Keçe Kumaş Alanlar Toptan Keçe Alan Parça Keçe Alan Yerler

Parti kumaş alanlar. Parti keçe kumaş alanlar toptan keçe kumaş spot keçe kumaş parça keçe kumaş keçe satın alanlar keçe kumaş nereye satılır toptan keçe satın alanlar

Keçe kumaş nedir?

Parti kumaş alanlar. Parti keçe kumaş alanlar toptan keçe kumaş spot keçe kumaş parça keçe kumaş keçe satın alanlar keçe kumaş nereye satılır toptan keçe satın alanlar toplu keçe kumaş alanlar keçe kumaş nereye satılır. Kumaş alan. Keçe, yoğunlaştırılmış ve birlikte preslenmiş tekstil liflerinden oluşan bir keçeleşmiş kumaş türüdür. Geleneksel olarak yün veya başka bir tür hayvan kürkü ile yapılan keçe, artık akrilik ve diğer sentetik lif formlarıyla keçe yapmak mümkün.

Yün keçe oldukça alev geciktiricidir ve kendi kendine söner. Bu tekstil aynı zamanda ses sönümleme özelliklerine sahiptir ve oldukça nem emici ve emicidir. Keçe, dokuma ve örme yapılmadan yapılan tek kumaş olma özelliğine sahiptir.

PARTİ KEÇE KUMAŞ ALANLAR

Polyester kumaş Zeytinburnu,keçe kumaş Zeytinburnu,jakarlı kumaş Zeytinburnu,toplu kumaş Zeytinburnu,penye kumaş Zeytinburnu,pamuklu kumaş Zeytinburnu,

Keçe üreticileri, ısı, su ve basınç kullanarak keçeleşmiş keçe kumaş oluşturmak için doğal veya sentetik elyafları kalıcı olarak birbirine kenetler. Böylece şapkalar ve çizme astarları gibi çeşitli giyim eşyalarını üretmek için keçeyi kesmek veya şekillendirmek mümkün oluyor.

Keçe kumaş bugün

Bazı şapka yapımcıları bugüne kadar kunduz keçe şapkalar yaparken, çoğu aksesuar üreticisi yün gibi daha etik liflere geçti. Keçe hala popüler bir şapka malzemesidir, ancak bu kumaşın kullanım alanları ev eşyaları ve zanaat malzemelerinin yanı sıra diğer aksesuar türlerine de yayılmıştır.

KEÇE KUMAŞ ALAN FİRMALAR

20. yüzyılın başlarında akrilik kumaşın icadı ile uluslararası keçe endüstrisi, doğal liflere göre daha ucuz bir alternatif bulduğuna inandı. Doğal keçe, alev geciktirici nitelikleriyle ünlü olsa da, akrilik oldukça yanıcıdır ve suni ipek gibi keçe yapmak için kullanılan diğer sentetik lifler çok daha iyi değildir.

Sonuç olarak, yün gibi doğal elyaflardan yapılan yüksek kaliteli keçe kalıntıları ve tüketiciler genellikle akrilik veya suni ipek keçeyi daha düşük seviyeli ürünlerle ilişkilendirir.  Şapka modası geçtiğinde Batı’da kaybettiği popülaritesini hiçbir zaman tam olarak geri kazanamadı, ancak dünya çapında pek çok kültür, bu nihai olarak geçici stil çılgınlığının yan etkilerinden tamamen etkilenmeden, atalarının amaçları için keçe kullanmaya devam ediyor.

Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı keçe kumaşı buradan satın alın.

Keçe kumaş nasıl yapılır?

gabardin kumaş satın alan firmlar gabarin alan firmalar ham gabardin satın alan firmalar gabardin alan firma adresleri likralı gabardin alan firmalar

Keçe üretim süreci, yün, akrilik veya başka bir tekstil elyafı içermesine bağlı olarak biraz değişir. Yün söz konusu olduğunda, ham lifler yün taşıyan hayvanların kürklerinden elde edilir ve akrilik söz konusu olduğunda lifler, bir polimerin çeşitli yapay kimyasallarda çözülmesi ve elde edilen maddenin döndürülmesiyle yapılır.

Tekstil üreticileri arzu edilen lifleri elde ettikten sonra, çelik çivilerle çivilenmiş silindirik bir cihaz kullanarak bunları bir kütle halinde birleştirir. Ardından, bir tarama makinesi bu lifleri, lifler arasında standartlaştırılmış boşluklarla gevşek bir ağ halinde tarar.

Çapraz sarma olarak bilinen bir makine daha sonra bir rulo yapmak için birden fazla ağı birleştirir ve bu rulolardan dördü bir dolgu yapmak için üst üste katmanlanır. Bu keçeli malzeme dolgularını sertleştirmek için keçe üreticileri keçeleri ısıya ve neme maruz bırakır ve ardından son çekme işlemi ısı, basınç ve nem kombinasyonu ile gerçekleştirilir.

Çoğu keçe üreticisi, keçe üretim sürecinin son aşamalarında sülfürik asit kullanır ve mat ideal boyutuna ulaştığında bu asidi soda külü ve ılık su ile nötralize eder. Son olarak, endüstriyel bir makine bitmiş keçe kumaştaki herhangi bir düzensizliği düzeltmek için merdaneler kullanır.

Keçe üreticileri artık tüketici ürünlerini tamamlamak için keçeyi boyama, kesme veya şekillendirme konusunda özgür. Ayrıca değiştirilmemiş keçeyi dökme levhalar halinde satmayı da seçebilirler.

Keçe kumaş nasıl kullanılır?

Günümüzde tekstil üreticileri şapka ve çizme astarı gibi diğer yalıtkan maddeleri üretmek için öncelikle keçe kullanıyor. Dokuma veya örme yünden daha kalın ve daha sert olan keçe, soğuğa karşı mükemmel bir bariyer sağlar ve bu yünlü malzeme cildi çizmez.

SPOT KEÇE KUMAŞ ALANLAR

Giyim dünyasının dışında, keçe üreticileri bazen bu maddeyi, önemli ölçüde esnek olmaya ihtiyaç duymadan keçenin yumuşaklığından ve ek yararlı özelliklerinden yararlanan dekoratif yastıklar, el çantaları ve diğer ev eşyaları veya aksesuarlar yapmak için kullanırlar.

Çoğu çocuğun ve ebeveynin bildiği gibi, keçe aynı zamanda popüler bir zanaat malzemesidir ve keçe ile hemen hemen her şeyi yapmak için hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, zanaat için tasarlanan keçelerin çoğu, cilde karşı daha az rahat olan ve çevreye yün keçeden daha zararlı olan akriliktir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!