Kastamonu Krep Kumaş

Kastamonu kumaşçılar,Kastamonu parça kumaş satan,krep kumaş Kastamonu,krep kumaş satın alan Kastamonu,Kastamonu krep kumaş alan,krep kumaş satan Kastamonu,parça kumaş satanlar Kastamonu,

Kastamonu Krep Kumaş

Krep ” nedir – Tanım ve Açıklama

Buruşuk veya büzülmüş bir yüzey ile karakterize edilen bir kumaş. Kıvrım: Bir lif veya filamentin dalgalı olması.

Çeşitli liflerde ve karışımlarda çeşitli hafif kumaşları tanımlamak için kullanılan bir terim, ipliği veya kimyasal işlemleri veya dokuma yapısını yüksek oranda bükerek elde edilen büzüşmüş yüzeyleriyle karakterize edilir.

Sert bükümlü iplikler, kimyasal işlemler, dokuma, inşaat veya bir tür kabartma veya yüzey işlemi kullanılarak elde edilen kırışık bir yüzey ile karakterize edilen çeşitli hafif kumaşlar. Krepler bugün sınırsız çeşitlilikte lif ve karışımlarda ve farklı yapılarda bulunabilir.

Krep, tuhaf bir gevrek veya kıvrımlı bir görünüme sahip, karışık bir dokuya sahip ipek bir kumaştır.

KUMAŞ ALIM VE SATIM YERİMİZ ZEYTİNBURNUN’DA

Çok çeşitli buruşuk veya taneli yüzey etkisi ile karakterize edilen bir kumaş.

krep kumaş alınır,krep kumaş satın alan,krep kumaş nereye satılır,krep kumaş kim alır,krep kumaş satış yeri,
krep kumaş alınır,krep kumaş satın alan,krep kumaş nereye satılır,krep kumaş kim alır,krep kumaş satış yeri,

(Düz Krep) – Fransız Krep veya İç Çamaşırı Krep olarak da adlandırılır, ancak tam olarak aynı değildir. Dolguda 25 x 22 sırayla çok hafif çakıl veya krep etkisi sert büküm ile tüm kreplerin en düzüdür; çözgü sıradan bir bükülme var. Çok yumuşak ve bükülebilir, bu da örtü için iyi olur. Çok hafif – seçimlerin 2 katından fazla. Çoğu iyi yoksundur ve genellikle aksesuarlarda, bluzlarda, elbise mallarında, sabahlıklarda, pijamalarda ve diğer iç çamaşırı ve astar parçalarında kullanılır.

(Moss Krep veya Kum Krep) – Düz dokuma veya küçük Dobby tarafından yaratılan ince bir yosun etkisi vardır. Bükülmüş bir suni çözgü ve filament bir suni dolgu ile üretilmiştir. İki katlı çözgü ipliği dolgudan çok kaba ve hacimlidir. Çoğunlukla suni ipek ve sentetik, ancak bazıları ipek.

(Georgette Krep Kumaş Satın Alan) – Daha sert ve vücudu mükemmel bir aşınma sağlayan hafif, şeffaf kumaş. Hem çözgü hem de doldurma yönlerinde yüksek bir bükülme ile S ve Z ipliklerini değiştirerek elde edilen donuk, buruşuk bir yüzeye sahiptir. Georgette, krep de daha sert, daha koyu, daha buruşuk bir his ve görünüme sahiptir.

Buruşuk, kıvrımlı veya taneli bir yüzeye sahip her türlü kumaşı – yün, pamuk, ipek, suni ipek, sentetik ve harmanlar – tanımlamak için kullanılır. Kamgarn pamuk, yün, ipek, yapay sentetiklerden yapılmıştır. Buruşuk, büzülmüş bir yüzeye veya yumuşak yosunlu bir yüzeye sahiptir. Tüm krepler, dolguda veya çözgüde veya her ikisinde yüksek bir bükülmeye sahip olan iplikler nedeniyle çakıllı, pürüzlü bir his ve görünüme sahiptir. Krep farklı ağırlıklarda ve parlaklık derecelerinde gelir. Sert ve kuru bir his ile donuk. Yünlü krepler kamgarndan daha yumuşaktır. Eğer iyiyse, iyi örtülür. Krep satın alan, çok iyi aşınma özelliklerine ve giysilerde zayıflama etkisine sahiptir. Çoğu krep özenle yıkanır.

Kumaşın genel bir sınıflandırması, çok çeşitli buruşuk veya kazanılmış yüzey etkileri ile karakterize edilir. Krep yapma yöntemleri arasında sert bükülmüş ipliklerin kullanımı, özel kimyasal işlem, özel dokumalar ve kabartma bulunur.

Alternatif büküm ile üretilen kıvrımlı etkisi olan yüksek bükümlü iplik

Farklılaştırılmış bir iplik bükümü modeli ile elde edilen buruşuk etkiye sahip bir kumaş. Koleksiyonumuzda olarak adlandırılmıştır.

Her Yerinden Buruşuk, Çakıllı veya Büzülmüş Yüzeyle Karakterize Edilen Bir Kumaş. Görünüm, Yüksek Bükümlü İpliklerin, Kabartma, Kimyasal Muamele veya Bir Krep Dokuma Kullanımının Sonucu Olabilir.

Buruşuk veya büzülmüş bir yüzey ile karakterize edilen bir kumaş.

Buruşuk, kıvrımlı veya taneli bir yüzeye sahip her türlü kumaşı – yün, pamuk, ipek, suni ipek, sentetik ve harmanlar – tanımlamak için kullanılır.

Elyaf: Kamgarn pamuk, yün, ipek, sentetik sentetikler. Dokuma kumaş satın alan: Çoğunlukla düz, ancak çeşitli örgüler. Özellikleri: Buruşuk, büzülmüş bir yüzeye veya yumuşak yosunlu bir yüzeye sahiptir. Farklı ağırlık ve parlaklık derecelerinde gelir. Sert kuru bir his ile donuk. Yünlü krepler kamgarndan daha yumuşaktır.

Sert bükümlü iplikler, kimyasal işlemler, dokuma veya bir tür kabartma veya yüzey işlemleri kullanılarak elde edilen yağlı bir yüzey ile karakterize edilen çeşitli hafif kumaşlar.

Kıvrımlı yüzey ve daha büyük kumaş hacmi vermek için buruşma veya kabartma ile verilen bir kumaştaki kalite.

 Diğer bazı terimler

Bazı terimler:

Suresi

İpek benzeri bir el ile hafif, parlak dimi örgüden yapılmış kumaş alan. Suresi bağların, elbiselerin ve mobilyaların dokusudur. İpek, polyester ve suni ipek olarak mevcuttur. İpek, suni ipek veya …

Gümrüklü Kumaş

Kastamonu kumaşçılar,Kastamonu parça kumaş satan,krep kumaş Kastamonu,krep kumaş satın alan Kastamonu,Kastamonu krep kumaş alan,krep kumaş satan Kastamonu,parça kumaş satanlar Kastamonu,

Elyafların bir bağlayıcı malzeme ile bir arada tutulduğu dokunmamış bir kumaş. Bu, bir yapışkan veya düşük erime noktasına sahip bir bağlama lifi olabilir. Alternatif olarak, malzeme …

Pigment baskılı

Çözülmeyen bir renklendirici, kumaş üzerine bir macun veya emülsiyon halinde basılır, ısı ile kürlenir ve reçineler veya bağlayıcılarla kumaşa bağlanır. Olacak lif karışımları olan kumaşların basılmasına izin verir …

Angora Merinos Rayon

Peru tepeleri için gerçek bir iplik. % 40 Angora /% 40 Merino /% 20 Rayon’un samimi bir karışımıdır. Bu üç katlı 2200 yds / lb iplik, yumuşak bir lüksün bulunduğu özel giysi için kullanılmalıdır.

Tüm Makale Linkler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın