Kilo İle Krep Kumaş Alan

Kilo İle Krep Kumaş Alan. Kilo ile krep kumaşa alan,kiloyla kumaş alan,kiloluk kumaş satanlar,kiloluk krep kumaş satışı,kilo ile krep kumaş satanlar.

Kilo İle Krep Kumaş Alan. Kilo ile krep kumaşa alan,kiloyla kumaş alan,kiloluk kumaş satanlar,kiloluk krep kumaş satışı,kilo ile krep kumaş satanlar.

Tekstil üreticileri, krepleri ağırlıklı olarak ipekten yapılan bağımsız bir kumaş kategorisi olarak konumlandırıyor. Kumaş, yüksek yoğunluklu dönüşlere ve sola ve sağa bükülmüş alternatif iplere sahip bir krep bükümü ile karakterize edilir. Malzeme, kıyafet dikmek, mobilya bitirmek, iç dekorasyon yapmak için kullanılır.

KOMPOZİSYON

Krep kumaşların temeli sadece ipek değildir : dokuma fabrikaları aktif olarak viskon, pamuk, yarı ipek, yün veya sentetik elyaf kullanıyor. İpliklerin sağ ve sol bükülmesinin değişmesi, bileşime bakılmaksızın kumaşa mukavemet ve kırışmaya karşı direnç sağlar.

Tasarımcılar, gelecekteki ürünlerin görünümünü geliştirirken tuvalin özelliklerini dikkate almalıdır. Malzemenin esnekliği sınırlıdır, modelin figürünün üzerinde vasat bir şekilde uzanır. Bu, hafifliği ve incelikiyle, dekoratif perdelerin bir parçası olarak şeklini koruyabilmesiyle dengeleniyor.

KREP ÖZELLİKLERİ

Kobe krep Kumaş Krep Kumaş Çeşitleri

Parti Krep Kum aş alan örgülerinin temel özellikleri, üretimleri için kullanılan ipliklerin bileşimi ile belirlenir, ancak bazı özellikler tüm grubun karakteristiğidir. Onların arasında:

yüksek yoğunluk;

aşınmaya karşı direnç;

gerilme direnci;

örtü (kıvrımların oluşumu);

şekli koruma yeteneği.

Krep kıyafetleri giyenler, yumuşaklıklarını ve uzun süre taze kalabilme yeteneklerini not ederler. Yüksek nefes alabilirlik, bu malzemenin yazlık kıyafetler yapmak için kullanılmasına izin verir ve toz / nem itici özellikleri, hafif havalarda takım elbise veya elbiselerin rahatça giyilmesini sağlar.

Malzemenin bileşimindeki doğal lifler, yıkama sırasında daha fazla dikkat gerektirir: su sıcaklığı gözlenmezse kumaş büzülmeye eğilimlidir. Fabrikalar, ön ıslatmanın yasaklanması, ağartma veya agresif temizlik maddelerinin kullanımı hakkında ürün etiketlerine bilgi koyarlar. Temizlemenin en iyi yolu, minimum miktarda deterjanla elde yıkamaktır.

KREP KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

Stok Krep kumaş alanlar grubu, çeşitli kumaş türleriyle temsil edilir. Üretimde kullanılan malzeme, bunların ayrıştırılmasının temeli olur. Rusya pazarında en yaygın olanı yün, saten, şifon, jakar seçenekleridir.

Yün, krep georgette, krep, damask yapımında kullanılır. Terziler, takım elbise veya elbise gibi dış giyim ürünlerini yaratırken bu malzemeleri kullanmayı tercih ediyor. Kumaşların dayanıklılığını sağlamak için üreticiler doğal ipliklere sentetik elyaf ekleyebilir.

Krep saten kumaş alan güzel bir tasarıma sahip, dokunsal olarak çekici bir malzemedir. İpek veya suni ipek ipliklerden oluşturulur. Ayırt edici bir özellik, doğal veya yapay aydınlatmanın etkisi altındaki karakteristik parlaklıktır. Hafifliği ve kısmi şeffaflığı nedeniyle terziler tarafından ödüllendirilmiştir.

Krep streç kumaş alanlar sentetik ipliklerin eklenmesiyle viskon liflerinden oluşur. En ünlü malzeme türü. Diğer krep kumaşlara göre daha fazla elastikiyete sahiptir. Temel özellik, nispeten düşük fiyattır.

Krep şifon kumaş alan doğal ipekten yapılmış yarı saydam bir malzemedir. Pahalı, kullanımı zor: bir terziden olağanüstü beceri gerektirir. Genellikle bitmiş bir giysiye dekoratif bir katkı olarak kullanılır.

Krep jakar en dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı kumaş türü olmaya devam ediyor. Doğal veya sentetik bileşenlerden oluşur. Derinlik etkisine sahip belirgin bir desene sahiptir. Mobilya döşemesi olarak kullanılabilir.

Krep başlığı yapay iplikler eklenmeden doğal malzemelerden oluşturulmuştur. İnce, pürüzlü bir dokuya sahiptir. Uzun süre şeklini tutar, esneme yapmaz. Parlak renklerde baskılı desenlerle tedarik edilebilir.

Kıyafet dikmek veya iç mekan eşyaları yapmak için bir tür krep kumaş seçimi, bir tasarımcı veya terzi için en önemli özelliklere dayanmaktadır. Ürünün mukavemet ve dayanıklılık ihtiyacı jakar kullanımını içerir, gardırop eşyalarının hafifliği ve ferahlığı arzusu saten alımına yol açacaktır.

KULLANIM KAPSAMI

Uzun zamandır krep kullanmanın ana yönü giyim üretimi olmuştur. Tekstil fabrikalarında sentetik ipliklerin veya doğal ve doğal elyaf kombinasyonlarının kullanılması, mobilya, ev tekstili ve aksesuar üreticilerinin yeteneklerini önemli ölçüde genişletmiştir.

Krep kumaş’dan neler üretirlir:

kadın / erkek giyim;

çarşaflar;

mobilya döşemeleri;

perdeler;

peçeteler, masa örtüleri, iç dekorasyon eşyaları.

Krep kumaş alanların uygulama alanı genellikle bileşimlerine ve özelliklerine göre belirlenir. Bu nedenle, krep genellikle tiyatrolarda kostüm yapımında kullanılır ve crepe de Chine, bayanlar için kokteyl / gece elbiseleri dikmenize izin verir. Makoren, takım elbiseleri için tanınabilir bir stil yaratmak isteyen tasarımcıların tercihi haline geliyor.

Krep saten satın alan perde dikmek için popüler bir seçenek ve eşarplar veya şallar için georgette olmaya devam ediyor. Şifon, kızlar için hafif yazlık kıyafetlerin imalatında yaygın olarak kullanılmaktadır: bluzlar, gömlekler, hafif elbiseler. Ceketler veya ceketler için astar malzemesi olarak belirli krep kumaş türleri kullanılmaya başlandı.

Krep Kumaş Elde Nasıl Yıkanır? Krep Kumaş Çamaşır Makinesin’de Nasıl Yıkanır?

El yıkama krep kıyafetleri birkaç basit kural gerektirir. En önemli şey deterjanlarla ilgilidir: toz yerine, bileşimde alkali içermeyen sabun kalıplarının kullanılmasına izin verilir. Alternatif bir çözüm, standart tuvalet sabunu veya ondan türetilen sabun talaşıdır.

Kilo İle Krep Kumaş Alan. Kilo ile krep kumaşa alan,kiloyla kumaş alan,kiloluk kumaş satanlar,kiloluk krep kumaş satışı,kilo ile krep kumaş satanlar.

Stok Krep Kumaş Alan. Krep giysilerin daldırıldığı suyun sıcaklığı kırk beş dereceyi geçmemelidir. Bazı üreticiler 30 ° C’ye kadar daha katı sınırlar koyar. Tüm önemli detaylar etiketlerin üzerindedir. Yıkama sırasında kumaşın aşırı sürtünmesine izin vermeyin, ürünlerin bükülerek eğrilmesi yasaktır.

Makine yıkama, sıkma ve ıslatma olmadan hassas bir modda gerçekleştirilir. Gardırop eşyalarının kurutulması düzleştirilmiş bir biçimde yapılmalıdır, askı kullanımına izin verilir. Islak giysilerin ısıtma radyatörlerine yerleştirilmesi yasaktır.

Parti Krep Kumaş Alan. Krep kumaşların ütülenmesine izin verilir, ancak her zaman geçerli değildir – giysiler yıkama sırasında neredeyse hiç kırışmaz. Ütü, orta veya yüksek sıcaklık aralığına ayarlanabilir. Üreticiler kumaşın önceden ıslatılmasını önermemektedir – ütüleme sırasında nem, ürünün doğal parlaklığını kaybetmesine neden olacaktır. Büyük kırışıklıklar buharla düzeltilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın