz.

Çok dar yapmayın: Elbise ne kadar bol olursa vücudunuzun etrafında o kadar fazla hava dolaşacak, sizi serin ve rahat tutacaktır. Bu nedenle vücudunuza tam oturan silüetler yerine yumuşak, dökümlü silüetleri tercih edin.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!