İhracat Fazlası Kumaş Fiyatları

kumaş fiytaları,gabardin fiyatı,şifon fiyatı,saten kumaş fiyatı,krep kumaş fiyatı,kot kumaş fiyatı,süprem fiyatı,

İhracat Fazlası Kumaş Alan Firmalar

Parti kumaş alanlar. Spot iplik alanlar parti iplik alan yerler kumaş alan firmalar. İki ana kumaş türü vardır: doğal ve sentetik. Yün, pamuk, ipek ve keten gibi doğal kumaşlar, sırasıyla hayvan kabuğundan, pamuk bitkisi tohum kabuğundan, ipekböceklerinden elde edilen liflerden ve ketenden (bir bitkinin sapından elde edilen lif) yapılır. Naylon, spandeks, suni ipek, polyester ve akrilik gibi sentetik kumaşlar insan yapımıdır. Bu kumaşlar çeşitli şekillerde farklılık gösterir, örneğin:

1. Sıcaklık: Yün özellikle sıcaktır çünkü liflerin içinde küçük kıvrımlar vardır. Bunlar malzemede yalıtıma yardımcı olan hava cepleri oluşturur.

sentetik kumaş alanlar sentetik kumaş satın alan yerler sentetik kumaş alan firmalar toptan sentetik kumaş parti sentetik kumaş alan yerler

2. Nefes alabilirlik: Pamuk “nefes alır”, yani giysi olarak kullanıldığında cildinize hava sirkülasyonu sağlar. Birçok insan nefes alabilirlik faktörü nedeniyle% 100 pamuğu polyester karışımlarına tercih eder.

3. Mukavemet: Keten, tayt ve polyester oldukça güçlü ve dayanıklıdır.

4. Boyama Özellikleri: Örneğin, keten boyamak için iyi bir kumaştır çünkü renk iyi oturur ve fazla solmaz.

5. Yumuşaklık / Çiziklik: Elbette pek çok yün türü oldukça kaşındır (liflerdeki kıvrımlardan dolayı) ve pamuk ve ipek yumuşaklığıyla bilinir.

İhracat Fazlası Kumaş Fiyatları

6. Islakken özellikleri: “Emici” pamuk, suda kendi ağırlığının 24-27 katı kadar tutacaktır ve ıslak olduğunda kuru olduğundan daha güçlüdür.

7. Parlaklık (parlaklık stok kumaş alan ): Bu özellik, ipeği bu kadar cazip kılan şeydir. Rayon, benzer görünebilecek insan yapımı bir alternatiftir.

8. Esneklik:Sentetik liflerin çoğu çok esnektir. Bu, onları uzatabileceğiniz ve orijinal şekillerine “geri dönecekleri” anlamına gelir. Spandex bu özellik göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Çoraplarda kullanılan naylon da oldukça esnektir.

Cevap 2:

Siyah Çiçekler Multi Şifon,Menekşe Multi Şifon Kumaş,Nar Çiçeği Multi Şifon Kumaş,Gri Multi Şifon Kumaş,Açık Fuşya Multi Şifon Kumaş,Mürdüm Multi Şifon Kumaş,Beyaz Multi Şifon Kumaş,Krem Multi Şifon Kumaş,

Parti Kumaş alan geniş olduklarından çok daha uzun ve genellikle enine kesitte yuvarlak olan liflerden yapılmıştır. Bu lifler doğal veya sentetik kaynaklardan olabilir. İnsanlar başlangıçta doğal kaynaklardan kumaş yaptılar, ancak daha sonra temel kimyasallardan başlayarak kendi liflerini yapmanın yollarını buldular. Her tipin farklı esneklik özellikleri, yalıtım görevi görme yeteneği, nem iletme yeteneği vardır.

Doğal Lifler:

Yün – En yaygın olarak koyunlardan, ancak aynı zamanda Llamas, vicunas, alpaka, at, deve vb. Dahil diğer birçok hayvandan elde edilir. İyi yalıtım, esneklik, ıslanmaya direnebilir.

Pamuk – Pamuk bitkisinin tohum kabuğunun liflerinden. İyi esneklik, aşınma nitelikleri. su iletir.

İhracat Fazlası Kumaş Fiyatları

Stok Keten Kumaş– Keten bitkisinin, Linum sapının liflerinden. Pamuktan daha ağır ama yine de esnektir. Mükemmel aşınma özellikleri. Suyu iletir.

Jüt Linden ailesinden küçük bir ağacın yüzeysel liflerinden. Çok sert, sert, çok esnek değil. Genellikle ip için daha fazladır, ancak kumaş haline getirilebilir.

Pamuk ve Keten açık ara en yaygın kullanılanlardır.

Ve çok daha fazlası var. Ekonomik Botanik üzerine bir metin arayın ve onlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız “kumaş alan” bölümüne bakın.

Parti Kumaş Alan. Daha yakın zamanlarda insanlar, esas olarak iki kaynaktan kendi liflerini yapmayı öğrendiler. Öncelikle bitkilerin hücre duvarlarında bulunan selülozu çözerek ve daha sonra ipliğe dönüştürerek. Rayon’un kaynağı budur. Selüloz, yukarıda belirtilen yün lifleri dışındaki her şeyin birincil bileşeni olduğundan, biz sadece tekerleği yeniden icat ediyoruz.

kumaş alan kişiler penye kumaş alan kişiler toptan kumaş alan kişiler tekleme kumaş alan kişiler
kumaş alan kişiler penye kumaş alan kişiler toptan kumaş alan kişiler tekleme kumaş alan kişiler

İkincisi, yağdan selüloz benzeri molekülleri sentezleyerek. Örneğin, Naylon, polyester.

Sentetik formlar oldukça esnek olma eğilimindedir, ancak genellikle “nefes alma” konusunda çok zayıftır, yani vücut ısısını dışarı atma ve terleme. Bu nedenle genellikle pamukla karıştırılırlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!