Kot Kumaşçılar Toptan Denim Kumaşçı

Kot kumaşçı denim kumaşçı kot kumaşçılar denim kumaşçılar toptan denim kumaşçılar toptan kot kumaşçılar

Stretch Kot Nedir?

Parti kumaş alanlar. Kot kumaşçı denim kumaşçı kot kumaşçılar denim kumaşçılar toptan denim kumaşçılar toptan kot kumaşçılar. Streç kot pantolon, – şaşırtıcı olmayan bir şekilde – streç kot kumaştan yapılmış bir kot türüdür. Streç denim, kumaşa az miktarda elastan, esnek, sentetik bir elyaf – Spandex veya Lycra olarak da bilinir – içeren nispeten yeni bir denim pamuğu türüdür (veya bazen bir pamuk / polyester karışımı).

 Streç kotlar tipik olarak yaklaşık yüzde bir ila üç oranında elastan içerir (ancak elastan içeriği konusunda çıtayı yükselten birkaç marka vardır, özellikle de tipik pantolonlardan daha çok şekillendirici giysi gibi davranmak üzere tasarlanmış vücut şekillendirici kot pantolonlar yapanlar).

Toptan 7 ons kot kumaş toptan 9 ons kot toptan 10 ons kot Toptan 11 Ons Denim Kumaş

KOT KUMAŞ ALANLAR

Streç denim malzemeden yapılmış kot pantolonlar, normal kot pantolonlar gibi görünebilir, ancak daha fazla esneklik sağlayacak ve kullanıcının vücut hareketlerinde “verim” sağlayacaktır. Streç kot pantolonlar ayrıca, kumaşta herhangi bir esneme olmadan yapılan kot pantolonlardan genellikle daha fazla forma uygundur.

Stretch Jeans’i Kimler Giyebilir?

Streç kotlarda herkes iyi görünebilir. Normal kot pantolonlarda olduğu gibi, streç kot pantolon için alışveriş yaparken, streç faktörünün yanı sıra vücut şeklinize ve kişisel tarzınıza uyan bir çift aramak isteyeceksiniz. Kot bedenleri arasındaysanız, birden fazla kullanımdan sonra bollaşabileceğinden, streç kotları daha küçük bedeninizden satın almak iyi bir fikirdir.

 Streç kotların üzerinize tam oturması için tasarlandığını daima unutmayın. Şüpheye düştüğünüzde, oturmayı deneyin – bunu rahatsızlık duymadan veya bir dikişin kırılmasından endişe etmeden yapabildiğiniz sürece, beden olarak iyi olmalısınız. Büyük beden iseniz, kot pantolonları gibi vücudu şekillendiren bir skinny jean satın almak isteyebilirsiniz.

Bir Kot Pantolon Ne Kadar Esnek Olmalıdır?

Likralı 10 Ons Kot toptan likralı 11 ons denim kumaş likralı 9 ons kot Kumaşı

Bir çift streç kot pantolonda ne kadar streç aramanız gerektiği kişisel bir seçim meselesidir. Kot kumaşındaki herhangi bir miktardaki elastan (diğer adıyla Spandex veya Likra), bir dereceye kadar esneme faktörü sağlar ve kot pantolona normal kotlara göre vücudu daha fazla saran bir silüet verir. (Uzun süre oturduktan sonra, kumaşlarında elastan olmayan kot pantolonlara göre daha fazla “geri çekilme” kabiliyetine sahip olduklarından, streç kot pantolonlar aynı zamanda bir günlük kullanım sırasında şeklini daha iyi tutma eğilimindedir).

Üstün kaliteli, orta ağırlıkta bir denim kumaşla birleştirildiğinde, mevcut farklı streç denim kotlardan bekleyebilirsiniz:

Streç Kotları Nasıl Temizlemeli ve Bakımını Yapmalıyım?

Streç kot pantolonlar, normal kot pantolonlarınızda olduğu gibi özenle yıkanmalıdır. Streç denim kotlarınızı iyi durumda tutmak için:

PARTİ KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

Giysi bakım etiketini kontrol edin ve talimatları dikkatlice izleyin.

“Yalnızca kuru temizleme” etiketli kot pantolonları makinede yıkamayın.

Streç kot pantolonları sıcak suda yıkamayın — makinenizin soğuk su ayarını kullanın.

Mümkünse streç kot pantolonunuzu makinede yıkamak yerine gibi yumuşak bir deterjanla elde yıkayın.

Denim kumaş Nedir Denim kumaş yazlık mi Denim Kumaş Fiyatları Denim KUMAŞÇILIK Denim kumaş Esnek midir Denim kumaş kalın mi Denim kumaş kışlık mı Denim kumaş Terletir mi

Spandeks içeren herhangi bir denim kumaşta asla klorlu ağartıcı kullanmayın.

Streç kotlarınızı, kumaşa zarar verebilecek kurutucudan uzak tutun. Kot pantolonu kuruması için asın.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!