Kot Kumaş Satanlar.

kot kumaş satanlar
kot kumaş satanlar

Kot Kumaş Satanlar.

Pek çok insana göre, kot ürünleri şimdi en popüler ve pratik. Belki de bu her temel gardırobun birçok elementiyle birleştirilmiş en şık ve şık kıyafet.

Birkaç yıl sonra, neredeyse aynı iken (varsayılan olarak bir seçenek vardı: İnce ya (sıska, çivit, siyah veya gri) ve şimdi kot çeşitliliği üzerinde bir çok kez artmıştır. Dikiş, renk, yıkama, dekorasyon. Kot parçası alan giymeyi söylememize gerek yok. Ancak, daha cesaret verici bir şey denemek için konfor alanınızın ötesine geçerseniz – beyaz kot pantolon, pastel renkli bir denim ceket, asit yıkama – yardım eli için teşekkür edebilirsiniz.

Asıl şey, modaya bağlı olarak denim renk çeşitliliğinin sürekli değiştiğini hatırlamaktır. Evet ve bu pratik ve şık malzemeden şeyler çeşitli stilleri diker. Bu yüzden gardırobunuzu yeniden gözden geçirmek ve belki de modayı takip etmek için iyi bir şekilde güncellemek gereksiz olmayacak. Ve eski kot ceketini veya pantolonunu atmak için acele etmeyin, çünkü kim bilir – gelecek sezonun tekrar trend olma olasılığı var !

parça denim,denim parçası,ucuz denim kumaş,denim kumaş alanlar,parça denim kumaş alan,parça demim kumaş alanlar,ucuz denim kumaş,denim kumaş satan,likralı denim kumaş,polyester denim kumaş,pamuklu denim kumaş,parça denim
parça denim,denim parçası,ucuz denim kumaş,denim kumaş alanlar,parça denim kumaş alan,parça demim kumaş alanlar,ucuz denim kumaş,denim kumaş satan,likralı denim kumaş,polyester denim kumaş,pamuklu denim kumaş,parça denim

Kotun üzerine kot parçası alanlar giymenin en kolay yolu, burada gösterildiği gibi renk tonlarının uygun şekilde farklı olmasını sağlamaktır. Ekstra yıpranmış, yıkanmış siyah kot pantolon ve parlak bir tülbent gömlek ile birlikte, bu pembe ceket hafta sonu için fiyonk için çiftten üçe kot oranını yükseltir.

www.kumas.org   tarafından pastel renklerle tasarlanan  bu ceket, temel gardıroba taze bir görünüm kazandırır ve kıyafetlerin tonalitesine çok karmaşık olmadan ince bir renk vermenin etkili bir yoludur. Bu ceket kasıtlı olarak kısadır, bu nedenle spor süveterin ve altındaki kakma bezlerinin katmanlarının oranlarını dengelemek için nasıl birleştirildiğine dikkat edin.

Günümüzde, kot pantolon fakir bir erkekten milyonere kadar herhangi bir kişi için tamamen günlük bir şey olarak algılanmaktadır. Modaya uygun bir giysi parçası olarak, çok fazla değişiklik geçirdiler ve hemen çözemediğiniz bir dizi varyasyon elde ettiler. Hayatının yarısını “Jeans” ta geçirmiş gibi görünenlerin bile yeni bir şey için giderken şaşırtacak bir şeyleri var. Bu nedenle, kot pantolonun doğum günü için www.kumas.org  sadece iyi kalitede, kaliteli kot parçası pantolon almak isteyenler için altı kural hazırladı.

Nereden alınır

kot kumaş satanlar
kot kumaş satanlar

Giyim pazarında yüksek kaliteli kot aramak için neredeyse anlamsız olduğunu anlamalısınız: eğer oradalarsa, sadece bir mucizedir. Bu nedenle, aşağıda tartışılacak olan tüm ipuçları mağazada kot seçimi ile ilgilidir – eğer markalı değilse, o zaman en azından parça kot kıyafetlerinde uzmanlaşmıştır. Ve her zaman en ünlü üreticilerden değil.

Son zamanlarda, yerli tasarımcılar tarafından geliştirilen ve özel olarak Rusya’ya yönelik, ancak yurt dışına dikilmiş birkaç denim giysi markası, İstanbul kumaş pazarına girdi. Neredeyse kalite ile aynı, rakip fiyatlardan rakip kazanırlar. Doğru, onları yalnızca zincir mağazalarında aramanız gerekir: Kural olarak, benzer “niş” markaları kendileri için sipariş ederler ve kimseye satmazlar.

Kot Kumaş Satanlar.

Doğru kumaş, yüksek kaliteli kot seçimi ile başlayan ilk şeydir. Klasik pamukta dokunuşta kalın ve kaba ve oldukça ağır olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*