Stok Denim Kumaş

spot demim parti denim ucuz denim parça denim zeytinburnu denim denim nerede satılır denim fiyatı mavi denim
spot demim parti denim ucuz denim parça denim zeytinburnu denim denim nerede satılır denim fiyatı mavi denim

Stok Denim Kumaş

Denim , daha önce sadece dış giyimin yapıldığı ağır, yoğun bir dimi dokuma malzemesidir: ceketler, paltolar, kotlar. Üretilen tüm denimlerin ana kısmı pamuk elyafıdır. Modern zamanlarda, kotlara yumuşaklık ve elastikiyet veren çeşitli malzemeler (elastan, likra, viskon vb.)

DENIM TÜRLERI

1. Denim kumaş nereye satarım? en kaliteli ve en pahalı denim türü olarak kabul edilir. Çözgü olarak boyalı ipin, atkı ipliği olarak beyaz atkının kullanıldığı dimi örgü ile yapılır. Bu nedenle, yanlış taraftan malzeme beyazdır. Son zamanlarda, denim üretiminde, malzemenin dokusunda keyfi olarak yatay ve dikey çizgiler oluşturmanın mümkün hale geldiği düzensiz pamuk ipliği kullanıldı.

2. Jean – yine çapraz örgülü pamuklu kumaşa dayanan bir tür denim, ancak Denim kumaş alan biraz daha yumuşak ve daha ucuz.

3. Kırık dimi. Zeytinburnu kot kumaş satın alanlar. Bu, balıksırtı dokumalı özel bir denim türüdür. Yarım önce ucuz denim tarafından geliştirildi ve fikir, dimi dokumanın çapraz çizgisini değiştirmekti. Yön değişikliğinin meydana geldiği yerde, çözgü ipliği atkı ipliğinden bir ilmek değişir. Sonuç, orijinal bir görünümdür.

Stok Denim Kumaş

4. Sol kot pantolon. Tuhaflığı, çapraz dokuma hattının oldukça genel olarak değil, sola ve yukarı doğru yapılması gerçeğinde yatmaktadır. Bu tür kumaşların üretimi oldukça zahmetlidir, bu nedenle sadece bazı durumlarda kullanılır.

stok denim kumaş,stok kot kumaş,stok kot kumaşı,ucuz stok kot kumaş,stok kot,stok denim,ucuz kot kumaşı,ucuz denim kumaş,stok kot alan,spot kot alan,stok denim alan,denim parçası,
stok denim kumaş,stok kot kumaş,stok kot kumaşı,ucuz stok kot kumaş,stok kot,stok denim,ucuz kot kumaşı

5.  Denim Parçası en ince denim çeşididir. Hafif gardırop eşyalarının (iç giyim, mayo, yazlık gömlek, pantolon vb.) Dikilmesinde kullanılır.

6. Streç aynı zamanda sadece elastan içeren hafif denimdir. Elastan iplik satın alan atkı ipliğine eklenir. Bu kumaştan yapılan kotlar, şekle mükemmel bir şekilde uyuyor, bu nedenle esas olarak kadın modellerinin imalatında kullanılıyor.

Stok Denim Kumaş

7. Kot bağlama. Bonding kumaşları özel bir teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Kopyalanan malzemelerin üst kumaşlarla kombinasyonuna dayanmaktadır. Kot bağlama, bir triko tabakası ile kot kombinasyonudur.

8. Spot Kot-pamuk  tek tip olmayan kalınlaştırılmış ipliklerin kullanıldığı saten dokuma kumaştır.

9. Parti Denim-ipek – mat ve saten bir parlaklığa sahip, yoğun ama hafif bir “kırık dimi” dokuma kumaşı.

  • 10. Tasarımcı parti kot pantolonlar, çeşitli dekor türlerine sahip oldukları için tasarımcılar için gerçek bir nimet olarak kabul edilir. Bir jakar deseni, yazıtlar ve kaotik sindirimin etkisi olabilir. Ayırt edici bir özellik, kadifemsi yüzeydir. İplik% 97 pamuk ve% 7 elastandır.

11. Beyaz kot pantolon. Malzeme elastan, diyagonal örgü ilavesiyle yapılmıştır. Boyasız, yoğun ve ağır bir kumaştır. Geleneksel denim ve kostüm grupları yapmak için uygundur.

spot demim parti denim ucuz denim parça denim zeytinburnu denim denim nerede satılır denim fiyatı mavi denim
spot demim parti denim ucuz denim parça denim zeytinburnu denim denim nerede satılır denim fiyatı mavi denim

12. Çizgili kot.  Üstü dokuma şeritli çapraz dokuma kumaş. Şeritler koyu veya açık tonlar olabilir. İpliğin bileşimi, elastan eklenmeden% 100 pamuktur. Kumaş yumuşak ve dokunulduğunda esnektir.

13. Keten kot pantolonlar. Materyal yoğun denim,% 50 pamuk ve% 50 ketendir. İkincisinin kullanılması nedeniyle, kumaşın dokusu, malzemeye biraz rustiklik veren küçük düğümlerin ve kalınlaşmaların varlığıyla ayırt edilir.

14. Lux . Kumaş alan çapraz olarak dokunur, ancak karakteristik kot fitili yoktur. Doku üniform, asil bir parlaklığa sahip. Dokunun kalitesi, iyi bir takım elbise kumaşına olabildiğince yakındır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın