Bebekler için En İyi Kumaşlar

Bebekler için kumaşlar,bebek için kumaşlar,bebek için ne tür kumaş alınır,bebek kumaşı alan,bebek kumaşları alanlar,bebek kumaşları,çocuk için kumaşlar,çocuk kumaşları,

Bebekler için En İyi Kumaşlar

Genellikle çocuk kıyafeti yapmak için ilk tercih Pamuktur.  Organik olarak üretilen pamuklu üstler, başka türlü kullanılan kimyasalların hiçbiri kullanılmadan çok çevre dostu bir ortamda yapıldığından bu bile.

Ancak kumaş mağazasına gidip ‘Pamuk’ istemek size bir iyilik yapmayacaktır. Çok fazla pamuk türü var  (yaklaşık 90 tür). Deneyimsiz bir kişi görünüşte pürüzsüz, yumuşak görünümlü bir kumaş satın almaya  kandırılabilir ve bu, çocuk giyimi için çok uygun olmayabilir – ilk yıkamadan sonra ağır bir şekilde hap olabilir veya sertleşip çocuğun cildini tahriş edebilir.

Sentetik kumaş alırsanız da durum aynıdır.  İlk yıkamadan sonra bile kolayca lekelenir. İlk başta yumuşak görünseler de, bu er ya da geç kaybolur.

Not : Seçtiğiniz kumaş ne olursa olsun, ön yıkama yapmadan asla çocuk kıyafetleri yapmayın. Ön yıkama, çoğu lağımcı tarafından dikiş öncesi bir hazırlık olarak bir ritüel olarak yapılır, ancak çocuklar için dikiş dikerken başka bir anlam kazanır. Fabrikada üretilen kumaşlara püskürtülmüş kimyasalların çoğunu ortadan kaldırırsınız, bu şekilde en azından bir yanılsama elde edersiniz.

Pamuk

giysilik pamuklu kumaş,pamuklu kumaş elbise,ince pamuklu kumaş,pamuk kumaş metre fiyatları,pamuklu kumaş çeker mi,pamuklu kumaş bulmaca,pamuklu bebek kumaşları,pamuklu kumaş alan yerler,

Pamuklu kumaş alan çocuk ve bebek giyiminde en popüler seçimdir. Pamuk yumuşaktır ve oldukça emicidir ve bebeğin cildine karşı hassastır. Organik kumaş ve özellikle organik pamuklu kumaş, kimyasal ve gübre kullanılmadan yetiştirildiği için bebekler için mükemmel bir seçimdir. Bebekler ve yeni yürümeye başlayan çocuklar genellikle, sert ve / veya sentetik kumaşlarla ağırlaştırılabilen alerjiler veya belirli cilt rahatsızlıklarına sahiptir. Organik pamuk kullanmak, ağır boyalar ve kimyasallar tarafından tetiklenen cilt sorunları olsa bile çocukların rahat etmelerini sağlamanın güvenli bir yoludur.

Jersey Örgü

Pamuklu jarse örme kumaş alanlar giyilebilirliği göz önüne alındığında çocuk ve bebek eşyaları için bir başka güçlü seçimdir. Jersey örgüsü nefes alabilir ve kullanımı kolaydır, bu da onu dikişe yeni başlayanlar için bile mükemmel bir seçim haline getirir. Boncuklanmaya direnir ve çok gerilebilir. Jarse örme kumaşın kenarlarının yıkandıktan sonra kıvrılabileceğini unutmayın; bu nedenle, kumaşa kollarda ve üstler için alt paçalarda harika görünen eğlenceli bir kıvrık kenar kazandırarak uçları açık bırakmayı seçebilirsiniz. Jersey örgüsü de inanılmaz derecede yumuşaktır, bu da onu basit ve eğlenceli giysiler için harika bir kumaş haline getirir.

Bambu Rayonu

organik giyim markaları,organik kadın giyim,organik bebek giyim mağazaları,organik bebek tekstil,organik bambu bebek kıyafetleri,organik bebek kıyafetleri fiyatları,organik tekstil üreten firmalar,organik bebek ürünleri toptan satış
Organik Giyim Kumaş Alanlar

Bambu suni ipek kumaş, kundaklar, battaniyeler, şapkalar ve giysiler için mükemmel bir kumaştır. Bambu bitkilerinden elde edilen ultra yumuşak ancak dayanıklı bir suni ipek elyaftır. Hassas ciltler için harikadır ve termal düzenleyicidir, yani bir çocuğun sıcaklığına göre ayarlanacağı ve bu nedenle çok ısınması daha az olasıdır. Bu özellik, bambuyu katmanlama için harika bir seçim yapar.

Polar

Polar, sıcaklığıyla bilinir, bu da onu dış giyim ve battaniyeler için vazgeçilmez bir kumaş haline getirir. Polar çabuk kurur ve son derece yumuşaktır, bu da yünlü malzemeleri bebekler için mükemmel kumaş yapar. Hepsinden iyisi, yünlü kumaşın yıkanması kolaydır ve lekelere dayanıklıdır. Şüphe duyduğunuzda, bir polar kumaş  satın alan seçmek, hayatınızdaki en yeni bebeğe ev yapımı rahat kıyafetler ve aksesuarlar vermenin zahmetsiz bir yoludur.

Müslin

Bebekler için kumaşlar,bebek için kumaşlar,bebek için ne tür kumaş alınır,bebek kumaşı alan,bebek kumaşları alanlar,bebek kumaşları,çocuk için kumaşlar,çocuk kumaşları,

Bu, çok inceden biraz yoğun, hatta kalın olan birçok farklı ağırlıkta mevcut olan pamuklu bir kumaştır.  % 100 pamuk olduğundan daha nefes alabilen kumaş elde edemediğiniz için ince muslin bebek kıyafetleri yapmak için harikadır. Muslin, çok çekici görünmediği için genellikle giysi yerine bez bebek bezi kılıfı, kundak bezi geğirme bezi vb. Yapımında kullanılır. Bu kumaş, astar için ve kombinezonların elbiselerin altına giyilmesi için çok uygundur.

Gazlı bez, hafif kırışık görünümlü pamuklu bir muslin kumaştır. Açık örgü, havadar ve çok nefes alabilir. Tek tül ve çift tül kumaşlar mevcuttur. Yapısına bağlı olarak gazlı bez çok yumuşak olabilir

 Batiste

Bu,  çok yumuşak olan pamuklu açık dokuma bir kumaştır. Vual veya çim kumaş gibi şeffaf değildir  . Bu kumaş, diğer pamuklu kumaşlara göre çok dayanıklı ve aynı zamanda süper yumuşak olduğu için giymesi de çok rahat. Kumaşın hafifliği de batiste kumaşı, bebek elbiseleri ve gecelikler yapmak için favori bir kumaştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın