Kamuflaj Alan Kamuflaj Giyim Nedir?

kamuflaj kumaş alanlar kamuflaj satın alan parti kamuflaj parça kamuflaj spot kamuflaj stok kamuflaj ucuz kamuflaj

KUMAŞ TÜRLERİ SATIN ALINIR…

Kumaş alanlar doğaya veya size ulaşmak için herhangi bir yolu kullanacak düşmanlara karşı olduğunuzda, hayatta kalmak için cephaneliğinizde her şeye sahip olmalısınız – buna kıyafetler de dahildir. Erkeklerden veya doğadan kaynaklanan tehlikelerle karşılaştığınızda giydiğiniz giysiler iyi korunmanızı sağlamalıdır – kendinizi korumanın bir yolu görsel algılamadan kaçınmaktır.

HARMAN KARIŞIM GABARDİN ALANLAR

Kamuflaj giyimde, arka plana karşı gizlenir ve harmanlanırsınız. Kamuflaj kıyafetleri, tehlikede olduğunuzda hayatta kalmanın bir yoludur. Ancak tam tersine, çağdaş modada kamuflaj giyim sizi öne çıkarır – bu cesur bir ifadedir. Amacınız hangisi, çağrınız.

Kamuflaj kıyafetlerinin kökeni

kamuflaj giyim kamuflaj kumaş alan kamuflaj satan yerler gabardin kamuflaj penye kamuflaj kilo işi kamuflaj kiloluk kamuflaj parça kamuflaj ucuz kamuflaj
kamuflaj giyim kamuflaj kumaş alan kamuflaj satan yerler gabardin kamuflaj penye kamuflaj kilo işi kamuflaj kiloluk kamuflaj parça kamuflaj ucuz kamuflaj (2)

Gabardin kumaş satın alanlar. Genellikle hayvanlar, kendilerini düşmanlardan korumak veya yiyecek avlamak için doğada Kamuflaj kullanırlar. Doğada, malzeme, renk veya aydınlatma kullanarak çevreleriyle karışan çok sayıda hayvan veya böcek örneği vardır. Değişen görünüm, arka plandan ayrılmalarını zorlaştırıyor.

Örneğin, bir kaplanın çizgileri çalılar arasında fark edilmeyi zorlaştırır ve bu da avına gizlice yaklaşmasını kolaylaştırır. Kum Tavuğunun toprak tonları, doğayla bütünleşmesini ve yırtıcılardan kurtulmasını sağlar.

Doğal kamuflaj – Çeşitleri

Farklı Kamuflaj türleri vardır. Bunlar; renk uyumu, kendi kendine dekorasyon, aktif kamuflaj, rahatsız edici renklendirme, taklit ve zıt gölgelemedir.

Hayvanlar renklerini eşleştirerek çevrelerine uyum sağladıklarında, onları ayırmak kolay değildir. Bu tür Kamuflaj renk uyumu olarak adlandırılır. Tipik bir örnek, yeşil çimenlere karşı yeşil renkli bir çekirgedir.

Hayvanlar kendilerini gizlemek için doğada mevcut olan şeylere bağımlı olduklarında, buna kendini süsleme denir. Bazı böcekler kendilerini kamufle etmek için vücutlarını kumla kaplar.

kamuflaj giyim kamuflaj kumaş alan kamuflaj satan yerler gabardin kamuflaj penye kamuflaj kilo işi kamuflaj kiloluk kamuflaj parça kamuflaj ucuz kamuflaj (2)

Parti kumaş alanlar. Bazı hayvan türleri kendilerini kamufle etmek için görünüşlerini değiştirebilirler. Ya hızlı bir şekilde ya da farklı mevsimlerde yapabilirler. Pisi balığı, doğaya uyum sağlamak için görünümünü hızla değiştirebilir. Ermin kürkü kış mevsiminde beyaza döner. Bukalemunların ne yaptığını hepimiz biliyoruz.

PARÇA KUMAŞ SATIN ALINIR…

Hayvanlar onları gizlemek için birden fazla renk kullandığında buna yıkıcı renklenme denir. Bir örnek leopar.

Karşı gölgeleme, bir hayvanın düzlük yanılsaması yaratmak için renkleri derecelendirdiği yerdir. Genellikle, üst renk koyu bir gölge ve alt taraf açık bir gölge olacaktır. Bir köpekbalığının vücudunda iki renk vardır, üst kısım alt kısımlardan daha koyu bir gölgedir. Yukarıdan bakıldığında düz görünüyor, neredeyse okyanusun rengiyle karışıyor.

Spot kumaş alanlar. İnsanlar Kamuflajı giyimlerine ve diğer alanlarına uzun yıllardır başarıyla adapte etmişlerdir. Hayvan derisi giyen erkekler bir yoldu. Tarih, gemileri kamufle etmek için deniz yeşili boyadığına dair kanıtlar sunar. 19. yüzyılda kamuflaj askeri uygulamalarda kullanılmıştır. 

Kamuflajın giyimde fonksiyonel kullanımı

Kilo ile kamuflaj kumaş,kiloyla kamuflaj kumaş,kiloluk kamuflaj kumaş,kilo işi kamuflaj kumaş,peney kamuflaj kumaş,polar kamuflaj kumaş,ribana kamuflaj kumaş,ucuz kamuflaj kumaş, kamuflaj kumaş fiyatı,1a kamuflaj kumaş,parça kamuflaj kumaş, kamuflaj kumaş satan yerler,toptan kamuflaj kumaş alanlar,

Kamuflaj günümüzde askeri ve sivil hayatta işlevsel amaçları için kullanılmaktadır. Ordu, askerleri ve ekipmanlarını korumak için bugüne kadar Kamuflaj savaş kıyafetlerini kullanmaya devam ediyor.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR.

Doğa sporlarında, derin deniz dalışlarında, arktik keşiflerde, dağa tırmanma gezilerinde kullanılan çok işlevli koruyucu giysiler bazen kamuflaj öğeleri kullanır. Çayırlar, çöller ve ormanlar gibi aşırı doğal unsurlarda, kamuflaj renkleri çevreye uyum sağlamaya yardımcı olur; örneğin toprak tonları çöllerde kamuflaj görevi görür.

Modada kamuflaj

TOPTAN PENYE KUMAŞ ALANLAR.. 0536 336 43 43

Top kumaş alanlar. 20. yüzyılın ortalarında kamuflaj kumaşı sivil modaya entegre oldu. Birçok moda tasarımcısı, kıyafetlerini tasarlamak için kamuflaj desenlerini kullanmaya başladı. Askeri Kamuflaj moda endüstrisini önemli ölçüde etkiledi. Askeri desenler dışında ekose ve hayvan baskıları da kamuflaj giyimin bir parçası olabilir. Bugün kamuflaj giyim, sokak giyiminden daha popüler.

Yorum Yap