Gabardin Kumaş Firmaları Toptan

toptan gabardin istanbul gabardin kumaş üreticisi gabardin kumaş firmaları ucuz gabardin

Gabardin Streç kumaşlar

Kumaş alanlar. En kaliteli giyim ve moda streç yün gabardin kumaşımızdan çevrimiçi alışveriş yapın.

Gabardin diyagonal dokuma veya iki yönlü streç olarak da bilinen bu lüks ve sıkı dokunmuş %100 saf işlenmemiş yün kumaştır ve baştan sona küçük çapraz nervürlere sahiptir.

Hem çözgü hem de atkıda çok ince naylon ve elastomer ile eğrilmiş, gerçekten rahat bir kumaştır.

Pürüzsüz, ancak esnek bir el ile mükemmel bir şekilde düşer ve çok kolay kırışmadan şeklini korur.

gabardin alan firmalar gabardin kumaş alan firmalar parça gabardin kumaş alanlar parti gabardin kumaş alanlar spor gaabrdin kumaş alanlar likralı gabardin kumaş alan
gabardin alan firmalar gabardin kumaş alan firmalar parça gabardin kumaş alanlar parti gabardin kumaş

Kumaş alan. Çok yönlü ve şık olan bu kumaş tüm yıl boyunca giyilebilir ve kişiye özel dikilen elbiseler ceketler pantolonlar etekler ve takım elbiseler için idealdir.

GABARDİN KUMAŞ ALANLAR

Gabardin streçimiz zarif düz renklerde mevcuttur ve çevrimiçi olarak metre bazında satılmaktadır.

Gabardin yüzeyinde karakteristik diyagonal dokuya sahip dimi dokuma bir kumaştır. Geleneksel olarak kamgarn yünden yapılmıştır, ancak günümüzde pamuk, polyester ve karışık lifler sıklıkla kullanılmaktadır.

Gabardin genellikle takım elbise için kullanılır çünkü sıkı, dimi örgüsü onu kırışmaya karşı çok dirençli, dayanıklı bir kumaş yapar. Ceketler, pantolonlar, etekler, iş kıyafetleri, üniformalar, önlükler ve paltolar için mükemmeldir. Dokunuşu yumuşaktır ve hem erkek hem de kadın giyimi için rahat bir seçimdir.

Gabardin kolay bir seçimdir çünkü iyi yıkanır ve çok dayanıklıdır. Esnemez ama giymesi yine de çok rahattır. En zor kısım, bir renk seçmektir çünkü bir gökkuşağı tonlarında gelir.

Gabardin Kumaş ile Çalışmak

Gabardin her seviye için dikimi kolaydır.

BAKIM VE HAZIRLIK

polyester gabardin kumaş pamuğa pamuk gabardin kumaş polyester ham gabardin kumaş ipliği boyalı gabardin pamuk polyester gabardin ucuz gabardin harman karışımı gabardin

Gabardin kısmen, bakımı kolay olduğu ve makinede yıkanabilir olduğu için popülerdir.

KESME

Gabardin sağlam ve stabil olduğu için kesildiğinde herhangi bir sorun yaratmaz. Uzun ağızlı keskin makaslar ideal alettir ancak bir döner kesici ve kendi kendini onaran mat da iyi çalışır.

İĞNE VE İPLİK

Orta boy bir üniversal dikiş makinesi iğnesi gayet iyi çalışıyor. Gabardin dikerken kaliteli polyester iplik kullanın. Ortaya çıkan dikişler ve ek yerleri, giysi giyildikçe kumaşla birlikte hareket edecek ve güçlü bir birleşim oluşturacaktır.

DİKİŞ Dikişler:

Dikiş makinenizi, kumaşın ağırlığına uygun, genellikle 2,5 mm ila 3 mm arasında bir dikiş uzunluğuna ayarlayın.

Dikişler:

Gabardini düz dikişlerle dikin ve açık veya yandan bastırın. Ham kenarları biye ile tamamlayabilir veya bir tülbent kullanabilirsiniz. Üst dikiş, dikişleri düz tutar. Daha hızlı bir yapı için iki iğneli (dört iplik) bir çıtçıt kullanın. Alternatif olarak, gabardin için düz kesilmiş dikişler kullanın.

Kenarlar:

Çift katlı ve üstten dikişli kenarlar, gabardin üzerinde iyi durur ve sıcak ütüyle basmak pürüzsüz bir sonuç verir. Alternatif olarak, işlenmemiş kenarı bağlayın veya bir Hong Kong cilası kullanın ve tek bir kenarı yukarı bastırın, ardından üretilmiş bir sonuç yerine özel tasarım için elle dikin.

TEKNİKLER

Dikişlerin ve kenar baskılarının ham kenarlarını düzeltmek için kişiye özel bir son kat kullanmak istiyorsanız, verev bağlamadan daha az hacimli olduğu için bir Hong Kong bitişini tercih edin. Astar kumaşından yaklaşık 1¼” (3cm) genişliğinde bir verev şeridi kesin. Bunu gabardin kenarının sağ tarafına iğneleyin (ham kenarlar seviyesi) ve kenardan 1/8” (3mm) düz dikiş çizgisi dikin.

Ham kenarları yaklaşık 1/16 “e kadar kesin ve astarı dar ham kenarların üzerine ve çevresine sarın. Gabardin kumaş alan ardından aşağıdaki astarı yakalayarak hendekte dikiş yapın (dikişin tam kıvrımından). Dikişe yakın olan fazlalıkları kesin. Astar biye üzerinde kesildiği için yıpranmaz. Bu, dikişlere ve kenarlara çok hassas ve düzgün bir görünüm kazandırır.

stok gabardin alan firmalar parti gabardin alan firmalar ham kumaş akan firmalar saten kumaş alan firmalar parça kumaş alan firmalar toptan kumaş alan firmalar

Düz dikişler: Düz bir dikiş için kumaşı yanlış taraflarla birleştirin ve dikiş hattını dikin. Ham kenarları bir tarafa bastırın ve alt katmanı 1/8” (3 mm) olacak şekilde kırpın. Üst katmanın dış kenarını altına katlayın ve kırpılmış katmanın üzerine iğneleyin.

ÜTÜLEME

Bir buharlı ütü ve yüzeyi bir baskı beziyle koruyan hafif bir dokunuş kullanın. Bu, pantolonun dış yan dikişe paralel görünen parlak bir sırttan kaçınması için özellikle önemlidir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!