İstanbul Kumaş Alanlar Spot Kumaş

İstanbul Kumaş Alanlar

Parti Denim tüm dünyada tanınırlık kazanmıştır ve kesinlikle haklıdır. İstatistiklere göre kumaş alanlar her iki kişiden biri her yıl kot pantolon almak için mağazalara gidiyor . Kot pantolonlar inanılmaz derecede güçlü, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve aynı zamanda şık görünüyor. Zamanla, denim ürünler sahibinin şeklini alır ve daha da moda ve havalı hale gelir. Bugün, kurallar o kadar basitleştirildi ki, resmi bir iş yemeği ya da arkadaşça bir parti olsun, hemen hemen her etkinlikte denim giysiler güvenle giyilebilir.

Denim nasıl yapılır.

Pamuk: Tüm kotların başlangıcı.

Parça kot kumaş satın alanlar. Pamuk (pamuk) kotun temelidir. Bu doğal elyaf, tüm giyim endüstrisinin unsurlarından biridir. Ancak pamuk sadece pamuk değildir. Bu küresel ürünün yerel varyasyonlarındaki farklılıklar, kot pantolonlarımızın nasıl göründüğünü, nasıl hissettirdiğini ve solduğunu büyük ölçüde etkiler ve bu özellikler moda mirasında özellikle önemlidir.

Kot için pamuk çeşitleri arasındaki fark

Denimin nasıl görüneceğini etkileyen farklı fiziksel özelliklere sahip farklı pamuk türleri vardır. Profesyonel olmayan biri için, özellikle kot ham olduğunda, bir kot pantolonda kullanılan bir pamuğu diğerinden ayırt etmek zor olabilir. Ancak, onları giymeye başlar başlamaz özellikleri ve özellikleri ortaya çıkacaktır

İstanbul parça kumaş satın alan üreticiler, uzun lifleri olduğu ve elle hasat edildiği için Zimbabwe pamuğu hasadı yapmayı severler, bu yüzden kot çok yumuşaktır.

Denim için ipliğin özellikleri.

Ucuz kot kumaş. Bugün giydiğimiz denim için iplik bile yaratıldı. İplik kalınlığı, dokusu ve çivit boyasının nasıl nüfuz ettiği, kumaşın nasıl görüneceğini, hissedileceğini ve solacağını size söyleyecek önemli kurallardır. Bu özelliklerin her biri belirli bir karakteristikle belirlenir: iplik numarası, taneler ve büküm. Bunları kontrol ederek, iplik üreticisi aslında ipliği yaratabilir. İplik bükümü en önemli unsurlardan biridir.

Birçok promosyon ürünü% 100 pamuktan yapılmıştır, ancak 50/50 pamuk karışımı olarak kabul edilen bazı ürünler de vardır. 50/50 pamuklu harmandan yapılan ürünlerden bahsederken, çoğu zaman yarım pamuklu, yarı polyester olan maddelerden bahsediyoruz. Ekonomik, endüstriyel olarak üretilen bir malzeme ile nefes alan, doğal bir kumaş kombinasyonu, tekstil endüstrisinde en yaygın olanlardan biridir.

Pamuk ve Baskı

İstanbul Kumaş Alan

İstanbul Kumaş Alan

Tasarımınızı yazdırmaya geldiğinde, bazıları herkes parti kumaş alanlar kabul etmese de 50/50 pamuklu en iyi serigrafi sonuçlarını alacağınızı iddia edebilir. Ürününüz dijital süblimasyon baskı ile basılabiliyorsa (tam renkli baskılar için kullanılan bir işlem), polyester ile en iyi şekilde çalışır. Dijital süblimasyon baskı, bir görüntünün yüksek salınımlı bir kağıt alt tabakasına basılmasını ve görüntünün ısı ve basınçla aktarılmasını içerir. Aktarılan mürekkep pamuktan daha iyi polyester kumaş alan yapışır, bu yüzden bir pamuk karışımı bile % 100 polyester gibi dijital süblimasyon için iyi değildir.

Üç haneli günler, mücadelenin gerçek olduğu anlamına gelir. 108 derecelik havada serin kalmak için basit bir adım mı? Hepsi giydiğin kumaşlarda.  Bu yaz serinletmek için en iyi 5 nefes alabilen yaz kumaşlarına rehberimizi inceleyin.

Özel baskılı giysilerden söz ettiğimizden, baskıya geri dönmeliyiz. Pamuk yumuşaktır, ancak pamuk karışımları dayanıklıdır. Doku bulanık yol açabilir, çünkü stok kumaş alanlar bazı tişört tasarımcıları% 100 ringspun pamuk kullanarak karşı dikkatli dizideki sayısız yıkamadan sonra.

% 100 Pamuk ile Tüm İçeri Gidiyor

Pamuk, tamamen anladığımız nedenlerle birçok tüketici için favori olmaya devam ediyor. % 100 pamuktan üretilen ürünler sadece yumuşak değil aynı zamanda 50/50 pamuklu harman malzemesinden daha ağırdır ve onlara yüksek kaliteli bir his verir. Ayrıca, bu günlerde organik pamuk kullanılarak yapılan pek çok ürün, tüketicilerin parça kumaş alan seçimlerinin çevresel etkileri konusunda endişelenen bir artı.

İstanbul Kumaş Alanlar

İstanbul Kumaş Alanlar

Ve sonra diziler var. Düz ringpun% 100 pamuk, dijital süblimasyon işlemi için en iyi seçim olmayabilir , dijital dört renkli baskı için mükemmel bir seçimdir. Daha önce de belirtildiği gibi, pamuk daha ağır ve daha yoğun bir kumaştır, bu nedenle dijital yazıcılardan mürekkepleri iyi emer ve başlangıçtan itibaren net bir baskı sağlar.

Benzer şekilde, 50/50 pamuklu giysiler iplik alanlar ekran baskısı için iyi bir performans gösterirken,% 100 pamuklu giysiler daha da iyi. Saf pamuklu kumaş kim alır maddeler, boya göçüne (genellikle kanama olarak adlandırılır) daha az duyarlıdır ve genellikle pamuk karışımlarından yapılan giysilerden daha kolay çalışmak üzere düşünülür.

PAMUK

Nerede Giyilmelidir?

Pamuk tüm iklimler için mükemmeldir, bu yüzden yaygın olarak kumaş alanlar giyilir ve sevilir. Bunu kuru ısı veya nemde de kullanın.

Fayda Nedir?

Bu doğal lif, havanın dolaşımını sağlar ve kumaşı serbestçe hareket ettirir, bu da ısının katlanabilmesini sağlar. Vücudun için yerleşik bir klima gibi! Parti ip alan

RAYON

Nerede Giyilir?

Rayon kuru ısıda en iyisidir. Doğal lif olmadığı için, pamuğun yanı sıra nemi de çekmez.

Fayda Nedir?

Rayon pamuğa göre daha ince bir ipliktir, bu yüzden kumaş parçası alanlar bu kadar iyi perdelenmiş narin, hafif giysiler için harika.

KETEN

Nerede Giyilir?

Herhangi bir yer! Keten ısı için yapıldı.

Fayda Nedir?

Keten kumaş alanlar  tekstil dünyadaki en eskilerden bazıları – insanlar yüzyıllardır ve iyi bir nedenden dolayı giyiyorlar. Doğal elyaf ve ışık dokuması maksimum hava geçirgenliği sağlar; Havanın en havalı.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!