Kot Kumaş Alınır.

kot kumaş alınır kot kumaş alan kumaş satın alan kumaş satanlar kot kumaş satanlar
kot kumaş alınır kot kumaş alan kumaş satın alan kumaş satanlar kot kumaş satanlar

Kot Kumaş Alınır. Denim nedir?

Denim, çivit mavisi, gri veya benekli beyaz iplikle dokunmuş sağlam bir pamuklu dimi kumaştır. Denim, klasik mavi kottan ceketlere, elbiselere, tulumlara ve daha fazlasına kadar belki de en tanınmış ve yaygın olarak giyilen kumaşlardan biridir.

Denim Kumaşlar

Denim, yaratıcı tekstil ürünlerine kadar giyim projeleri için her zaman popüler bir seçimdir. Dayanıklı ve yumuşak bir kumaş oluşturmak için geleneksel bir dimi örgü ile dokunmuştur. Genel olarak mavi kumaş olarak düşünülürken Denim çok çeşitli renk ve baskılarda mevcuttur. – Denim kumaş alınır birçok saf pamuk seçeneği ve hepsi çeşitli ağırlık ve renklerde mevcuttur. Kumaş Baskılı Denim, İşlemeli Denim, Yıkanmış parça denim alanlar. Ağır Denim ve Hafif Denim seçenekleri bulunmaktadır. İngiltere’deki en büyük ürün gruplarından biriyle mümkün olan en geniş seçimi sağlamaya çalışıyoruz, ancak istediğiniz bir parça kot varsa ancak göremiyorsanız lütfen Bize Ulaşın ve yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız!

İSTERSENİZ PARTİ KOT KUMAŞ PARTİ DENİM KUMAŞ BURDAN OKUYUNUZ,BAKINIZ..

Non denim kumaş nedir denim kumaş esnek midir denim kumaş fiyatları denim kumaş üreticileri örme denim kumaş denim kumaşı ilk olarak hangi ülkede üretilmiştir yıkanmış kot kumaşı dokuma kumaş.

Otantik denim pamuk ile yapılır.

Kot Kumaş Alınır.  Mükemmel dokuyu sağlamak için kotunuzda% 100 pamuk gerekir: pamuklu denim dayanıklıdır, ancak her aşınma ile vücudunuza kalıplanır, yani denim kotlarınız her çektiğinizde kendinize özgü bir şekilde üretilir.

Sadece pamuklu kot parçası alanlar pantolonların kısmi olmasına rağmen, bazen% 1 veya% 2’lik streç biraz ekstra konfor sağlarken, pamuğun klasik denim kotlara sağladığı tüm harika özellikleri koruyor.

Tekstil kumaşları için atkı ipliği olarak kullanılan elastik özlü iplikler, son on yılda esneme ve geri kazanım, konfor ve esneklik özelliklerinden dolayı büyük önem kazanmıştır. Teknolojik ilerleme çift çekirdekli iplik üretimini mümkün kıldı. Çift özlü iplikler, dayanıklılığa katkıda bulunan filament ve kumaşlara gerilebilirlik sağlayan poliüretan esaslı elastandan oluşur. Böylelikle, hem filament hem de elastan karakteristiklerinin aynı zamanda denim performansı üzerinde büyük etkisi vardır.

İplik Alanlar. Bu çalışmanın temel amacı, filament incelik ve elastan çekişin kopma kuvveti, kopma uzaması, yırtılma kuvveti, dikey elastik geri kazanım, fitillenme oranı ve su emme özellikleri gibi denim kumaş performansı üzerindeki etkisini elde etmektir. O esnada, Farklı filament inceliğe sahip filaman özlü iplikler ve% 100 pamuk ipliği de farklılıkları istatistiksel olarak araştırmak için denemelerin atkısı olarak kullanılmıştır. Filament inceliğinin ve elastan çekişinin, su emme hariç denim kumaşların incelenen tüm performansları üzerinde istatistiksel olarak anlamlı bir etkisi olduğu bulunmuştur.

kot kumaş alınır kot kumaş alan kumaş satın alan kumaş satanlar kot kumaş satanlar
kot kumaş alınır kot kumaş alan kumaş satın alan kumaş satanlar kot kumaş satanlar

Denim Bakımı

Kot Kumaş Alınır. Denim bakımı söz konusu olduğunda, giysilerinizin yeni görünmesini sağlamak için içgüdünüze karşı çıkmak isteyebilirsiniz. Denim yaşlanır ve kırılır, yaşlandıkça daha rahat hale gelir. Gerçek kot, formunuza kalıp, daha yumuşak ve kendi kişiliğini geliştirebilmesi için giyilmelidir. Oku: Çok az bakım.

Denim Kırışıklık Var mı?

Denim kırışmaz ve denim kotların bakımı kolaydır.

Denim’in Temizlenmesi Kolay mı?

Kotlarınız söz konusu olduğunda, daha azı daha fazladır. Yıkama, yani. Kot pantolonun en fazla her beş kez bir kez yıkanması gerekir. Aşırı solmayı önlemek için parça kot pantolonunuzu her zaman içte yıkamalısınız ve uyum sağlamak için düşükte kurutun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın