1a Kot Kumaş Alınır

1a kot alan,1 a kot kumaş satın alan,parti 1a kot kumaş satın alan,1a denim kumaş,1a kot satanlar,1a kot kumaşçılar,

Kot kumaş alan firmalar. 4.5 ons kot,5 onz kot kumaş,6 onz denim kumaş,7 ons denim kumaş, 8 ons denim kumaş,9 ons denim kumaş,11 ons denim kumaş,10 ons kot kumaş,12 ons kot kumaş,23 ons denim kumaş,14 ons denim kumaş,8 ons likralı kot kumaş,7 ons likralı kot kumaş,10 ons likralı kot kumaş,11 ons likralı kot kumaş,12 ons likralı denim kumaş,13 ons likralı kot kumaş,6 ons likralı kot kumaş. 1a Kot Kumaş. 1a denim kumaş. Ucuz kot kumaş. Parça kot kumaş Likralı Kot Kumaş. Pamuklu Kot Kumaş.

DENİM KUMAŞ ALAN FİRMALAR.

(Kot) pantolonun yapıldığı malzeme. Denim, tüm kumaşların klasiğidir ve kilo ile kot yapmak için tüm malzemelerin en orijinalidir. Katı kumaş, iki iplikli bir işlemle dokunur ve genellikle indigo mavisi bir çözgü ipliği ile dokunan beyaz bir iplikten oluşur. Bu, kotun hem tipik rengini hem de yapısını oluşturur.

Kumaşlardaki farklılıklar

kot kumaş denim kumaş parça kot kumaş ucuz kot kumaş parti kot kumaş stok kot kumaş spot kot

İlk kot pantolonu yapmak için kullanılan orijinal 1a kot çok güçlüydü ve aynı zamanda çok ağırdı. Bu aynı zamanda orijinal iş pantolonunun meşhur yok edilemez özellikleriyle sonuçlandı. Bu geleneksel denimin dezavantajı, yüksek sertliği ve nispeten yüksek ağırlığıdır.

İSTANBUL KOT KUMAŞ ÜRETEN FİRMALAR

Çoğu kilo ile denim kumaşın ons ile ölçülmesi dikkat çekicidir. Çok güçlü ve dayanıklı kumaşlar 11-14 ons ağırlığa sahiptir, çok sağlamdır, ancak aynı zamanda biraz serttir. Daha modern denim kumaşlar, yaklaşık 8 ila 10 onsluk belirli bir ağırlık ile karakterize edilir ve buna bağlı olarak daha ince, daha hafif ama aynı zamanda daha az dayanıklıdır.

Pamuk kökeni

1a Kot kumaş üretiminde pamuk kullanılmaktadır. Bu, pantolonun bakımını nispeten kolaylaştırır. Daha iyi giyilebilirlik ve uyum sağlamak için, pamuklu kumaşa genellikle başka lifler eklenir. Kotlar, özellikle vücudu saran kesimler için daha iyi adaptasyon sağlayan elastik özelliklere sahip elastan sentetik elyafların bir kısmı ile ikna ediyor. Buradaki dezavantaj, daha az dayanıklı olmasıdır.

Kotlar sadece kot değil

Stok Kot Kumaş. Kesim ve modaya uygun detaylar ne olursa olsun malzeme kotta en büyük farkları yaratıyor. Maliyet tasarrufu nedenlerinden dolayı, genellikle orijinal denimden çok daha uzakta olabilen malzeme karışımları sunulur. Kotlarda ne kadar az pamuk kullanılırsa, malzeme o kadar ucuz olur. Ancak, sağlamlık pahasına.

Basit bir test bilgi sağlar

100 metre kumaş alanlar. 200 metre kumaş alan yerler. 150 metre kot kumaş alanlar.

Yeni kotların malzeme bileşimini her zaman ilk bakışta göremezsiniz. Etikete bir bakış bilgi sağlayabilir. Ancak buradaki bilgiler çok farklıdır ve her zaman bilgilendirici değildir. En iyi test kavramadır. Bir 1a kot kumaşı ne kadar ağır ve sıkı görünürse, orijinaline o kadar yaklaşır. Bir kot pantolon oldukça yumuşak ve hafif görünüyorsa, karışık bir parti kumaş alan oldukları varsayılabilir. Tipik yapının olmaması, pantolonlar kot pantolon gibi kesilse ve ilk bakışta öyle görünse bile, bunun gerçek bir kot olmadığını da gösterir.

PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR.

Spot Denim Kumaş Polyester, 1a kot pantolonlarda da moderndir

Kot Parçası Alan. Üretimde birçok denim kumaşa bir miktar polyester uzun zamandır eklenmiştir. Bu karışım, polyester oranının yaklaşık yüzde 20’yi geçmemesi koşuluyla kabul edilebilir aşınma özelliklerine yol açar. O halde “a1 kot” biraz daha hafiftir, ancak yine de çok dayanıklıdır ve bakımı kolaydır. Bununla birlikte dezavantaj, boyanmış polyester esasen rengini koruduğu için yıkamaların bireyselliğidir.

Neredeyse saf denim çok pahalıdır, ağırdır ve alışmak biraz zaman alır, ancak tipik özellikleriyle yalnızca mümkün olduğu kadar saf bir pamuklu kumaşın sahip olabileceğine ikna eder.

Denim nedir ve neyden yapılmıştır?

Denim kumaş aslında nedir? Denim, ağırlıklı olarak kot pantolon, kaba pamuklu tulum ve diğer giyim eşyalarının yapımında kullanılan sağlam bir dimi dokuma pamuklu kumaştır. Kumaş geleneksel olarak mavi renktedir ancak yıkama veya ovalama ile hafifletilebilir. Bu kot, diğer şeylerin yanı sıra kullanılmış bir görünüm, taşla yıkanmış veya asitle yıkanmış olarak bilinir. Kumaş orijinal olarak% 100 pamuktan yapılmış olsa da, günümüzde esnek hale getirmek, kırışıklıkları azaltmak ve yıkama sırasında büzülmesini önlemek için genellikle polyester veya elastan ile karıştırılmaktadır.

Parça kot alanlar. Parça denim alanlar İstanbul. Kot kumaş alan firmalar. Denim kumaş alan firmalar. İstanbul kot üretici firmalar. Kot üreten firmalar. Denim üreten firmalar
Parça kot alanlar. Parça denim alanlar İstanbul. Kot kumaş alan firmalar. Denim kumaş alan firmalar. İstanbul kot üretici firmalar. Kot üreten firmalar. Denim üreten firmalar

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!