Keten Kumaş İzmir Kumaş Satın Alan İzmir

İzmir keten kumaş,İzmir keten kumaş satın alan,İzmir keten kumaş kim alır,İzmir kumaş nereye satarım,kumaş nereye satarım İzmir,parça kumaş satın alan İzmir,

Keten Kanvas Kumaşlar

Giyim, terzilik ve moda için keten kanvas kumaşımız parlak, tam gövdeli ve dokunuşa hoş , basitliği ile çok değerli ve rafine bir ürün.

Keten eski bir elyaftır, ana özellikleri doğal düzensizlik, cilde temas, parlaklık, bakım kolaylığı ve var olan en hijyenik elyaflardan biri için ideal olan higroskopik güçtür.

% 100 saf keten kumaşımız, son derece ince bir keten ile üretildiği ve iplik boyandığı için özellikle değerlidir daha sonra iplik, dokunmadan önce boyanmıştır.

Çok yönlü, gömlek , elbise , etek , pantolon ve ceket yapmak için uygundur.

Karışık Keten Kumaşlar

En kaliteli keten karışımlı kumaşlarımızı online satın alın .

Giyim, terzilik ve moda için karışık keten kumaşımız saf bir keten çözgüsü üzerinde üretilir ve karışık keten, viskon ve elastomer iplik ile dokunur. Elastan yumuşaklığını ve konforunu arttırırken, hem çözgü hem de atkıda keten kullanımı kumaşı süslüyor ve çift alev veriyor.

Dayanıklı, zarif, rahat ve çok yönlü keten karışım kumaşımız, resmi veya gayri resmi herhangi bir durum için uygundur.

Alevli efekt her giysiye tazelik verir: takım elbise, elbise , ceket , etek , pantolon ve toz.

Yeni tes keten karışımı kumaş, her zaman stokta bulunan güzel renklerde mevcuttur.

Keten kalitesi, mükemmel bir bitki

Keten, elyafların incelik derecesine göre sınıflandırılır : ince iplikler için kullanılan ince elyaflar, ince kumaşlar (batiste kumaş), dantel ve dantel üretimi için uygundur; çarşaf, havlu, giysi gibi yaygın kumaşlar için orta-ince lifler; ve sıradan kumaşlar için kaba keten elyaflar, örneğin masa örtüleri ve mutfak havluları.  Bu sihirli elyaftan hiçbir şey kaybolmaz. Kumaşlara ek olarak, keten çekme – ovma ve taramanın yan ürünü, fiberi samandan ayırmak ve bölmek için gerekli süreçler – ip ve sicim ve kağıt üretimi için kullanılır.  Birkaç kişi için yağ un ve keten tohumlarından bahsetmiyorum bitkisel ilaçlar olarak da kullanır.

Bunlar ana nitelikleridir:

Tazelik ve sürekli ısıyı koruma yeteneği arasında en iyi uzlaşmayı sunar.

En yüksek derecede terleme ve havalandırma (hava ve buhar geçirgenliği) ile birlikte en yüksek derecede su ve nem emilimi sunar.

Hipoalerjeniktir ve en hassas ciltlere bile mükemmel toleransı garanti eder.

Vücudu sabit bir sıcaklıkta tutma yeteneği sayesinde rahatlamayı ve uykuyu kolaylaştırır.

Diğer doğal ve sentetik kumaşlara kıyasla en yüksek konfor indekslerinden birine sahiptir.

Keten

Bu doğal lif, keten bitkisinin saplarından elde edilir. Keten, yüksek mukavemet ve dayanıklılık ile karakterizedir. Ayrıca kir ve kokulara karşı daha az eğilimlidir. Ancak, çok kolay kırışır. Keten ağırlıklı olarak masa örtüleri gibi ev tekstillerinde, aynı zamanda hafif yazlık giysiler oluşturmak için modada kullanılır.

İzmir keten kumaş,İzmir keten kumaş satın alan,İzmir keten kumaş kim alır,İzmir kumaş nereye satarım,kumaş nereye satarım İzmir,parça kumaş satın alan İzmir,

Yıkama: Beyaz ve ağartılmış keten kumaşlar maksimum 60 ° C sıcaklıkta yıkanabilirken, renkli kumaşlar 40 ° C’yi aşmayan bir sıcaklıkta ağartma maddeleri içermeyen hassas ürünler için bir deterjanla yıkanmalıdır. Kumaşın kanamadığını kontrol etmek için, giysinin bir köşesini iki beyaz kumaş katmanı arasına geçirin ve sıcak bir ütü ile ütüleyin. Giysi beyaz kumaşta renk bırakırsa, kaybolur. Keten çok kolay katlanır ve bu nedenle hafif bir form dışında bükülmemelidir.

Ve dikkatli olun: keten ıslak lekelere çok eğilimlidir.

Kurutma: En iyi çözüm, çamaşırları çamaşır ipi üzerinde kurutmaktır. Yerleştirmeden önce şekillendirilebilir. Keten giysiler daha önce özel programı ile tedavi edilmişlerse daha hızlı ve daha kolay kururlar. Bu şekilde kıvrımlar azaltılır ve ütülenmesi daha kolaydır.

Ütü: Çamaşırları sıcak ütü (3 nokta) ve tercihen buharla ütülemenizi öneririz. Ütünün yapışmaz bir tabanı varsa, parlak alanlar önlenir.

Bir ipucu daha: son durulama döngüsünden önce yıkama için bir takviye eklenirse keten ütülemek daha kolaydır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*