Keten Kumaş Alan

Keten Kumaş Alan
Keten Kumaş Alan

Keten “soğutma” özelliği, sıradan veya güneş yanığından etkilenen insanlar için kullanılmasını sağlar. Doktorlar dermatolojik hastalıklar, alerjiler ve astım hastalarının sorunlu ve hassas cilt acı olan insanlara keten ağartılmamış keten uyuyan önerilir. Ve sonunda sarı, keten kumaşları çeviren pamuk takımlarının aksine, onlar daha da beyazlaşıyor!

Keten Kumaş Alan
Keten Kumaş Alan

Keten Kumaş Alan. Keten, geleneksel olarak yaz aylarında giyilir. Eski şifacılar, yaz aylarında keten giyerseniz, iyi geçebilirseniz ve kışın ise – ağırlık kaybedersiniz diye savunuyor olsanız da. nörolojik hastalıkların tedavisi için bu malzemeyi kullanmaları tavsiye Köy şifacıları: keten bezin üzerine sardunyalar birkaç yaprak koymak ve sonra boğaz noktaya  ve sıcak bir eşarp sarmak üstünde. 2-3 saat sonra ağrı azaldı.

Doğal bir seçim yapın!

Şifa verici özellikler sadece sentetik değildir. Yapay dokular, vücudun çevreyle olan enerji değişimini bozmaktadır. Ancak doğal maddeler bazen ilaçların yerini alabilir. Geçmişteki şifacılar, bu amaçla farklı liflerden doğal kumaşlar kullanarak birçok rahatsızlığı tedavi edebildiler. Eski klinikler sağlık üzerindeki inanılmaz etkileri hakkında bilgi depolar.

Keten Kumaş Alan
Keten Kumaş Alan

Keten Kumaş Alan. Pamuklu kumaş en popülerlerinden biridir. Hafif, dokunuşa yumuşak, gündüz ve gece rahat ve keyifli, kış ve yaz aylarında. Soğuk saatlerde bu madde bizi ısıtır, sıcak günlerde bizi soğutur. Rüyada pamuk görmek bile iyi bir işarettir. Bu kumaş bir kız hayal ediyorsa, girişimci ve ekonomik biriyle başarılı bir evlilik geçirir; evli bir kadın olursa – evde coziness ve uyum olacak demektir. Ama pamuğun giyinmesinin yanısıra, aynı zamanda iyileştirme kapasitesine de sahiptir. Doktorlar geleneksel olarak pamuk ve pansumanlar biçiminde kullanırlar.

Keten serinlik

Keten Kumaş Alan. Kültürel bir bitki olarak, keten en az 7000 yıldır biliniyor. Atalar, keten kıyafetlerini muska mülküne atfederek ritüel olarak saf kabul ettiler. Belki de bunun nedeni, İsa Mesih’in gövdesinin sarılı olduğu kefenin keten olduğu gerçeğidir. Eski Yunan’da bu materyalin giysileri rahiplerin bir ayrıcalığı olarak görülüyordu ve Mısır’da yalnızca aristokrasi mevcuttu. Bu hafif kumaştan, Büyük İskender’in koruyucu kabuğunun dikilmiş olması onu düşmanlara karşı savunmasız bırakıyordu. Bu arada, bir zamanlar keten bezinden bir gömlekin maliyeti mecazi olarak değil, kelimenin tam anlamıyla gram ağırlığında altın ağırlığında belirlendi. Bu bir tesadüf versiyonu Argonotların gerçek amacı olmayan bir “altın polar” ve en azından bir değerli ince keten ipliği alma sırdı tarihçiler arasında yürür olduğunu.

Tüm Makale Linkler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın