Kilo İle Kumaş İstanbul

kilo ile kumaş istanbul,kilo ile kumaş satanlar istanbul,kilo ile penye kumaş

Kilo İle Kumaş İstanbul.

MODA & ELBİSE KUMAŞ

Kapsamlı muhteşem moda ve elbise kumaşı koleksiyonumuzu satın alın. Şifon, dantel, organze, kadife ve saten dahil olmak üzere şeffaftan parlaklığa kadar ihtiyacınız olan her şeyi bulun. Elbiseler ve önlükler, etekler, üstler ve bluzlar, aksesuarlar ve diğer modaya uygun veya resmi giysiler yapın. Bu kumaşlar kostümler için de harikadır. Uygun fiyatlı, birinci kalite moda ve elbise kumaşlarımız, sizi kısa sürede podyumda sallandıracak.

Moda & Elbise Kumaş Çeşitleri

Bengalinden kadifeye, resmi giyim ve diğer moda projeleri için ihtiyacınız olan kumaş türünü burada bulacaksınız.

Saten Kumaş

Kiloluk Parça Kumaş Alan. Cömert yumuşaklığı ve imza parlaklığıyla tanınan saten kumaş, önlük ve elbiseler gibi birçok moda ve giyim parçasında kullanılır. Saten Kumaş Alanlar streçlere kadar birçok saten çeşidimiz var. Saten, parti dekoru için de kullanılabilir.

Kadife Kumaş

Kıyafet kadife süper yumuşak ve yumuşaktır, parlak bir parlaklık ve çökmekte olan bir örtü ile. Lüks elbiseler, kostümler ve diğer kıyafetleri yapmak için kadife kullanın. Mikro kadife kumaş alan.

KONFEKSİYON KUMAŞ TEMELLERİ

Kilo İle Kadife Kumaş. Projeniz için gerekli tüm kumaşlara sahibiz. Temel unsurlar arasında pötikareli ve çuha gibi pamuklar, jarse ve spandeks gibi örme kumaşlar, polar dahil pelüş kumaşlar ve şifon ve georgette gibi şeffaf kumaşlar bulunur.

Örgü Kumaş

Örme kumaşlar, örme yapılarının standart dokuma kumaşlara göre daha fazla esneklik ve esneklik sağlaması açısından benzersizdir. Pamuklu jarse örgü, tişörtler ve diğer rahat giysiler için mükemmeldir. Diğer örme kumaşlar arasında scuba, spandeks ve interlok bulunur.

Kiloluk Peluş Kumaş

Yumuşak, lüks bir görünüm ve his için peluş kumaş seçeneklerimizden satın alın. Polar  kumaş alanlar ve suni kürk, palto, eldiven, şapka ve eşarp gibi sıcak ürünlerin yanı sıra battaniyeler için popülerdir. Resmi kadife elbiselerden gündelik kadife pantolonlara kadar birçok giysi türü için peluş kumaş kullanın.

Şeffaf Konfeksiyon Kumaş

Stok Kumaş Alan. Resmi kıyafetten etkinlik dekoruna kadar çeşitli uygulamalar için şeffaf kumaş kullanın. Şifon ve georgette gibi yarı şeffaf kumaşlar güzel bir örtüye sahipken, diğerleri organze ve tül gibi hacim oluşturmak için daha fazla gövdeye sahiptir.

Esnek kumaş

Streç kumaşlar, biraz daha fazla verim ve esneklikten faydalanacak şekilde uyan giyim ürünleri oluşturmak için mükemmeldir. Jarse örgü ve poli spandeksden streç dantel, tafta bir dizi renkli streç kumaşımız var.

Su İtici ve Dayanıklı Kumaş

Sizi ve eşyalarınızı kuru tutacak çeşitli su geçirmez ve dayanıklı kumaşlar sunuyoruz. Naylon oxford, paket kumaş, PVC kaplı polyester ve yırtılmaz gibi dayanıklı kumaşlar ceketler, çantalar, sırt çantaları ve dış mekan eşyaları için idealdir. Neopren kumaş alan dalış kıyafetleri ve atletik aksesuarlar için kullanılır.

Metalik Kumaş

Parti Kumaş Alan. Metalik kumaş, sağlıklı bir dozda ışıltılı, ışıltılı, ışıltılı, göz alıcı bir parıltıya ihtiyaç duyan giyim ve moda aksesuarları için mükemmeldir. Lamine, pullu kumaş ve pullu kumaş dahil güzel metalik kumaşlarımız, ucuz kumaş bir sonraki projenize getirecek.

PAMUK BASKI VE KAPİTONE KUMAŞ

kilo ile kumaş istanbul,kilo ile kumaş satanlar istanbul,kilo ile penye kumaş

Belki de en yaygın ve popüler tekstil malzemesi klasik pamuktur. Bu çok yönlü kumaş, her türlü uygulama için mükemmeldir. Denizcilik ve hayvan baskıları gibi kapitone pamuk tasarımlarına, gibi popüler isimlerden tasarlanmış pamuklu kumaşlara içeren lisanslı kumaşlara göz atın ve muslin ve çuha gibi kapitone kumaş alanlar elyaflarınızı unutmayın.

Kapitone Kumaş

Kilo İle Kapitone kumaş alanlar. Pamuklu baskılar ve çuha gibi temel ürünler için kapitone ağırlıkta kumaş seçimimizi inceleyin. Yorgan destekleri ve ciltlemeleri için pazen, muslin, şemsiye kullanabilirsiniz.

Tasarımcı Kapitone Kumaş

Üst düzey tasarımcılardan kapitone ağırlıkta pamuk stoğumuza göz atın. Bu tasarımcı kapitone kumaşlar, kıyafet ve çantaların yanı sıra çarpıcı yorganlar yapmak için ihtiyacınız olan şeydir.

Pamuk Baskı Tasarımları

Çiçekler ve hayvan baskılarından çizgili ve puantiyelere kadar, projeniz için ihtiyacınız olan her kumaş desenine sahibiz. Bu kumaşlar giyim, yorgan ve aksesuarlara renkli bir stil katacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın