Toptan Kumaş

Toptan viskon kumaş,toptan kot kumaş,toptan şifon kumaş,toptan penye kumaş,toptan sandy kumaş,toptan astar kumaş,toptan kadife kumaş,toptan iplik,toptan alpaka kumaş,

Toptan Kumaş

Müşteri faydaları

Moda yenilikler de dahil olmak üzere geniş bir malzeme ve aksesuar yelpazesi.

Katalogda sergilenen numunelerin kalıcı olarak bulunabilirliği.

Kullanışlı web sitesi, basit sipariş formu, ücretsiz arama.

Her müşteri için bireysel yönetici, deneme numuneleri siparişi verir.

Sitede rahat gezinme, müşterinin ilgilendiği bir konu hakkında belirli bilgileri kolayca bulmasını sağlar. Ucuz Kumaş satışı tüketici tercihlerini, güncel özel teklifleri ve indirimleri görüntüleyebilirsiniz. Talep ne olursa olsun, müşteri depoda toplu olarak kumaşları nereden ve nasıl satın alacağını hızlı bir şekilde bulacak.Tedarikçilerle uzun vadeli ilişkiler, şirketin moda dünya trendlerini dikkate alarak istikrarlı bir fiyat seviyesini korumasına, geniş bir ürün yelpazesini korumasına izin verir. Üreticiden ucuz toptan kumaşlar sunuyoruz, malları gönderiyoruz ve teslim ediyoruz – haftanın 6 günü. Düzenli müşteriler için kümülatif bir indirim sistemi vardır.

Firmamızın hizmetleri, ilgili mal ve aksesuarların yanı sıra, zeytinburnu kumaşçılar mağazasında yüksek kaliteli kumaşları hızlı, ucuz, büyük veya küçük toptan olarak satın almak isteyenler içindir.

O kadar çok kumaş alan türü mevcut ki, bir tekstil galerisinde kaybolmuş hissetmek çok kolay. Genellikle sizi bir kumaşa ilk çeken renk ve desenlerdir. Ancak bu, kumaşın yalnızca bir unsurudur.

Kumaşın cildinize nasıl hissettireceği, dikiş yaparken nasıl davranacağı, vücudunuza nasıl sarılacağı – bunların hepsi kumaş satın alma kararınız için rengi ve tasarımları kadar önemlidir.

Kumaş Cinsi

Parti kumaş alan. İlk şey, aklınızdaki kumaş türünün ne olduğunu bilmektir – Mevcut tekstiller, genel olarak doğal tekstiller ve sentetik tekstiller olarak sınıflandırılır. Ana Doğal tekstiller Pamuk, İpek, Denim, Flanel, Kenevir, Deri, Keten, Kadife, Yün; Sentetik tekstillerarasında Naylon, Polyester, Asetat, Akrilik, Polar,Rayon ve Spandex bulunur.

Kumaş Alan. Genel olarak doğal (Pamuk, İpek, Keten vb.) Ve sentetik (Akrilik, Polyester, Naylon) olarak sınıflandırılan ve her ikisinin bir karışımı olan kumaşlar, kıyafet yapmak için eşit derecede uygundur. Ancak bazı kumaşlar diğerlerine göre biraz daha fazla tercih edilmektedir.

Dokuma kumaş, özel kıyafetler yapmak için en iyisidir, örgüler ise forma uygun kıyafetler / aktif giyim yapmak için en iyisidir.

Toptan viskon kumaş,toptan kot kumaş,toptan şifon kumaş,toptan penye kumaş,toptan sandy kumaş,toptan astar kumaş,toptan kadife kumaş,toptan iplik,toptan alpaka kumaş,

Üzerinde yayınını inceleyin Tekstil tekstil ne hakkında daha fazla ayrıntı için, vb de bu Mesaja kadar farklı tipte 20 soru bir kumaş kalitesi hakkında sormak. Farklı kumaş türlerinin her birinin adını bilmek istiyorsanız, Kumaş adları – Bir Sözlük’teki bu gönderiye göz atabilirsiniz.

Bu kumaşlar, baskı, nakış, dokuma, boyama ve dikilme şekillerine göre ayrıca sınıflandırılabilir. Ayrıca kumaşın ağırlığını da göz önünde bulundurmalısınız.

Örgü gevşek bir şekilde dokunursa, şeffaf bir giysiye ve belki de zayıf bir giysiye sahip olursunuz. İnce kumaşlar için astar almayı düşünmeniz gerekecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın