Çelik İnterlok Kumaş Satın Alınır

interlok kumaş alını interlok kumaş alanlar interlok kumaş fiyatı çelik interlok alan parça interlok alan ham interlok alan spot interlok alan stok interlok alanlar

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR

Kumaş alanlar şimdiye kadar yün satıldı değil mi?! kumas.org hala nereye gideceğinizden veya ne yapacağınızdan emin değilsiniz. Her şey çok kafa karıştırıcı. Yün interlok, geri dönüştürülmüş yün, örgü yün… öylece devam ediyor! En azından biraz parçalamama izin verin.

En iyi bildiğim şey olduğu için dikili yün kumaşla başlayacağım ;).

Yün kilidi – bu bir (makine) örgü yündür, yuvarlak olarak örülür, böylece boru şeklinde gelir. Çift örgü yani yanlış ve doğru taraf yok. Kumaşın her iki tarafı ilmeklerin örgü tarafını gösterir ve pürüzsüzdür.

Yün karışımı keçelemeden önce ve sonra kilitlenir – keçeleşmeden sonra daha bulanıktır.

TEKLEME KUMAŞ ALANLAR

Top kumaş alanlar.  Bebek bezi dünyasında büyük olasılıkla iki farklı türde yün karışımı kilitli örtü ile karşılaşacaksınız. Benim kişisel favorim yün/elastan karışımı. Bunun 95/5 veya 97/3 olarak adlandırıldığını görebilirsiniz.

PARTİ KUMAŞ ALANLAR… 0536 336 43 43 HEMEN ARAYINIZ… BEN ALIYORUM

Bu, yün ve spandex (veya spandex’in bir markası olan Lycra) miktarıdır. Muhtemelen ikisi arasında gerçekten bir fark görmeyeceksiniz. Yün karışımını seviyorum çünkü spandeks çok güzel bir iyileşme sağlıyor. Aynı zamanda çılgınca keçeleşmesini de engeller.

KARIŞIK KUMAŞ SATIN ALANLAR

Penye kumaş satın alanlar. Yün karışımı bir örtü satın aldığınızda, muhtemelen uygun bir ağırlığa kadar keçeleşmiştir,  ancak daha fazla hissedilirse, bu biraz daha zor. Bu, dikkatli olursanız muhtemelen makinede yıkayabileceğiniz anlamına gelir, ancak markanızla ilgili özel bakım bilgilerini kontrol edin. Kalınlığın (tabii ki nasıl hissedildiğine bağlı olarak), esneme ve yumuşaklığın harika bir birleşimidir. Dezavantajı, genellikle yarda başına 20 doların üzerinde olan maliyettir ve bu, uzunluğun yaklaşık 1/3’ünü kaybedeceğiniz yeri hissetmeden öncedir.

Toptan penye kumaş alınır.

Bebek bezi dünyasında sıklıkla gördüğünüz diğer yün kilidi %100 yündür. Bu açıkçası içinde spandeks yok. Hâlâ örülmüş ve esnektir, ancak karışımla tam olarak aynı geri kazanıma sahip değildir, bu nedenle kapağın nasıl yapıldığına bağlı olarak zamanla biraz esneyebilir. Genellikle tipik yün karışımlarından biraz daha yumuşak ve daha incedir ve biraz daha fazla hapşır. Parça kumaş alan. Ayrıca bir tahta gibi sertleşene kadar hissedilmeye devam edecektir, bu nedenle genellikle %100 yünden yapılmış herhangi bir şeyi makinede yıkama şansını denemek istemezsiniz. Ama SOFT’tan bahsetmiş miydim?! Butta gibi. Çoğu durumda, bunu ya beli lastikli, yün karışımını bel olarak kullanan bir kılıfta ya da şal tarzı bir kapamada göreceksiniz. Tek başına bir stil kapağı olarak zamanla dayanmayacak.

Parti penye kumaş alınır,parti saten kumaş alınır,parti jarse kumaş alınır,parti kot kumaş alınır,parti ham kumaş alınır,parti süprem kumaş alınır,parti polar kumaş alınır,parti ip satın alınır,parti kot satın alınır,

Spot ip alınır. Tüm yün kilitleri eşit yaratılmamıştır. Doku (ne kadar yumuşak olup olmadığı), onu örmede kullanılan ipliğe eğrilen liflerin ne kadar ince olduğundan gelir. Mükemmel yün için sonsuz arayışımda, bebek cildinin yanında kişisel olarak düşünmediğim örnekleri hissettim.

TOPTAN PENYE KUMAŞ ALANLAR

Kumaş çeşitleri satın alınır. Ayrıca yakın zamanda piyasaya sürülen yıkanabilir (süper yıkama) bir yün interlok karışımı da vardır. Bence kumaş alan bu, yünün alt bezi için pek uygun değildir. Süper yıkama yününün çok temel bir açıklaması, elyafların keçeleşmesini ve birbirine kenetlenmesini önlemek için bir polimer reçinesi (plastik) ile muamele edilmiş olmasıdır. Pamuklu giysilerin söylediği gibi nemi çekmezken, aynı zamanda bebek bezinin aşırı nemini, geleneksel olarak bebek bezi için kullanılan yünlerle aynı şekilde emmemesi de mantıklıdır.

Penye parçası alanlar,parça penye alanlar,polar parçası satın alanlar,süprem parçası satın alanlar,şardonlu iki iplik kumaş,parça iki iplik kumaş,şardonlu üç iplik kumaş,parti polar kumaş,parti iki iplik kumaş,parti üç iplik kumaş satın alanlar,Zeytinburnu penye kumaş satanlar,Çerkezköy penye kumaş satanlar,Çerkezköy parça polar kumaş,çorlu parça polar kumaş,Çerkezköy üç iplik kumaş,
Penye parçası alanlar,parça penye alanlar,polar parçası satın alanlar,süprem parçası satın alanlar,şardonlu iki iplik kumaş,parça iki iplik kumaş,şardonlu üç iplik kumaş,parti polar kumaş,parti iki iplik kumaş,parti üç iplik kumaş satın alanlar,Zeytinburnu penye kumaş satanlar,Çerkezköy penye kumaş satanlar,Çerkezköy parça polar kumaş,çorlu parça polar kumaş,Çerkezköy üç iplik kumaş,

Kumaş.

Yünün nasıl/neden işe yaradığı ve keçelemenin onu neden daha iyi hale getirdiği hakkındaki önceki yazımız olan okuduysanız, o zaman keçeleşmeyen yünün optimal olmayacağını söylemek mantıklı görünüyor. Bu, hiç çalışmadığı anlamına gelmiyor, ancak yıkanabilir ve geleneksel arasında seçim yapıldığında, kumaş alan benim seçimim geleneksel ellerin altında. Yıkanabilir yün boyayı güzelce çeker ve işlenme şekli nedeniyle çok yumuşak bir ele ve örtüye sahiptir. Bir çok proje için harika, sadece bebek bezi örtüleri değil. Yine bu benim kişisel görüşüm ve şu anda işimde kullanmamayı seçmemin nedeni bu.

Yorum Yap