Kiloluk Kot Kumaş Kiloluk Kumaş

Kiloluk kot kumaş alanlar,kiloluk denim kumaş alan,kiloluk denim kumaş alanlar,kiloluk parça kot kumaş,kilo ile parça kot kumaş,kiloyla parça kot kumaş,kot kumaş kiloyla,

Kiloluk Kot Kumaş Kiloluk Kumaş

Denim, kot pantolon , kot… Bütün bunlar aynı ürünün isimleri. Denim’in kalitesi ve benzersizliği yıllar içinde kanıtlanmıştır ve popülerliği zamanla azalmamıştır. Şu anda denim, hem çeşitli gardırop eşyalarının hem de ev dekorasyon elemanlarının dikildiği en çok talep gören malzemedir.

Denim üretimi için çeşitli hammaddeler kullanılmaktadır. Görünümü ve bitmiş ürünün operasyonel özellikleri öncelikle ona bağlıdır. Ana hammadde kaynakları: Asya ve Hint pamuğu. Çoğu ürünün dikilmesinde kullanılan en yaygın seçenek. Uzun liflere sahiptir. Aynı zamanda kısa elyaf olarak da adlandırılır. Kilo ile kot kumaş. Bu hammaddeden pürüzsüz, hemen hemen parlak bir yüzeye sahip bir ürün elde edilir. Üzerinde nodüller ve yara izleri görmeyeceksiniz; Türkiye pamuğu. Bu seçenek, paranızın tam karşılığıdır. Nispeten düşük bir maliyetle, diğer temsilciler için değerli bir rakiptir; Kot kumaş alan. Bu çeşit, denim üretiminde çok nadiren kullanılmaktadır.

Kiloluk Kot Kumaş Kiloluk Kumaş

kot kumaş denim kumaş parça kot kumaş ucuz kot kumaş parti kot kumaş stok kot kumaş spot kot

Buradaki nokta düşük kalite değil, bitki yetiştiriciliğinin karmaşıklığıdır. Bu bağlamda, modern tekstil pazarında ondan elde edilen ürünlerin yüzdesi yaklaşık% 7’dir. Dokunması yumuşaktır ve hoş, göze çarpmayan bir parlaklığa sahiptir. Ham denimden çok sayıda giysi yapılır. Boyanmamış, ağartılmamış ve olabildiğince doğal kabul edilir. Bu, ürünün orijinal görünümünü olabildiğince korumak için yapılır. Üretim sürecini örneğini kullanarak ele alalım. Ham maddelerden bitmiş bir ürüne geçmek için aşağıdaki adımlardan geçmeniz gerekecek: Pamuğun toplanması ve hazırlanması. Bu işlem manuel veya otomatik olabilir.

Parti Kumaş Alan. Bu hammadde için birkaç kaynak var. Herkes kendi versiyonunu seçer, bu yüzden birinin diğerinden daha iyi olduğunu söylemek doğru değildir. Kot kumaş alan. Ham pamuğun hasat sonrası hazırlığı temizleme, gevşetme ve karıştırmadan oluşur; Dönüyor. Bu süreç, pamuğun hazırlandığı ve uzun sıralar oluşturduğu andan itibaren başlar. Kanvasın yapılacağı bir iplik oluşana kadar çekilir ve bükülür. Eğirme halkadır, açık uçlu ve çift halkadır. Halka görünümleriyle ilginç malzeme elde edilir. Boyandığında çok esnek davranmaz (eşit olmayan pigment emilimi nedeniyle), bu nedenle ilginç bir doku ve orijinal desen elde edilir; Çözgü ve renklendirme.

Kiloluk Kot Kumaş Kiloluk Kumaş

Kiloluk kot kumaş alanlar,kiloluk denim kumaş alan,kiloluk denim kumaş alanlar,kiloluk parça kot kumaş,kilo ile parça kot kumaş,kiloyla parça kot kumaş,kot kumaş kiloyla,

Çözgü, daha fazla kumaş üretimi için ipliklerin bir çözgüden diğerine geri sarılmasıdır. Daha sonra iplikler boyanır. Sadece çözgü ipleri boyanır, atkı iplikleri doldurulur. Orada boyama çeşitli türlerde. Bununla birlikte, kot üretimi için bir ip kullanmak daha iyidir (ayrıca bir ilmek ve boyutlandırma da vardır). Ancak bu kategori en iyi solmayı verdiği için idealdir. Bunun nedeni yalnızca üst katmanın renklendirilmesidir. Renklendirmede doğal indigo boyası kullanılmıştır. Doğru, son zamanlarda yapay analogu hızlı bir şekilde bir kenara itmeye başladı. Kiloyla Kot Kumaş.  Bunun nedeni, sonucun daha sabit ve tek tip bir renk olmasıdır; Kumaş yapım süreci. Çoğu zaman, lifler 3’e 1 birleştirilir, ancak bu, kotun istenen görünümüne ve özelliklerine bağlıdır. Üretim sırasında hem mekik hem de mekiksiz mekanizmalar kullanılır.

Kiloluk Kot Kumaş Kiloluk Kumaş

Stok Kot Kumaş. İlk kategori, ayırt edici bir kumaş kenarı oluşturur. Ancak mekiksiz makinelerle aynı performansa sahip değiller. Ayrıca, sağ ve sol el versiyonunun yanı sıra kırık bir dimi oluşturmak için özel ekipman kullanılır. Bununla birlikte kot kumaş alan yoğunluk, doku ve desen açısından farklılık gösterse de, sonuç her durumda bir tuvaldir; Tedavi. Bu nokta tüketicinin nihai arzusuna veya daha doğrusu ürünü diken firmaya bağlıdır. Bu durumda, yaşlandırma veya tuvalin başka bir şekilde manipülasyonu uygulanabilir. İşlemenin bir sonucu olarak, zorunlu bir grev de uygulanabilir. Bununla birlikte, materyalle eylem yine de bireyseldir. Çeşitler Denim, teknolojinin gelişmesi sayesinde artık birden fazla kaba formda üretilmektedir. Şu anda, aşağıdaki kot türleri ayırt edilmektedir:

Tüm Makale Linkler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın