Kamuflaj Kumaş Satın Alan

Kamuflaj kumaş satın alan,kamuflaj kumaş nereye satarım, kamuflaj kumaş kimler alır, kamuflaj kumaş satın alanlar,parça kamuflaj kumaş alan yerler, kamuflaj kumaş nereye satarım, kamuflaj kumaş kim alır,

Kamuflaj elbise çeşitleri

Kamuflaj giysileri yılın her yeri ve zamanı için ayrı ayrı oluşturulur. İki ana ekipman türü vardır:

Yaz.

Kış.

Her biri, çok sayıda var olan özel alt türlere ayrılmıştır.

Yaz kamuflaj kıyafeti, kapüşonlu bir ceket ve serbest cins pantolon ile tamamlanır. Takım elbise sadece yaz zemininde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Özel bir küçük geometrik desenli yeşil renkte mevcuttur. Gerekirse, kamuflaj kıyafeti makinede yıkanır.

Kamuflaj elbise

Gerekirse, kendi ellerinizle bir kamuflaj kıyafeti oluşturabilirsiniz. Erkeklerin en sevdiği faaliyetler, bu tür ekipmanların kullanılabilirliğini gerektiren balıkçılık ve avcılıktır. Mağazadan satın almak gerekli değildir, bağımsız olarak kolayca yapılabilir.Bunun içinde karmaşık bir şey yoktur. Adım adım talimatlar her eylemi adım adım açıklayacaktır:

Tela alan,spot tela alanlar,parti tela alan,fiber kumaş,parti fiber kumaş alan,stok fiber kumaş alanlar,polyester ip alan,pamuk ip alan,stok pamuk ip,spot iplik,parti şifon,parti gabardin,parti ip,parti interlok,parti ribana,stok ribana,spot ribana,parti jarse,ham jarse,parti payetli kumaş,parti pullu kumaş, pamuk, batik, keten, ipek, yün, rami, naylon, polyester, akrilik, modakrilik, spandeks, metalik, vinyon, rayon, liyosel, asetat, triasetat, kaşmir, alpaka,tiftik,kamuflaj kumaş alan,parti kamuflaj kumaş,stok kamuflaj kumaş,parti sandy kumaş
kamuflaj kumaş parti ip alan parti tela alan parti kot alan hazır giyim alan parti hazır giyim stok hazır giyim kumaş parçası alan parça kot kumaş alan ucuz kumaş kadife kumaş alan gömlek kumaşı

Eski kamuflaj kumaşından, 3 ve 8 cm farklı genişlikte ve en az 25 cm uzunluğunda şeritler kesmek gerekir. Böyle bir kumaş yoksa, başka bir düzgün malzeme alabilirsiniz.

Bir sonraki adım gömleği hazırlamaktır. Yoğun malzemeden yapılabilir. Gömleğin askeri bir şampiyon olması daha iyidir. Herhangi bir yağmurluk veya gerilmiş ceket de alabilirsiniz.

Kamuflaj kumaş satın alan. Malzeme şeritleri renkler ve bedenler arasında değişerek gömlek veya ceket üzerine dikmeye başlar. Bu, gelecekteki ekipmanlara daha görünmez bir görünüm verecektir. Gömleğin uzunluğunu arttırmak istiyorsanız, bir naylon ağ kullanarak yapabilirsiniz. Ve gruplar iç içe geçmiş durumda.

Normal siyah örme şapka şapka için idealdir. Kılık değiştirmesi için madde parçalarını dikebilirsiniz. Ayakkabılar herhangi bir koyu gölgeye uyum sağlar. Ayrı olarak maskelemek gerekli değildir.

Kamuflaj nedir ve nasıl giyilir?

Bu yazdan bu kamuflajdan en son trend olarak bahsettiğimizi duyduk, ama … kamuflaj nedir?

Kamuflaj, 60’larda doğan ve 80’lerde modaya geri dönen bir kamuflaj fantezisidir.Gerçekte

Kamuflaj kumaş satın alan,kamuflaj kumaş nereye satarım, kamuflaj kumaş kimler alır, kamuflaj kumaş satın alanlar,parça kamuflaj kumaş alan yerler, kamuflaj kumaş nereye satarım, kamuflaj kumaş kim alır,

kamuflaj nedenleriyle, savaşta bukalemun benzeri hale getirebilecek takım elbiseleri kullanan ve kullanan ordudan gelir.

 Bu fantezi her zaman büyük başarı dönemlerinden ve moda dünyasında karanlığın diğerlerinden geçen bir dansçı olmuştur.

Bununla birlikte, yeni erkek trendi onu kamuflajı yapan her kahraman ve aksesuarı ve ötesini işgal eden kahraman olarak görüyor.

Ötesi kişisel zevkinize, bir Kentsel Savaşçı görünümünün nasıl gösterileceğine dair bazı tavsiyeler verilmelidir.

Şimdi kayıt olma olasılığını hariç tuttuk, sadece kendimizi şehre kamufle etmeliyiz, fişlere dikkat etmeliyiz .. Kamuflaj kumaş satın alan.

Aslında, çok yaratıcı bir fantezi olarak, kendi başına modadan sirk etkisine gitmekten kaçınmak için kombinasyonlara dikkat etmeliyiz ..

Her şeyden önce, tamamen kamuflaj giyinmek (denizcilerin yanıltmasını önlemek için) değil, bir giysi ve aksesuar (ör. Ceket ve kravat veya pantolon ve kol düğmeleri, gömlek ve ayakkabılar vb.) Seçmek iyi bir uygulamadır.

Bu kurala halel getirmeksizin, gerekli istisnalar dışında, tonlarında kamuflajı nedeniyle benzersiz olarak görülme eğilimi gösteren bir renk olması, ona uyması için, herhangi bir tek arka plana (örneğin kot kesim kamuflaj pantolonları, renkli bir gömlekle) uyum sağlamak için çok fazla zaman almaz mavi veya beyaz t-shirt)

Bir palyaço efektinden kaçınmak için genel olarak desenli renklerden kaçınılmalıdır, eğer flüoresan renklerle bir ayırma oluşturursanız daha iyi olur (çok şık, örneğin pembe gömlekli bir düğmeli kamuflaj ceket, kamuflaj kravat ve koyu gri pantolon Kamuflaj kumaş satın alan).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*