Kanepe İçin Kumaş Seçimi

Kanepe kumaş satın alan,kanepe kumaşı,kanepe kumaşı alan,parti kanepe kumaşı,stok kanepe kumaşı,spot kanepe kumaşı,ucuz kanepe kumaşı,kilo ile kanepe kumaşı
Kanepe kumaş satın alan,kanepe kumaşı,kanepe kumaşı alan,parti kanepe kumaşı,stok kanepe kumaşı,spot kanepe kumaşı,ucuz kanepe kumaşı,kilo ile kanepe kumaşı

KANEPE İÇİN KUMAŞ SEÇİMİ

Bir kanepenin dayanıklılığı yalnızca çerçeveye ve dönüştürme sisteminin güvenilirliğine bağlı değildir. Yüzey döşemesi önemli bir rol oynar.

Yeni bir kanepe satın almadan veya yıpranmış döşemeyi değiştirmeden önce, bu mobilya parçasının yerleştirileceği odanın özelliklerini dikkate almak gerekir.

Oturma odası. Bir odadaki ortak oda genellikle birçok insanı barındırır, yani her gün mekanik strese ve kirliliğe maruz kalır. Oturma odası mobilyaları için döşemeler iyi yıkanmalı ve yüksek yoğunluklu olmalıdır. Mobilyaları çocuklardan ve hayvanlardan korumak için kanepe için vandal önleyici kumaşlar seçmeye değer.

  • Mutfak. Mutfakta birçok kirlenme kaynağı vardır, bu nedenle yıkanabilen kokusuz bir malzeme seçmek en iyisidir.
Mobilya kumaşı,mobilya kumaşı alan,parti mobilya kumaşı,stok mobilya kumaş,spot mobilya kumaşı,kilo ile mobilya kumaşı,mobilya kumaş satın alan,
Mobilya kumaşı,mobilya kumaşı alan,parti mobilya kumaşı,stok mobilya kumaş,spot mobilya kumaşı,kilo ile mobilya kumaşı,mobilya kumaş satın alan,

Yatak odası ve misafir odası. Burada döşeme malzemesi olabildiğince rahat olmalıdır. Bazı misafirlerin veya aile üyelerinin sentetiklere alerjisi olabileceği unutulmamalıdır.

Çocuk İçin Kumaşlar.

Döşemenin temizlenmesi kolay olmalıdır. Pratik bir seçenek çıkarılabilir kapaktır. Kirlenme durumunda kolaylıkla yıkanabilir, mekanik hasar durumunda çerçeve ve dolgusuna zarar vermeden değiştirilebilir veya tamir edilebilir.

Piyasada 4 ana mobilya kumaş alan tedarikçisi bulunmaktadır – bunlar Türkiye ve tabii ki mobilya endüstrisinde tanınmış dünya liderleri, İtalya ve Belçika’dır. İtalyan ve Belçika kumaşları, çeşitli tasarımlar, kumaşta doğal malzemelerin kullanımı ve ayrıca bir Teflon kaplama, yani. kumaşın sıvıyı itmesini sağlayan özel emprenye.

Mobilya kumaşı satın alan. Böyle bir kanepeye kahve veya başka bir içecek dökerseniz, sıvıyı kanepenin yüzeyinden kolayca çıkarabilirsiniz ve üzerinde hiçbir iz kalmayacaktır. “Türk kumaşları, özellikle pamuk içerenler oldukça iyi kabul ediliyor. Türkiye yapımı kumaşlar en ucuz olanı ve Belarus kumaşları pratikte mobilya endüstrisinde kullanılmıyor.

zeytinburnu kumaş toptancıları,zeytinburnu penye kumaş,zeytinburnu parça kumaş satanlar,zeytinburnu kumaş pazarı nerede,zeytinburnu döşemelik kumaş,Zeytinburnu kumaş satanlar,Zeytinburnu parça kumaş satan,Zeytinburnu kumaş alanlar,Zeytinburnu kumaş alan,Zeytinburnu kumaşçılara nasıl giderim,Zeytinburnu kumaşçılar nereye yakın,

Bununla birlikte, parti kumaş alan düşük fiyatı, kalitesiz oldukları anlamına gelmez. Bunların arasında aşınma direnci yüksek kumaşlar da vardır. Bazıları 15 yıldır aynı renkte üretiliyor ve alıcılar bu kumaşın yüksek kalitede olduğunu bildiği için ürünlere olan talep düşmüyor.

Uzun süre dayanması ve sizi hayal kırıklığına uğratmaması için hangi döşemeyi seçmelisiniz? Bu soruyu cevaplamadan önce, kanepelerin yüzeylerini dekore etmek için kullanılan çeşitli malzemelerin avantaj ve dezavantajlarını ayrıntılı olarak tanımanız gerekir.

Velurlar

Döşemelik kumaş alan mobilyalarda zarif kadife kaplama, odada rahatlık ve rahatlık yaratmak isteyen insanlara hitap edecek. Kadife bir kanepe, sevdiklerinizle romantik bir toplantı yapmak, arkadaşlarla buluşmak veya çocuklarla oynamak için ideal bir yerdir. Kadife kumaş satın alan yerler doğal yün ve pamuk liflerinden yapılır. Harika görünüyor, birçok farklı tonu var ve her zaman sıcak ve dokunuşu çok yumuşak. Materyal oldukça yoğundur, koltukta oturan insanların ağırlığı altında esnemez ve yüksek derecede hava geçirgenliğine sahiptir. Bu tür döşeme, yıkamayı ve vakumlamayı iyi tolere eder. Döşemeli mobilyalar üzerindeki kadife kaplama çok dikkatli bir şekilde işlenmelidir. Lekeleri kendiniz çıkarmak neredeyse imkansız olduğundan, döşemeye kahve, meyve suyu veya sos dökmeyin. Kadife kısa ömürlüdür

Goblen ve jakar

Kumaş Parçası Alınır. Jakarlı Kumaş Nedir?
Kumaş Parçası Alınır. Jakarlı Kumaş Nedir?

Goblen döşeme oldukça pahalı bir zevktir; sadece zenginler bunu karşılayabilir. Bu kumaşla kaplı bir kanepe, oturma odasını lüks hale getirecek, ona sofistike ve aristokrat bir incelik katacak. Goblen çevre dostu ve son derece dayanıklı kumaşlardan biridir. Spot Kumaşın pamuk içeriği% 40 ile% 100 arasında değişebilir. Alerjik belirtilere yatkın kişiler, maksimum doğal lif içeriğine sahip goblenleri seçmelidir – bu malzeme çevre dostudur, ancak çok çabuk silinecektir. Döşemeli mobilyalarda dayanıklılığa ve dayanıklılığa değer verenler için, küçük pamuk bileşimli kumaşları tercih etmeleri önerilir.

Goblen stok kumaş alanlar birçok renkte gelir ve yüzeyindeki karmaşık tasarımlar ve desenler herhangi bir kişiyi memnun edebilir. Bir çocuk duvar halısını bulaştırırsa üzülmeyin. Bu lüks kumaş üzerindeki herhangi bir leke, düzenli bir yıkama ile çıkarılabilir. Duvar halısındaki eski lekeler asit veya alkali içermeyen deterjanlarla çıkarılır. Bazen kanepe profesyonelce kuru temizleme yapılmalıdır. Malzemenin güneş altında solduğunu hesaba katmak önemlidir, bu nedenle goblen döşemeli bir kanepe pencereden uzağa yerleştirilmelidir.
Parti Mobilya kumaşı alan.

Ekolojik özellikleri bakımından duvar halısına çok yakındır. Bu malzeme, doğallığı ve dayanıklılığı ile tamamen haklı olan yüksek maliyeti ile ayırt edilir. Kanepedeki  döşeme, odanın içini değiştirerek ona sofistike bir görünüm kazandıracak. Malzemenin avantajları güzelliği, dayanıklılığı ve gücüdür. Kullanım sürecinde kumaş deforme olmaz veya sürtünmez.  Kumaş Alanlar Yerler dezavantajı, düşük nem direncinde yatmaktadır – yüksek nem seviyelerine sahip odalarda malzeme hızla bozulur.

Jakarlı döşemeli bir kanepe, ihtişamıyla dikkat çekmekte başarısız olamaz. Kumaşın yüzeyindeki karmaşık desenler ona görkemli bir görünüm kazandırır. Jakar, onu çok güçlü ve sert kılan karmaşık bir ultra güçlü elyaf örgüsü ile yapılır. Ancak jakarlı kumaş satın alan döşemeli bir kanepede uzun süre uyumak ya da oturmak çok rahatsız edicidir çünkü yüzeyi soğuk, kaygan ve sert olacaktır. Bu tür döşemelere sahip mobilyalar, hoş bir eğlence için değil güzellik için satın alınır. Kumaşın bir diğer önemli dezavantajı, nemden hoşlanmamasıdır: jakar sadece kuru temizlemeyi kabul eder.

Mikrofiber

Kanepe kumaş satın alan,kanepe kumaşı,kanepe kumaşı alan,parti kanepe kumaşı,stok kanepe kumaşı,spot kanepe kumaşı,ucuz kanepe kumaşı,kilo ile kanepe kumaşı
Kanepe kumaş satın alan,kanepe kumaşı,kanepe kumaşı alan,parti kanepe kumaşı,stok kanepe kumaşı,spot kanepe kumaşı,ucuz kanepe kumaşı,kilo ile kanepe kumaşı

Bu döşeme malzemesi güneş ışığının etkisi altında solmaz veya solmaz, içine kir girmez ve içine su girmez. Buna rağmen malzeme, kanepenin “nefes almasını” sağlar. Bu döşeme malzemesinin yüksek sıcaklıklara ve aşırı sıcaklıklara maruz kaldığı belirtilmelidir. İlk bakışta göze çarpan dezavantajlardan biri yüksek maliyettir.

Ayrıca kaplama, özel bakım önlemleri gerektirir. Materyal özel formülasyonlar gerektirir, yıkamaya yalnızca hassas bir modda izin verilir ve kurutma yalnızca açık havada doğal olarak gerçekleşir. Döşeme, nemli bir sünger ve yumuşak kıllı bir fırça ile elektrikli süpürgeyle de temizlenebilir.

Materyal ütülenmemeli veya aseton veya diğer oje çıkarıcılara maruz bırakılmamalıdır. İnatçı kirleri çıkarmak için karbonat ve nemli bezler kullanabilirsiniz. Gres lekelerinden bahsediyorsak, o zaman deterjan kullanmaya izin verilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın