Bebek Kumaşları Alanlar Çocuk Kumaşı Alan Yerler

Kumaş alanlar. En sevilen çocuk kıyafetleri nelerdir? Rahat, yumuşak ve kısıtlamalar olmadan. İşte tercih edilecek kumaşlar.

Kumaş alan. Çocuklar koşmayı, yuvarlanmayı, zıplamayı, oynamayı severler. Ancak çoğu zaman kıyafetleri oyun anları için uygun değildir çünkü çok sert veya dar kumaşlar kullanılmıştır, düğmeler sinir bozucu olabilir veya onları kendi başlarına giyinme konusunda daha bağımsız olmayı öğrenmeleri için özgür bırakmaz.

Bu nedenle çocuklar kendilerini hep aynı kıyafetleri en çok sevdikleri kıyafetleri seçerken bulurlar çünkü kendilerini iyi ve rahat hissettirirler. Bu nedenle, henüz yeni olan giysileri gardıropta kapalı ve etiketi üzerinde bırakmak için çok sayıda satın alma yapmanın faydası yoktur. Kumaşlardan başlayarak doğru kıyafetleri almaya başlamak daha iyidir. Peki çocuk kıyafetleri nasıl olmalı ve kıyafetlerini nasıl seçmeli? Çocukları okul veya anaokulu için nasıl giydireceğinizi düşünürken mükemmel tulumlardan doğru kumaşı seçmek için bilmeniz gereken 10 şey.

Onlar için doğru çocuk kıyafetleri ve kumaşları nasıl seçilir?

İşte çocuk kıyafetlerinde tercih edilecek kumaşlar ve ebeveynlerin de çevreci ihtiyaçlarını karşılamak için sürdürülebilir kıyafet almanın püf noktaları…

1. Pamuk

Yumuşak, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve elastik, pamuk her mevsim kullanım için mükemmeldir. Yazın serin olduğu için, kışın ise küçüklerin teniyle doğrudan teması halinde can sıkıcı olabilecek yünlü giysilerin altına giymek

2. Keten

Zarif ve taze, yazlık giysiler için favori kumaştır. UV ışınlarına dayanıklı , doğal, nefes alabilen, anti-statik ve anti-stres kumaştır . Kanmayın. Aranılan bir kumaş olmasına rağmen oldukça dayanıklıdır.

3. Organik pamuk

Bu kumaş, pamuk liflerinin yetiştirilmesi ve işlenmesi sırasında emilebilecek zararlı ve toksik maddeler içermez.

4. Bambu Pamuğu

Bambunun inanılmaz yumuşaklığı, çocukların onu sevmesinin ana nedenlerinden biridir.

Spot kot kumaş satın alanlar,spot polar kumaş satın alanlar,spot şifon kumaş satın alanlar,spot viskon kumaş satın alanlar,spot gabardin kumaş satın alanlar,spot interlok kumaş satın alanlar,spot jarse

Kaşmir ya da ipeğin sunduğu rahatlık düzeyine sahiptir. İçi boş lifleri sayesinde yaz ayları için, kış aylarında ise yalıtkan olarak harikadır.

5. Pamuklu jarse

En büyük avantajı kolay ütülenebilmesi ve küçüğün vücuduna onu sıkmadan yapışabilmesidir.

6. Yün

Yün evet mi yoksa yün hayır mı? Çok yumuşak olanı tercih etmek ve altına pamuklu bir body ile giymek daha iyidir çünkü yünün tene teması aslında can sıkıcı olabilir. Merinos gibi doğal olanı bu sorunu yaratmayacak kadar yumuşak ve kabarıktır, aynı zamanda sizi çok sıcak tutar ve bu nedenle çok fazla katman giymeyi sevmeyen çocuklar için mükemmeldir.

7. Kolay yıkama

Basit şeylerle başlayalım: Çocuklar her zaman kirlenir. Doğumdan itibaren günde en az bir tek parça streç giysi değiştirmeleri gerekecektir. Bu nedenle rahat pamuklu, belki de dikişsiz giysiler seçmek daha iyidir. Bebekler doğar doğmaz giyinmeyi sevmezler.

spot krep kumaş,stok penye kumaş,spor kot kumaş,stok jarse kumaş,spot denim kumaş,spot interlok,spot viskon,spot şifon,spot kadife,spot polar,spot süprem,spot kumaşlar nereye satılır
s

Bu nedenle baştan değil kollardan giyilen, küçük klipsli düğmelerle kapatılan açık bodyleri tercih etmek daha doğru olur. Beyaz genellikle en iyi renktir. Çabuk kirlendiği doğru ama temiz tutmanın kolay olduğu da bir gerçek.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!